Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Paulus napisał:

My lecimy około 5.00 z Chorzowa. Także zapewne spotkamy się w trasie lub na miejscu.

Cherusek1, fajna imprezka ten wrack race, gartuluję.

Dzięki Paulus, teraz wyszła trochę niespodziewanie ,następnym razem napiszę tu wcześniej ,bo może akurat ktoś wpadnie kibicować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wrack Race, to mega impreza. Miałem okazje startować dwa razy jako zawodnik. Polecam.

Cherusek1 daj znać wcześniej następnym razem, to zrobimy spocika na zawodach :D.

wrack.jpg

12 minut temu, Pablito79 napisał:

 

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablito79 napisał:

No Wrack Race, to mega impreza. Miałem okazje startować dwa razy jako zawodnik. Polecam.

Cherusek1 daj znać wcześniej następnym razem, to zrobimy spocika na zawodach :D.

wrack.jpg

 

Bylem na tym wrack race. Pamietam to tipo WRX STI :)

To bylo ze 2-3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie dla całej Śląskiej ekipy@Paulus i@Marcinvvv za eskorte tam i spowrotem. @Paulus jeszcze raz szacun za knajpe.
Trafiona na 101%

@MM555 , i całej ekipie z okolic Rcb za kolejne spotkanie!
@szubaru przy okazji jeszcze też pozdrawiam i przepraszam za pomyłek :)

Do zobaczyska!

PS. Zdjęcia i filmy już pojutrze na fb.me/mvpsrallyteam jeżeli ktoś zainteresowany :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marivip napisał:

Podziękowanie dla całej Śląskiej ekipy@Paulus i@Marcinvvv za eskorte tam i spowrotem. @Paulus jeszcze raz szacun za knajpe.
Trafiona na 101%

@MM555 , i całej ekipie z okolic Rcb za kolejne spotkanie!
@szubaru przy okazji jeszcze też pozdrawiam i przepraszam za pomyłek :)

Do zobaczyska!

PS. Zdjęcia i filmy już pojutrze na fb.me/mvpsrallyteam jeżeli ktoś zainteresowany :)

Jaką ja tam eskorte robiłem jak ja nie moglem pojąć kto jest kto ? :) Chyba tylko @Paulus do mnie coś zagadał :DFajna impreza, ale ja za rok odpadam . Za dużo stania w kolejce a już teraz w kubłach siedzenie w samochodzie męczy bardziej niż jazda.  PS : Kto jeszcze zatruł się kiełbachą ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marcinvvv napisał:

Jaką ja tam eskorte robiłem jak ja nie moglem pojąć kto jest kto ? :) Chyba tylko @Paulus do mnie coś zagadał :DFajna impreza, ale ja za rok odpadam . Za dużo stania w kolejce a już teraz w kubłach siedzenie w samochodzie męczy bardziej niż jazda.  PS : Kto jeszcze zatruł się kiełbachą ? :)

Ja się zatruwam tylko swoją :D:thumbup: ale szkoda że nie miałem czasu na spróbowanie od Bolusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2017 o 10:43, Pablito79 napisał:

No Wrack Race, to mega impreza. Miałem okazje startować dwa razy jako zawodnik. Polecam.

Cherusek1 daj znać wcześniej następnym razem, to zrobimy spocika na zawodach :D.

wrack.jpg

 

Dobra Pablito będzie info:) a co z Waszym autkiem się stało po wyścigu? Zostawiliście je tam? Widzę ze kiełbasa zaatakowała Was podstępnie na adrenalinie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Dobra Pablito będzie info:) a co z Waszym autkiem się stało po wyścigu? Zostawiliście je tam?

Na podajże 5 okrążeniu, opadła nam skrzynia biegów i mieliśmy tylko dwa biegi :D.

Mój kierowca Robert skupiał się na kierowaniu, a ja przez 3/4 dystansu trzymałem mu biegi, niestety później skrzynia się posypała i zostaliśmy na środku na 3 kołach :biglol:.

Auto zostało na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sonny_86 napisał:

Opowiadać no tutaj jak było na Adrenalince ? :)
Chyba że jakiś spocik w przyszłym tygodniu na Mikołaja ;) ?

Tak jak co roku tzn. szybko ,zajebiście fajne towarzystwo i charytatywnie :D:thumbup:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge na to patrzeć.... rozbijacie auta w lepszym stanie niz przyjeżdżają do mnie do roboty... :lol:

Ktoś nam zmienił nazwe tematu... po tylu latach! to jak przesadzić stare drzewo albo uczyć starego psa nowych... itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Matiz napisał:

nie moge na to patrzeć.... rozbijacie auta w lepszym stanie niz przyjeżdżają do mnie do roboty... :lol:

Ktoś nam zmienił nazwe tematu... po tylu latach! to jak przesadzić stare drzewo albo uczyć starego psa nowych... itd :P

Magia fotografii ;) choć przyznam szczerze ,że nasz opel jak odjeżdżał wyglądał lepiej jak niektóre autka jak przyjeżdżały hihi na następny Wrack bedzie poprawione malowanie no i chłodnica, swoją drogą jak byście mieli jakieś patenty gdzie i jak ją zamontować byłbym wdzięczny, tak co by jej nie rozdupcyć za szybko i żeby ciśnienie jako takie było ,dach chyba odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czas na najważniejsze spotkanie w roku czyli spot wigilijny. :D

Dla przypomnienia i dla tych co pierwszy raz. Spotykamy się w tym dniu dosłownie na chwilę celem złożenia życzeń świątecznych i noworocznych, cyknąć pamiątkową fotkę, a jak dobrze pójdzie to wsunąć pierniczka :D To ostatnie spotkanie w 2017 roku. Zazwyczaj na tych spotkaniach była największa frekwencja mimo niefortunnej daty więc stało się to już tradycją. Zapraszam. 

 

JADĘ NA CHWILĘ DO SKLEPU VOL. 6

24 grudnia 2017, g. 11.00, parking 3Stawy. (o tu -> https://goo.gl/maps/2ii3RqytMJm )

 

1. Tomasz_555

2. ...

 

Proszę kopiować listę, a nie cytować. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...