Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KotMorderca napisał:

Niestety do uczestnictwa w spotach wymagamy 1000+ postów oraz co najmniej 3 subaru w przeszłości i jednego remontu silnika :biglol:

 

Zapraszamy serdecznie ;) 

Nie wiem dlaczego, ale nic nie wspomniałeś o rudzie :P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się postaram dołączyć jak mnie z pracy wypuszczą :) 

 

15.06.2021, wtorek, 20.00 parking koło 3 stawów https://goo.gl/maps/Sbds5uXY22biKEP46
1. KotMorderca
2. MPL
3. Krzepas
4. Tomasz_555

5. Pablito79

6. Cherusek1 

7. Alkanick

8. LojzH22

9. wojteq02

10. ...

 

2 godziny temu, cOijN napisał:

ej Panowie a jakbym wpadł Skodą to będzie przypał? :P

Dawaj, przynajmniej jedno porządne auto będzie :OO:

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzięki za wczoraj 
Sorry ale jeszcze Was nie kojarzę ale ktoś szukał mechanika aby ogarnąć wyciek układu hamulcowego jak się nie mylę w GT.
Zadzwoń proszę do APG Auto Serwis powiedz, że jesteś od Dawida ze srebnego wrx-a i Patryk wtedy Cię przyjmie i zobaczy co tam jest abyście bezpiecznie mogli jechać w weekend. 
Pozdro i dzięki 
 

Adres: Młyn Szombierski 2, 41-709 Ruda Śląska
Godziny: 
Otwarte ⋅ Zamknięcie: 16:00
 
 

 

Edytowane przez stean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stean napisał:

Hej,

Dzięki za wczoraj 
Sorry ale jeszcze Was nie kojarzę ale ktoś szukał mechanika aby ogarnąć wyciek układu hamulcowego jak się nie mylę w GT.
Zadzwoń proszę do APG Auto Serwis powiedz, że jesteś od Dawida ze srebnego wrx-a i Patryk wtedy Cię przyjmie i zobaczy co tam jest abyście bezpiecznie mogli jechać w weekend. 
Pozdro i dzięki 
 

Adres: Młyn Szombierski 2, 41-709 Ruda Śląska
Godziny: 
Otwarte ⋅ Zamknięcie: 16:00
 
 

 

To @Cherusek1 potrzebował pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stean napisał:

Hej,

Dzięki za wczoraj 
Sorry ale jeszcze Was nie kojarzę ale ktoś szukał mechanika aby ogarnąć wyciek układu hamulcowego jak się nie mylę w GT.
Zadzwoń proszę do APG Auto Serwis powiedz, że jesteś od Dawida ze srebnego wrx-a i Patryk wtedy Cię przyjmie i zobaczy co tam jest abyście bezpiecznie mogli jechać w weekend. 
Pozdro i dzięki 
 

Adres: Młyn Szombierski 2, 41-709 Ruda Śląska
Godziny: 
Otwarte ⋅ Zamknięcie: 16:00
 
 

 

 

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Napisałem Sebastianowi sms z informację, że jest kontakt do mechanika :)

 

Jeszcze trzeba jakoś fajnie rozwinąć skrót SOR. :D Aczkolwiek Subarowy Oddział Ratunkowy ? ;)

Dzięki Chopy ! jesteście kochani :wub:, autko juz dziś rano ogarnięte , Marcin błyskawicznie zrobił , wszystko gotowe na spota :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się spot japońców w Katowicach na stacji Yoshi - była dość pokaźna grupa subaraków, jeśli ktoś był z forum, to pozdrawiam :) 

Wpadłem ze znajomym fotografem, więc zapewne za niedługo pojawią się jakieś fajniejsze zdjęcia...

Widzę, że te spociki odbywają się tam teraz dość często, więc może na następny raz wpadniemy jeszcze większą grupą? 

 

1530F80E-B1F5-40B9-A36F-79092CB471AF.thumb.jpg.491a0834a11701ee5e03efcfc9ec9db7.jpg

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, miklaj napisał:

Wczoraj odbył się spot japońców w Katowicach na stacji Yoshi - była dość pokaźna grupa subaraków, jeśli ktoś był z forum, to pozdrawiam :) 

Wpadłem ze znajomym fotografem, więc zapewne za niedługo pojawią się jakieś fajniejsze zdjęcia...

Widzę, że te spociki odbywają się tam teraz dość często, więc może na następny raz wpadniemy jeszcze większą grupą? 

 

1530F80E-B1F5-40B9-A36F-79092CB471AF.thumb.jpg.491a0834a11701ee5e03efcfc9ec9db7.jpg

 

 

A znasz może jakiś funpage żeby sprawdzać kiedy się spocą? :P

U mnie w okolicy są Spoty M1 Strefa Zabrze i czasem się ścigają nawet. Z tym że tu 98% aut to jakieś niemieckie kupy które mnie nic nie interesują :/

Japończyków i reszty świata jest z 2% :/

Jak ja nie trawie tych niemieckich aut.. po za porszem :P Wyjątek musi być :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może jakiś funpage żeby sprawdzać kiedy się spocą?
U mnie w okolicy są Spoty M1 Strefa Zabrze i czasem się ścigają nawet. Z tym że tu 98% aut to jakieś niemieckie kupy które mnie nic nie interesują :/
Japończyków i reszty świata jest z 2% :/
Jak ja nie trawie tych niemieckich aut.. po za porszem Wyjątek musi być

Tak maja stronę na fb i insta: https://m.facebook.com/Mid-Night-Club-102987884847200/

Bywałem też na strefie i innych okolicznych spotach i „nocnych jazdach”… ale tam raczej nie ten klimat… u Mid Night Club spokój, fajna miejscówka i ludzie, bez niepotrzebnych gapiów i policji. Byłem pierwszy raz u nich i wielki szok, oczywiście na plus. A oprócz subaraków, fajnie pooglądać inne japońce :)

efcf7a7dfa44bf536a31a7e71669dce3.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Trip Vol. VIII przeszedł do historii. 

Tradycyjnie już zaczęliśmy od problemów z łącznością, ale udało się problem rozwiązać dzięki e-poradzie od@KotMorderca. Identycznie jak rok temu trafiły nam się największe upały. Rekord z trasy to bodaj 36st. 

Nikt nie wypadł z trasy, nic się nie zepsuło, a i warunki na trasie były bardzo korzystne i niemal nikt nas nie blokował. Nawet były uprzejmości i kierowcy puszczali naszą kolumnę. :) 

Kilka pamiątkowych fotek: 

IMG_20210619_192638.thumb.jpg.4986dee7dd3f2bcfd9efb8679dc39c41.jpgIMG_20210619_192710.thumb.jpg.96b2a538ffba18642b8053cffc461e65.jpgIMG_20210619_192827.thumb.jpg.88f67cc30365021098c27a3fab881c82.jpgIMG_20210620_152256.thumb.jpg.d1d100536b069f33a5ede6b2f22c9f32.jpgIMG_20210620_152335.thumb.jpg.e76efd3af3a7420c15255f5933f2033f.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...