Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie głupi pomysł tylko muszę klucze zabrać żeby rozpórkę zdemontować albo będę się czołgać pod nią

a jak by tego było mało to mam jeszcze namiot albo hamak :D Rozwieszę się o relingi pomiędzy Szuwarakami :biglol:

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 23:41, Alkanick napisał:

W sumie nie głupi pomysł tylko muszę klucze zabrać żeby rozpórkę zdemontować albo będę się czołgać pod nią

a jak by tego było mało to mam jeszcze namiot albo hamak :D Rozwieszę się o relingi pomiędzy Szuwarakami :biglol:

Hammond ogarną spanie razem z kuchnią więc się da... 
Szlaki już przetarte
http://i0.wp.com/andrewburdett.co.uk/wp-content/uploads/2013/03/image16.png?zoom=1.2000000476837158&resize=600%2C337

http://i2.wp.com/andrewburdett.co.uk/wp-content/uploads/2013/03/image17.png?zoom=1.2000000476837158&resize=600%2C337

 

http://andrewburdett.co.uk/2013/03/03/top-gear-africa-special-part-one-3-march-2013/

 

30.05 jest wstępnie ustalona kolejna runda Szombierki Rally Cup
Wybiera się ktoś polatać albo na oglądare ?
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, stean napisał:

30.05 jest wstępnie ustalona kolejna runda Szombierki Rally Cup
Wybiera się ktoś polatać albo na oglądare ?

Kurcze, jeśli możesz, to przypomnij jak będzie bliżej. Jak będę miał czas, to może wpadnę na oglądarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, stean napisał:

30.05 jest wstępnie ustalona kolejna runda Szombierki Rally Cup
Wybiera się ktoś polatać albo na oglądare ?

Ja przeważnie w miarę możliwości wpadam na każdą rundę popatrzeć, ale to myślę jesteśmy w stanie się umówić tak dzień wcześniej :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kurde :blink:

Rozsypało się ze starości czy wypaliło tą uszczelkę?

Jak byś bardzo potrzebował to mam zapasową do ej255 tylko nie wiem czy do Twojego podejdzie.

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Alkanick napisał:

O kurde :blink:

Rozsypało się ze starości czy wypaliło tą uszczelkę?

Jak byś bardzo potrzebował to mam zapasową do ej255 tylko nie wiem czy do Twojego podejdzie.

Urwała się jedna nakrętka od kolektora i wypaliło uszczelkę.

Już wymieniona na nową także są nowe perspektywy :) 

Dzięki!

Edytowane przez KotMorderca
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MM555 napisał:

Pewnie wszyscy szykują fury na Szombry :D

No sie ma Mireczku, kopę lat. Czy chcesz przez to powiedzieć, ze startujesz:question: 

 

12 godzin temu, KotMorderca napisał:

Termin wycieczki mamy, można szykować dalsze szczegóły :)

 

 

 

A ja standardowo szykuje furę, żeby w ogóle jeździła:

1247025343_WhatsAppImage2021-05-20at11_29_52.thumb.jpeg.1b2d4d9965d3d41ddc48249967a9ba76.jpeg

Piter, co Ty znowu popsułeś :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablito79 napisał:

Piter, co Ty znowu popsułeś :blink:

Samo się zepsuło. :p Nie pomogła nawet obecność pseudo-mechanika z autem wypełnionym narzędziami i gościa z grillem. Aczkolwiek mamy jeden sukces inżynierski w postaci Dziurki STi. 

 

001.jpg.2ec42c742264356f654f667d6be69a3d.jpg002.jpg.cbcad49bd066517b9670981c3c166642.jpg003.jpg.78d64971013c1a188b5524d8db72e342.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Samo się zepsuło. :p Nie pomogła nawet obecność pseudo-mechanika z autem wypełnionym narzędziami i gościa z grillem. Aczkolwiek mamy jeden sukces inżynierski w postaci Dziurki STi. 

 

001.jpg.2ec42c742264356f654f667d6be69a3d.jpg002.jpg.cbcad49bd066517b9670981c3c166642.jpg003.jpg.78d64971013c1a188b5524d8db72e342.jpg

O matko, no czuje się zawiedziony. No taki wypad na tor, park serwisowy, a nic się nie chwalicie...:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pablito79 napisał:

O matko, no czuje się zawiedziony. No taki wypad na tor, park serwisowy, a nic się nie chwalicie...:angry:

Pamiętasz jak to się skończyło ostatnie dwa razy jak Cię zapraszałem na jazdy :biglol: Może to zupełnie nie twoja wina, ale wiesz... niesmak pozostał :biglol:

 

Teraz był wypad w środku tygodnia i więcej było niestety chłodzenia niż jeżdżenia także nie masz czego żałować ;) 

Na szczęście skończyło się na dwóch pierdołach, które już są naprawione. Teraz jeszcze w międzyczasie próbujemy naprawić największą wadę nowego setupu w aucie (przestał strzelać :evil:) także pewnie niebawem będzie jakieś kolejne podejście do tematu.

Niech no ta fura zacznie w jakiś konsekwentny sposób jeździć (dojeżdżać) to się jeszcze nacieszymy :) 

 

To jeszcze jedną fotkę wrzucę z testowania hydrołapy:

fcc10b57-d298-4fcf-8601-d39f40d913e7.thumb.jpg.b7030794828b19ce81ceefa0fb691407.jpg

Edytowane przez KotMorderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

Pamiętasz jak to się skończyło ostatnie dwa razy jak Cię zapraszałem na jazdy :biglol: Może to zupełnie nie twoja wina, ale wiesz... niesmak pozostał 

No teraz to już ostro pojechałeś teraz ostro :biglol:.

 

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

Niech no ta fura zacznie w jakiś konsekwentny sposób jeździć (dojeżdżać) to się jeszcze nacieszymy 

Spoko spoko, faktycznie jak będzie wszystko dopieszczone, to zostanie jeszcze tylko to... i wtedy wystarczy frajdy dla wszystkich :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jest dosłownie po sąsiedzku ładny hotel Stary Młyn, ale wychodzi 170zł/os. ze śniadaniem. 

W tym co ostatnio wychodzi niecałe 100zł. 

Reszta albo wykracza poza sensowny budżet albo nie spełnia norm (czytaj brak parkingu). 

To bieremy ten tańszy, a więcej kasy będzie na rarytasy ;):D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, trochę mnie nie było a u Was to się tutaj duużo dzieje widzę. Ostatnio też parę Subaraków spotkałem na trasie jak sie czasami bujnąłem gdzieniegdzie hehe
@Tomasz_555 dziś mnie ładnie "obudził" wspominając iż szykuje się kolejny wypad ojaaa :yahoo: już mną zaczęło dziś telepać, ja będę dokładnie wiedział z początkiem czerwca jak dostanę grafik, ale zapowiada się że da radę hehe :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...