Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

niet! :P i biorąc pod uwagę wszystkie wiatry, za i przeciw biorę speedline marmora, niestety białe.... ale po nowym roku jadą na zmianę koloru. Nie zdzierżę białych felg, nienawidzę i mam alergię.... przekonała mnie pasztetowa cena i opcja malowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być jutro na Dolinie 3 Stawów. O 12tej jestem umówiony, więc jakby ktoś 'zapomniał coś kupić' to najlepiej o 11 30 może.

 

Aby spot miał jakiś sens to muszą być co najmniej 2 Subaru oprócz mnie, bo ja mam tylko "siostrę" obecnie;)

 

Chyba lepiej wybrać parking ostatniego zlotu niż pod centrum handlowym bo spodziewam się tam masakry.

 

BTW, jeszcze nie wiem gdzie wcisnę 2 h czekania na myjni...

 

EDIT: To jak nikt to ustawiam budzik później, wesołych :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cabrio w taka pogode?szalejesz :P gdzie ten odcinek byl ;)

 

10' żaden problem :lol:

droga nr 790, odcinek niegowonice-mitręga, pod ogrodzieńcem

fajnie, bo z centrum katowic można w 20 minut tam dojechać (o ile nie ma korka na roździeńskiego)

Edytowane przez matpilch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A właśnie jest! ostatnio się dowiedziałem, dobrze że ktoś mi przypomniał żeby napisać, żeby było śmieszniej należy do... Policji.

 

Co i jak ktoś musiałby ogarnąć. Tor znajduje się tutaj:

 

http://goo.gl/maps/dCXyY

 

To ten 'lejek' u góry. Kumpel twierdzi, że można z tego całkiem dobrą trasę zrobić, na łuku miejsca na szykany i na końcach beczki.

Edytowane przez Zbigniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kiedyś na treningu, fajnie tylko trochę wąsko nie wiem jak to w zimie wygląda. można też zagadać z chłopakami którzy organizują szobierki cup czy w zimie nie dało by się zorganizować jakiegoś lajtowego treningu ;) W zimie znaczy jak śnieg spadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Zbigniew, ale to nic nowego, tor jest znany od wielu lat. AK Śląski organizował tam nawet cykl zawodów. Ja ze swojej strony rozgryzłem jak to można wynająć i za ile. Kosztuje (kosztowało) to 12zł... a jest to opłata za wydanie pozwolenia na złamanie zakazu ruchu. Tor nie należy stricte do policji tylko do miasta. Niestety swego czasu było tak, że wszelkie ciekawe terminy były... z góry zajęte. Potem krążyły ploty, że teren może zostać sprzedany deweloperom. Jak jest obecnie nie wiem.

 

W zimie znaczy jak śnieg spadnie :)

Powoli przestaję w to wierzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...