Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł_P, ja wysłałem chęć zapisania sie z 3 miesiące temu do AK i cisza - mają ludzi w głębokim XXX, doświadczyłem to też, gdy na wyścigu górskim zagadałem do kolesia z naszego AK i dla porównania do gościa z AZT, który był tam do pomocy z racji małych kadr naszego AK.

 

-----------------

Może wstanę wczesną porą i się jakoś razem tam zabierzemy? Ale będę musiał śmigać koło 9? Chyba, że psa wezmę to wtedy śmignę o 10 :)

 

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, w ciągu ostatnich 2 tygodni wysłałem 2 maile i na każdy mi odpisali ale to tylko we wtorki i czwartki od 17.00 do 19.00 jak ktoś tam jest. W przyszłym roku popatrzę jaka jest tam atmosfera i najwyżej się zmyję, do AZT nie ma daleko :wink:

 

Umówiłem się wczoraj z gościem z AK na wyjazd na Barbórkę, z Bielska jedziemy już o 2.30 żeby od 4.00 już tam stać, o 5.00 otwierają serwis - będę tam stać cały dzień więc jak będziesz to wpadnij pogadać.

 

MARKO RALLY, nie namawiaj jej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili

Jak sypnie białym, to na szybko można wpaść na Uroczysko. Proponuję też autodrom Chorzów, ustawić trasę na duże boki, i jazda! Jeśli ma być hardcor, to chyba "ERG" w Bieruniu.

http://www.auto-slaski.katowice.pl/2005 ... le&sid=122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spot zróbmy w jakimś centralnym miejscu typu TYCHY! Z doświadczenia wiem, że ludzie z tej ziemi są mili ;)

 

Słusznie i naukowo :)

 

wpaść na Uroczysko

 

Gdzie to jest ?? :>

 

Jeśli ma być hardcor, to chyba "ERG" w Bieruniu.

 

Moim zdaniem zbędne ryzyko i sporo zagrożeń. Tam jest normalny ruch samochodowy, jest ciasno, dużo drzew, brak widoczności. Trenowaliśmy tam z kumplem przed KJS (na suchym) i było kilka sytuacji niebezpiecznych. Sam osobiscie na pewno nie zdecyduję się tam jechać Subarakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga, dzięki za info, ale pewnie do 20.00 będę siedział na wykładzie a potem spadam do wyra, bo o 2.30 wyjazd na Barbórkę :cry:

 

Barbórka powinna się kończyć ok. 16-17, może wtedy razem wrócimy do B-B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę - Tychy 21:00 ?

 

No termin jak najbardziej ok, z tym ze ja akurat nie mam czym przyjechać - auto z serwisu odbieram dopiero w piątek :cry: (czekam na części do skrzyni), z tym że mną sie nie sugerujcie mało ważny jestem i tak nie mam przecież "subarynki" - tylko zróbcie jakieś fotki albo coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę - Tychy 21:00 ?

 

Pasuje jak najbardziej :) Konkretne miejsce ?? :> Czekamy na odzew pozostałych osób. Jak ktoś nie zna Tychów to może się ze mną umówić na S1 (a właściwie to na odcinku DK 83) i wspólnie dotrzemy na miejsce. :)

 

No termin jak najbardziej ok, z tym ze ja akurat nie mam czym przyjechać - auto z serwisu odbieram dopiero w piątek :cry: (czekam na części do skrzyni), z tym że mną sie nie sugerujcie mało ważny jestem i tak nie mam przecież "subarynki" - tylko zróbcie jakieś fotki albo coś :wink:

 

Don't worry ! Jakaś galeria z tego na pewno będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...