Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Numer nadwozia nabijany jest tylko w jednym miejscu. Pozostałe numery są nanoszone na elementy nie związane trwale z nadwoziem takie jak tabliczki znamionowe, wklejki czy numer przy szybie. W Subaru numer nabijany jest tylko na ścianie grodziowej.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rady ,  już się bałem ,że bede musiał wchodzić pod auto albo coś rozbierać , nawiasem mówiąc zrobienie zdjęcia nr vin na ścianie grodziowej to nie lada sztuka! Pełno tam wężyków ,rozpórka, z daleka nic nie widać bo to wszystko niebieskie na niebieskim, z bliska ostrości nie idzie złapać, aparat sie nie mieści, trza telefonem robić! Powiem Wam że dokonaliśmy dziś z kolegą z garaźu niezłej ekwilibrystyki żeby te foty wykonać :kumpel prawą ręka odginał wężyk lewą trzymał i opierał telefon, ja lewą trzymałem światło a prawą naciskałem guzik na telefonie kumpla, i obaj prawie leżeliśmy na silniku widok musiał być ciekawy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elias napisał:

cherusek, gratki. nareszcie!!!

 

chetnie obejrze na nastepnym spocie! 

poka foty! 

Tu fotki które ostatnio dla naszego ministra robiłem , jutro jadę osobiście do Warszawy w nadziei, że jakoś coś pchnę lepiej i szybciej ,po za tym powiem Wam że urzędasy chcą wszystkie oryginały dokumentów i tłumaczeń przysięgłych, jak mi to zgubią to chyba poznają wcielenie Hanibala Lectera pomieszane z Osamą bin Ladenem

image.jpeg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

2 godziny temu, MaciekGX napisał:

Witam Panowie!Odwiedziłem hamownie moim wolnossakiem 92kw 125KM i skusiłem sie na takie doświadczenie. Tak z ciekawości zamieszczam fote2e287bf0de9e8e8d906f551ee6f8059d.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Czyli ma ok 10km więcej tak? Dobrze to rozumiem? A moglibyście mi tak łopatologicznie wytłumaczyć ten wykres? Bo niby coś tam człowiek wie ale jest okazja znowu coś się dowiedzieć, te górne dwie linie to moc? A dolne moment? Jak fachowo interpretować taki wykres żeby jak najwiecej się z niego dowiedzieć o swoim samochodzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko te górne to moment obrotowy te dolne to moc i zapomniałem dodać że ta czerwona linia to wynik po wodorowaniu silnika od 2000 do 2500 rpm przybyło 6NM i to jest dobrze przy wolnossaku później troszkę spada1c7745abed9a82f93e7f9e1c845bec85.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Tak MG daje rade Test 4 PO to po wodorowaniu czyli przybyło 1KM i 4 NM

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tu fotki które ostatnio dla naszego ministra robiłem , jutro jadę osobiście do Warszawy w nadziei, że jakoś coś pchnę lepiej i szybciej ,po za tym powiem Wam że urzędasy chcą wszystkie oryginały dokumentów i tłumaczeń przysięgłych, jak mi to zgubią to chyba poznają wcielenie Hanibala Lectera pomieszane z Osamą bin Ladenem

image.jpeg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Czyli ma ok 10km więcej tak? Dobrze to rozumiem? A moglibyście mi tak łopatologicznie wytłumaczyć ten wykres? Bo niby coś tam człowiek wie ale jest okazja znowu coś się dowiedzieć, te górne dwie linie to moc? A dolne moment? Jak fachowo interpretować taki wykres żeby jak najwiecej się z niego dowiedzieć o swoim samochodzie? 

ha lobuzie

foty widze robione kolo mnie a nic sie nie oglaszales ze takie cuksy mozna ogladac..... ;)

gratki

mam nadzieje ze uda sie zobaczyc

 

widze ze mnie duzo ominelo ostatnimi czasy jak mnie nie bylo. 

szerokosci i powodzenia w min! 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2018 o 15:53, Cherusek1 napisał:

Tu fotki które ostatnio dla naszego ministra robiłem , jutro jadę osobiście do Warszawy w nadziei, że jakoś coś pchnę lepiej i szybciej ,po za tym powiem Wam że urzędasy chcą wszystkie oryginały dokumentów i tłumaczeń przysięgłych, jak mi to zgubią to chyba poznają wcielenie Hanibala Lectera pomieszane z Osamą bin Ladenem

image.jpeg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Cudeńko, gratuluję i trzymam kciuki by sprawy papierkowe jak najszybciej zakończyły się sukcesem a później to tylko cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kółkiem i nie tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...