Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hipek, wyjezdzam niestety dopiero po pracy, czyli o 14:00. Jak pasi Ci taka godzina to podjedz pod sklep rowerowy przy rondzie kolo piekarni misztela. Do konca, dlugim parkingiem wzdloz wiezowcow za kauflandem. Chetnie pojade w mini konwoju :P

 

Krzysztof, mozesz nie kojarzyc, bo jechalem cifem. Ja Ciebie w pierwszej chwili tez nie widzialem. Dopiero kumpel mi powiedzial "patrz - gosc w tym maluchu ma antene 2 razy wyzsza od auta" Jeszcze zanim spojrzalem w lusterko, wiedzialem, ze to Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipek, wyjezdzam niestety dopiero po pracy, czyli o 14:00. Jak pasi Ci taka godzina to podjedz pod sklep rowerowy przy rondzie kolo piekarni misztela. Do konca, dlugim parkingiem wzdloz wiezowcow za kauflandem. Chetnie pojade w mini konwoju :P

 

Pogoda jakoś mało zachęcająca - ze względu na synka, którego bym ze sobą musiał zabrać, niestety odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na poplejadowego grilla. Odbędzie się po naszym powrocie z Plejad czyli dziś tj. 22.06 około 14:00 tam gdzie zawsze (parking na 3 stawach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za świetnie spędzony czas... Udane PLEJADY 2014 i dzisiejszego grilla. Oby w następnym roku startowało nas więcej... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ricardo, @WueM, @dave89 Wielkie podziękowania dla Was za spędzenie razem tego czasu na Plejadach. Wasza gościnność mnie przerosła i jestem wdzięczny  :bowdown:  Przygód nie zabrakło i było wesoło i tak jak lubię ;) I oby coraz częściej  :thumbup:

 

I pozdrowienia dla reszty spotkanych forumowiczów znajomych jak i nowo poznanych ;)

 

Kilka fotek ode mnie:

 

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/XIZlotPlejad2014

Edytowane przez ADK90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...