Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w oglądaniu Forka, po którego się wybieram, to będę w ASO w Mikołowie w czwartek o 14 pod podnośnikiem albo w jego okolicach ;)

Oszołomiona, zakręcona blondynka to ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w oglądaniu Forka, po którego się wybieram, to będę w ASO w Mikołowie w czwartek o 14 pod podnośnikiem albo w jego okolicach ;)

Oszołomiona, zakręcona blondynka to ja :mrgreen:

 

 

Niech koś z łaski swojej podjedzie.... tak na wszelki wypadek. 

 

 

wwlltm-chassis.gif

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w oglądaniu Forka, po którego się wybieram, to będę w ASO w Mikołowie w czwartek o 14 pod podnośnikiem albo w jego okolicach
Oszołomiona, zakręcona blondynka to ja :mrgreen:
W czwartek wracam dopiero z Chorwacji. ️ A w piątek bede na przeglądzie. Niewiele brakło by się spotkać.
Na miejscu w ASO powinien być pan Maciej - rzeczowy człowiek. Jeżeli chodzi o białego Forestera od iktorna to myślę że wizyta w ASO to będzie formalność.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w oglądaniu Forka, po którego się wybieram, to będę w ASO w Mikołowie w czwartek o 14 pod podnośnikiem albo w jego okolicach ;)

Oszołomiona, zakręcona blondynka to ja

No nie wierzę, sławna @Aga u nas w okolicy :D.

Niestety nie dam rady, ale pozdrawiam.

Edytowane przez Pablito79
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aga napisał:

Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w oglądaniu Forka, po którego się wybieram, to będę w ASO w Mikołowie w czwartek o 14 pod podnośnikiem albo w jego okolicach ;)

Oszołomiona, zakręcona blondynka to ja :mrgreen:

Pora trochę niemożliwa, ale chętnie bym przy okazji wpadł odwiedzić wtedy swojego pacjenta, bo biedzą się tam nad nim chyba na razie bezowocnie. Postał tam kilka dni i jak się za niego wzięli, to brak jakichkolwiek problemów. Pogłaskał bym, poklepał po masce, może by wymrugał jakimś kodem co mu jest.

@Aga, może poklepiesz go w moim imieniu? Taki szary z SG na końcu rej. i świnkami na szybach. W  końcu masz tytuł dr na Forum, a to nie byle co. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, suberet napisał:

@Aga, może poklepiesz go w moim imieniu? Taki szary z SG na końcu rej. i świnkami na szybach. W  końcu masz tytuł dr na Forum, a to nie byle co. :)

Oczywiście, ale jak mu się pogorszy to nie będzie na mnie? :rolleyes: :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Aga napisał:

Nie ma ktoś przewodu od chłodnicy? Albo gdzie to kupić w Katowicach? 

Kuna była pod maską... 

 

Ehh, a proponowałem transport do Mikołowa.. ;)

 

Tak jak pisze Kot - próbuj tu:

ul. Rzepakowa 1A | 40-541 Katowice

Tel. +48 32 356 75 80

Tel. +48 32 356 75 81

 

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Aga napisał:

Dziękuję, jestem w Łodzi, rano jadę do serwisu :lol:

 

Forek cudo, jestem zachwycona. Niemniej wizyta w serwisie była wskazana ;)


Cóż faktycznie dobrze się stało, że samochod wylądował na serwisie. Niestety wyszło kilka niedomagań samochodu. Ale podobno nic rażącego oprócz tej nieszczęsnej kuny i przewodu... Tak to czasem jest ze samochód jest regularnie i sumiennie serwisowany w ASO a na przeglądzie wyniknie parę spraw. Cóż mam nadzieję że wszystkie te usterki uda się szybko usunąć i chce zapewnić, że usterki nie były w żaden sposób zatajane lub ukrywane, ale też muszę przeprosic za niepotrzebny stres. Cieszę się że samochod poszedł w bardzo dobre ręce. 

Żałuję że nie udało mi się dzisiaj wygospodarowac więcej czasu między jazda z pracy i do pracy. Ale cieszę się że mogłem poznać :wub:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iktorn napisał:

Cóż mam nadzieję że wszystkie te usterki uda się szybko usunąć i chce zapewnić, że usterki nie były w żaden sposób zatajane lub ukrywane, ale też muszę przeprosic za niepotrzebny stres. 

Każdemu życzę takich okoliczności podczas kupowania samochodu :)

Stresu nie było, może chwila niepewności gdy okazało się, że nie ma przewodu na stanie. Serwis również muszę pochwalić, bo wykonali świetną robotę. 

 

Godzinę temu, iktorn napisał:

Żałuję że nie udało mi się dzisiaj wygospodarowac więcej czasu między jazda z pracy i do pracy. Ale cieszę się że mogłem poznać :wub:

Niestety, trochę się wydłużyło na serwisie. Cieszę się, że się choć w biegu poznaliśmy :)

 

@suberet, pogłaskałam ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2020 o 15:12, siara76 napisał:

Ja jutro jadę zawieść legwana do Mikołowa na akcję serwisową

No i odebrałem samochód:facepalm: mieli zrobić akcję dotyczącą poduszki powietrznej,a przy odbiorze pan mnie informuje że przepustnica , że sondy..podpisałem kwity i jadę do domu...po drodze samochód gaśnie przy wrzucaniu na luz:th_dash:dzwonie bo chciałem się wrócić ale już nieczynne..

W poniedziałek chyba będzie zadyma:ph34r:

A przed oddaniem fury jeszcze nigdy nie zgasł chyba że z mojej winy

Edytowane przez siara76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siara76 napisał:

No i odebrałem samochód:facepalm: mieli zrobić akcję dotyczącą poduszki powietrznej,a przy odbiorze pan mnie informuje że przepustnica , że sondy..podpisałem kwity i jadę do domu...po drodze samochód gaśnie przy wrzucaniu na luz:th_dash:dzwonie bo chciałem się wrócić ale już nieczynne..

W poniedziałek chyba będzie zadyma:ph34r:

A przed oddaniem fury jeszcze nigdy nie zgasł chyba że z mojej winy

No faktycznie kiepsko.

Ja ostatnio zostawiłem sześć stówek za zawieszenie i dalej coś stuka... a nie mam kiedy podjechać z reklamacją :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Aga napisał:

Serwis również muszę pochwalić, bo wykonali świetną robotę. 

Cieszę się, że ASO pomogło i transakcja przebiegła pomyślnie :) 

 

3 godziny temu, siara76 napisał:

po drodze samochód gaśnie przy wrzucaniu na luz:th_dash:

Jak była czyszczona przepustnica to trzeba zrobić adaptację. U mnie też kiedyś zapomnieli i miałem podtrzymanie turbo w wolnossaku ;) Możesz to spróbować zrobić samemu. :) 

 

9 minut temu, Pablito79 napisał:

Ja ostatnio zostawiłem sześć stówek za zawieszenie i dalej coś stuka... a nie mam kiedy podjechać z reklamacją :(.

Jak będziesz miał kiedyś czas po południu to podjedź do mnie i posłuchamy. :) Nie wszystkie stuki da się wysłuchać statycznie. 

 

Odebrałem swoje STi z Mikołowa, nawet umyli :D Komplet tarcz i klocków DBA założony. Tęskniłem za tą ciszą przy hamowaniu. :) 

No i to jest ten moment kiedy odechciało mi się ją sprzedawać. Jeszcze jakby się udało klimę zreanimować to już w ogóle porzucam ten pomysł. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Jak będziesz miał kiedyś czas po południu to podjedź do mnie i posłuchamy. :) Nie wszystkie stuki da się wysłuchać statycznie. 

Dziękuję za propozycję. Teraz mam totalny sajgon, a od 02.08 jestem na urlopie. Jak będzie możliwość, to chętnie podjadę w drugiej połowie sierpnia :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, siara76 napisał:

No i odebrałem samochód:facepalm: mieli zrobić akcję dotyczącą poduszki powietrznej,a przy odbiorze pan mnie informuje że przepustnica , że sondy..podpisałem kwity i jadę do domu...po drodze samochód gaśnie przy wrzucaniu na luz:th_dash:dzwonie bo chciałem się wrócić ale już nieczynne..

W poniedziałek chyba będzie zadyma:ph34r:

A przed oddaniem fury jeszcze nigdy nie zgasł chyba że z mojej winy

Przy wymianie poduszki musieli aku odłączyć to pewnie dlatego po drodze ci gasło na luzie ja też tak mam, po 30 minutach jazdy powinno przestać bo się musi samo poustawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem o tej adaptacji ale nie mogę znaleźć:facepalm:

Znalazłem:yahoo: zastosowałem pomogło:thumbup: dzięki za sugestię:respect:

Co jednak nie zmienia faktu że jako ASO się nie popisali:OO:

Edytowane przez siara76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, siara76 napisał:

 

Co jednak nie zmienia faktu że jako ASO się nie popisali:OO:

 

ASO w moim poprzednim Lanosie na tej akcji odłączyło oświetlenie schowka. Przyjechałem z reklamacją i przez dwie godziny nie ogarnęli. Usłyszałem, że muszę się umówić na jakiś dzień, to zdejmą całą deskę i odnajdą wiązkę oraz żarówkę. Auto sprzedałem :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...