Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję wstępnie umówić się na dużym parkingu przy Piramidzie - 250 metrów od dwupasmówki. Jadąc od Bielska, kończy się las, i zaraz pierwszy zjazd na Tychy, pod wiadukt (w lewo), 250 metrów i po lewej stronie jest parking - Piramida jest bardzo charakterystyczna. :)

Od strony Katowic jest to ostatni zjazd na Tychy (Paprocany) - oświetlony, z pasem zjeżdżania, idzie w dół obok wiaduktu (tego samego co od strony Bielska) i dalej w prawo i po 250 metrach po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więc rozumieć, że jesteśmy umówieni na spota ?? :D

 

Nareszcie coś się dzieje :) Umyję Ślicznotkę z tej okazji :)

 

ale będę miał żonę w obstawie - 52 kg żywej masy bojowej, więc...

 

A moja obstawa w tygodniu przebywa w Bielsku i nie da rady dotrzeć ze mną na spot. Ale będe dzielny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ywone, spoty w Tychach były, a informacji na forum zero :> W Tychach jestem częściej niż w domu, wszystko w moim życiu wiąże się z Tychami więc jestem gotów w każdej chwili wyruszyć na spota :)

 

Jak jest dużo świeżego śniegu to lubię upalać pod Leclerkiem :) Tyle, że nie można tam zbyt długo tkwić bo zjawiają się gargamele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ywone, dzieki za PW - szalony weekend w Wiśle - wiesz jak bywało wcześniej i problemy z Kompem.

Jesli będzie cos w Tychach to sie pojawię, ale chyba na piechotę ;) albo "Zdzirą" jak będzie odpowiednia pogoda.

 

PS. dodałem topik do śledzonych i nie dostałem infa o nowych postach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilkę :P Ja przyjadę z żonką od razu po treningu - Paweł_P trza w konwoju podjechać "na Tychy" ;)

 

Aj jak sie cieszę... :D

Spoko, ja też się bardzo cieszę, a tak ostatnio się bałeś że nic się nie ruszy ze spotami hehe, oby mi się udało dotrzeć :twisted:

 

a ja już nakręcam kolejnego gościa z Bielska, który ma Evo IX, pracuje niby za granicą (może w Czechach?), ale na niektóre spoty przyjedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napada nam białego puchu to możemy udać się tam

A co to jest?

 

Raga, ja swojego Mesia na razie nie myję, w takich warunkach to nie ma sensu a przynajmniej cały usyfiony jest zabezpieczony przed poobijaniem od żwiru i piasku, z kolei brudne tablice mogą utrudnić rozpoznanie na fotce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest?

 

Sporych rozmiarów żwirowy plac. Ale bez śniegu to się tam nie warto wybierać, chyba, że chcesz sobie wybić parę zębów na dziurach. Jak dobrze sypnie białym to dziury się wyrównują i jest miodzio. :)

 

Ja dzisiaj zmyłem syf z samochodu, ale pewnie przed spotem jeszcze bedzie szybkie opłukiwanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...