Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bros napisał:

używać oryginalnych, nigdy nie naprawianych, felg z STI :)

Bardzo dobra zasada. Szczególnie, że do STi felgi robi głównie Enkei i BBS i wszystkie mają opinię solidnych i relatywnie lekkich. :) 

 

7 godzin temu, Bros napisał:

Obok salonu forda przejeżdżam kilka razy w tygodniu. 

No to ideolo, zabieram sprzęt do pracy. Będziesz w któryś dzień leciał to wpadnij, a jak będziesz miał czas to zapraszam na kawkę. :) Jestem codziennie 8-16 albo 9-17, a jak jest młyn to od otwarcia do zamknięcia. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się w jakim wątku poruszyć temat, ale może tak lokalnie najbardziej będzie trafnie :)

 

Ostatnio widziałem w Kato na Ochojcu Imprezę GCB - z małymi tablicami rejestracyjnymi - może jej użytkownik odpowie osobiście - bądź ktoś mądry w tej materii, tylny zderzak był dedykowany na taką małą tablicę. To przeróbka czy widziany egzemplarz miał tak oryginalnie?

idąc dalej... W II generacji Imprezy na rynek USA czy japoński nie występowały inne tylne zderzaki, był taki sam jak nasz?

Dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2020 o 14:32, Bros napisał:

 

 

 

1) wzór jak poniżej. To nie jest real photo (felgi leżą w garażu do którego mam dość daleko). Kupiłem je od forumowicza za kwotę 850zł kilka lat temu. Nigdy ich nie założyłem do samochodu. Wg informacji od poprzedniego właściciela: proste, nigdy nie naprawiane. Oddam za 700zł. Na felgach są założone opony (szrot). 

 

Felgi subaru impreza wrx 17x7 5x100 et55 sti forester - 6 - Felgi subaru  impreza wrx 17x7 5x100 et55 sti forester - Galeria zdjęć i obrazów na imgED

 

Tylko komplet ?

2 sztuki bym potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, NonPhixion napisał:

Panowie, z kim dzisiaj się spotkałem na światłach na Miechowicach? :-D Mam na myśli niebieskie GC na SY. Wyjechaliśmy razem z Plejady...

 

Znajomy z Bytomia (nie jest na forum)- niedawny zakup, więc teraz często się będzie pojawiać w tamtych okolicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NonPhixion napisał:

... aha. Świnie miał na lusterkach, ale to nie wyznacznik :-)

Jak świnia na lusterku była różowa czy tam fioletowa (niektórzy mi zarzucają nierozpoznawanie kolorów :P) to rozmawiałem z Kolegą.

Fajna fura, na chwilę my zamienili słówko przy myjni kiedy to mój przyjaciel ogarniał swoją Hondę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alkanick napisał:

Jak świnia na lusterku była różowa czy tam fioletowa (niektórzy mi zarzucają nierozpoznawanie kolorów :P) to rozmawiałem z Kolegą.

Fajna fura, na chwilę my zamienili słówko przy myjni kiedy to mój przyjaciel ogarniał swoją Hondę.

Blue Mica sedan z blow-offem i świnie raczej różowe na lusterkach tak jak różowe logo w Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklaj napisał:

Tak dokładnie, ma różową świnie na lusterku - kiedyś zwykły srebrny wolnossak, a teraz niebieski GTek (wszystko przełożone) z paroma fajnymi gratami między innymi komputer z prodrive itp. ;) 

No nie gadaj, że to auto na drugim zdjęciu, pochodzi od tego pierwszego...???!!!

:blink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablito79 napisał:

No nie gadaj, że to auto na drugim zdjęciu, pochodzi od tego pierwszego...???!!!

:blink:

 

 

 

Tak dokładnie tak jest, ten srebrny jest teraz tym niebieskim :) Niebieski kolor akurat jest od wersji GD (02C), stąd różnica w kolorze od np. mojego GTka (74F) w tle na 2 foto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, miklaj napisał:

Tak dokładnie tak jest, ten srebrny jest teraz tym niebieskim :) Niebieski kolor akurat jest od wersji GD (02C), stąd różnica w kolorze od np. mojego GTka (74F) w tle na 2 foto ;) 

 

Kurde oba są piękne ale tego Twojego nigdy na oczy nie widziałem Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, miklaj napisał:


Ja częściej kręcę się w okolicach Bytom Szombierki / Łagiewniki ze świniakiem na klapie :)

 

2AA3B850-EF6D-4747-9384-4E609172AB19.thumb.jpeg.8ddb2b0b85af2521c36ae8514c4359c2.jpeg

Hej! to nie jest Wuemowa lotka SYMS?

Miklaj, widze jesteś Bytomiak, może masz info o Imprezie GT Sedan która stała na ul Przemysłowej? Strasznie zbita, 74F ,ale miała złote felgi 18" :o zrobiłem foto ale nie umiem znaleść, musiały być fajne bo pamietam że zostawiłem kartkę z numerem :P
------------

ja mój wyrzut sumienia widze aktualnie z okna :P polonez wygryzł ją z garażu na czas napraw i już miesiąc "sprzątam" tam, żeby ją nazot wstawić :/

bcyJ4cj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko bywam na ul. Przemysłowej - a na jakich tablicach była? bytomskich SY? Nic mi więcej nie wiadomo GTkach sedanach w Bytomiu, ale to bardziej okolice @Premo, może coś więcej wie :) 

 

A co do lotki, tak to SYMS - założył ją poprzedni właściciel. 

Edytowane przez miklaj
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde te pierwsze Imprezy nie ważne jaka wersja, nawet 1.6 mi się podobają.

Ta lotka wygląda podobnie tylko że przerośnięta z Colta/Mirage Cyborg R 93r.

Ej a kojarzy ktoś Impreze 22B być może to była replika z plakietką na klapie, która często stała kilka lat temu koło solarium na Miechowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alkanick napisał:

 Miechowicach?


błękitna apokalipsa?
Pawlaswrc?

IMG_9210_zpsa1c71fd8.jpg

przekopałem folder i nie ma tej foty :/ mam stare foty TypeR a Prema ze spota, mam stara wanne wuemową, mam R35 bez tylnego zawieszenia z pod nie-ASO, mam nawet wiśniowe 2.2 USDM z Tych, ale cholera, TEGO foto nie ma :E

Miała raczej na 100% SY

Te felgi to mogły być allegrowe Advany RGII lub OZ Crono HT

Była poobijana, rdzewiały obie ćwiary, wysoki Spojler STI. Wyglądala jakby była stricte na pojeżdżawki albo odkupiona i zapuszczona. Chyba miała białe świnki na obu lusterkach, coś mi świta że chyba pytałem o nią tu na forum...


Aha, a o Twoją non stop mi raportuje kumpel z Szombierk :P Srebrny Pasiat B5, Klapa USDM, male tablice, felgi z phaetona.
"-Ty, jeździsz mi Imprezom pod domem?
-Dobrze wiesz że Impreza kibluje w garagu.
-to mosz chyba sobowtóra w Bytomiu :P"

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie tak wyglądał i też pamiętam że raczej na zmęczoną wyglądała.

 

Po Szombierkach praktycznie je śmigam, raczej Miechowice, Knajfeln, Pogoda :P Ale raz jechałem za czarnym chyba Blobem który parkował się na Szombrach i więcej go nie spotkałem.

Co jakiś czas widuję Srebrnego Hawka jak mój w kombi tylko bez turba (kiedyś taka taxówka u nas jeździła) oraz srebrny Bug na białych felgach parkujący na Korfantego. Raz po nocce sobie go obejrzałem z bliska a i widziałem go na filmikach z Szobierkowskich rajdów.

A tak to ze dwa albo trzy razy kolegę z Blue Mica o którym wyżej była rozmowa.

Raz z daleka piękną ale to piękną białą bestię GC co darła japę tak niemiłosiernie że szok.

A Foresterów i Legasiów czy pochodnych to nawet nie liczę bo zazwyczaj jakiś dziadzia albo Pani jedzie.

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alkanick napisał:

O właśnie tak wyglądał i też pamiętam że raczej na zmęczoną wyglądała.

 

 

 

 

 

A to nie to, ja mówie o dwóch innych autach Alkanicku. To z foty to słynna błękitna apokalipsa, zbudowana przez Pawlasawrc, owładniętego manią 22b. Chyba nie ma opcji żeby była zmęczona, to był jego klejnot. Jak widziałeś na żywo to zazdraszczam

a o zmeczonej to pytam/piszę o Imprezie Sedan którą spotkałem na Przemysłowej. 18" w GC to nie przelewki, ciekawi mnie kto to był...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie co z corocznym "jadę na chwilę do sklepu ?" 

Będzie czy covidowe obostrzenia w tym roku zrobią przerwę w tradycji ?

Pytam bo nie wiem czy prezenty na święta kupować wcześniej czy jak zwykle w wigilię :biglol:

Edytowane przez niebieskiultras
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mocy, żeby spota wigilijnego nie było Oczywiście zdaje sobie sprawę, że niektórzy unikają jakichkolwiek spotkań ze względu na zdrowie i taką decyzję szanuje.
W każdym razie ja będę i zapraszam

A skoro już mowa o spotkaniu to jedziemy z listą:

Spotkanie Wigilijne, 24.12.2020, g. 11:00.
1. Tomasz_555
2.


Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Wigilijne, 24.12.2020, g. 11:00.
1. Tomasz_555
2. Niebieskiultras

3. Pablito 79 - raczej na 100%, ale wszystko może się zdarzyć :biglol:

4. Matiz- jak sie wpisze to zobowiązanie mnie ściągnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...