Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuje za spota....Było mega fajnie- przyjechał jeszcze jeden forumowicz jednakże na placu boju zostało nas nie wielu....Chciał się spotkać przy okazji z antikos'em...Ale i Ten odjechał 5min wcześniej... :superhero:

 

@semperit, Gratki wozu...A tą rysę to się ogarnie :P

Witam

Nie miałem pojęcia że się dziś spotujecie, i pojechałem z Córką na spacer, chciałem zagadać ale 3 miesięczna córka rządzi się własnymi prawami, więc szybki spacer i do domu, więc tylko do wszystkich machnąłem i do domu bo w samochodzie płacz.

Ukłony dla wszystkich co byli wybaczcie ale totalnie Wasza imprezka jakoś mi umkła - a szkoda bo Sam tu siedzę w Katowicach jako przyjezdny i nawet nie ma do kogo zagadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antikos,Właśnie wszyscy widzieli Ciebie z córką....i Mega się zaskoczyli :P

Później były rozmowy co się stało, że postawiłeś całkiem z drugiej strony placu i nawet nie podszedłeś..było za to odmachane....Wiem co znaczą małe dzieci- a szczególnie tak małe więc czuj się usprawiedliwiony :D

Do zaś...spadnie białe będziemy się spotować- najprawdopodobniej u Jurasa za Jego przyzwoleniem oczywiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antikos,Właśnie wszyscy widzieli Ciebie z córką....i Mega się zaskoczyli :P

Później były rozmowy co się stało, że postawiłeś całkiem z drugiej strony placu i nawet nie podszedłeś..było za to odmachane....Wiem co znaczą małe dzieci- a szczególnie tak małe więc czuj się usprawiedliwiony :D

Do zaś...spadnie białe będziemy się spotować- najprawdopodobniej u Jurasa za Jego przyzwoleniem oczywiście:)

zobaczyłem was dopiero jak szedłem z wózkiem w stronę stawów - patrzę a tu pół dolnego parkingu w plejadach, do tego chyba pierwszy samochód stał robal shadowatego - no to pierwsza myśl spot, machnąłem i wróciłem szybko do obowiązków Ojca.

a pewnie do następnego spota - mój robal zmieni właściciela niestety miała być szybka wymiana na lencera VI ale życie w czwartek brutalnie zrewidowało moje plany, więc zostanie tylko honda a nawet motocykla się muszę pozbyć ale trudno w przyszłości nadrobię zaległości

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję. WIELKIE podziękowania dla Ricardo za nakręcanie tematu i mega dobrego grilla. Myślę, że należy mu się od Forum wielka flaszka dobrego alkoholu. Fotki zapodam jak ogarnę temat. Następnym razem widzimy się na zimowym treningu (o ile spadnie śnieg) lub jak co roku na trzeciej już odsłonie "Jadę na chwilę do sklepu" w Wigilię. ;)

 

BelegUS zdaje się wspominał, że Tor Wyrazów jest do wyburzenia i... chyba niestety miał rację. Znalazłem dziś przypadkiem info, że przez teren toru ma przebiegać autostrada A1. Korzystajmy póki istnieje.

 

Było dzisiaj też o napince jak ludzie widzą Subaru. No i był taki jeden nagrzany w Fabii TSI co wyprzedził mnie i 2 inne auta na... przejeździe kolejowym. Pewnie dlatego, że chwilę wcześniej nie udało mu się wyprzedzić mnie pasem rozbiegowym i tym samym znaleźć się przed moją maską. I zaznaczam, że nie przyspieszałem gwałtownie widząc go w lusterku bocznym. Po prostu rozpędzałem się swoim tempem. Cóż, zlał Subaraka, dał mi psztyczka w nos i ma satysfakcję. Ja mam spokój sumienia, że nie zachowuje się jak idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za spota, było jak zwykle super, fajnie że tyle Subarynek się zjawiło.

Wielkie podziękowania dla Ricardo za zorganizowanie grilla i wyżerki, następnym razem trzeba się zrzucić na jakąś dobrą łychę :) .

Pozdrawiam i do następnego, mam nadzieję spota ze śniegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam bardzo dziekuje za tak liczne przybycie ;) i mam nadzieje,ze nastepne bedzie jeszcze wieksze tylko termin ustalmy bo miejsce juz ponoc jest jak mowil Premo

Tomasz_555 niedowartosciowanych w tym kraju jest dostatek :biglol: dlatego zawsze mowie mojej Edycie aby sie nie dala poniesc emocja bo ona wie co ma pod macha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antikos, Nie ma tego złego- na jednej plejadzie świat się nie kończy...Znajdziesz kolejną..Wszystko kwestia czasu :D

 

Elias...Mam nadzieje, że fant się nie przyda jednak...Ale dzięki za zapłatę...Spożytkuję odpowiednio :P

 

@Tomasz_555, Tak to już ten świat skonstruowany jest- dobrze że to nie napinator w BMW...bo mógły skrzyknąć kumpli :D

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semperit, Gratki wozu...A tą rysę to się ogarnie :P

 

Dziękuję bardzo. Niezmiernie się czuję dumny jako rodzynek NA z pojemnością 1,6 :yahoo:

Rysa będzie się ogarniać w sobotę, mam nadzieję, że nie dłużej niż do wtorku.

Bardzo mi się podobało, i żałuję że dotarłem dopiero na końcówkę...

Dzięki za wszystkie uwagi i dyskusję mechaniczną, liczę w przyszłości na więcej :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich!

 

PS Który z kolegów w bugu z rej. z Rybnika ??

 

:) w drodze powrotnej widziałem jeszcze granatowego GC uturbionego i w Rybniku na żorskiej po raz kolejny srebrnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semperit, Tego ssaka bulgoczącego prze okrutnie? to kolega kriss...Ale On rzadko tutaj zagląda...szybciej na tym "drugim" forum :)

U Mnie po wsi smiga srebrny jdm...Nie wiem przypadkiem czy to nie ta sztuka co się aktualnie sprzedaje na blachach SR...nie umiem dostrzec rej...tak się szybko przemieszcza...Sorki za OT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne foty :)

 

Jeszcze niech Tomek wrzuci Matiz'owe dywaniki i ten kurz na desce..Prawie jak flok wyglądał :P

Faktycznie ja uchwyciłem tylko tą laleczkę "wudu" która zrobiona jest prawdopodobnie z pieluszki tetrowej :) i wstążeczki ... ale czym nabita jest pieluszka tworząca głowę ?? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której skończyliście? Bo jak dłubałem przy amorku, tak gdzie mnie więcej o 15.12 słyszałem z kierunku A-4 ryczący wydech Subaru. Jakieś dobre 3 kiloski ale pięknie niosło. :):thumbup:

 

jesli między rondem mikołowskim a MMcarsem to mogłem byc ja :D - spieszyłem się ciut.... skuli sklerozy musiałem obrócić na 3 stawy raz jeszcze na cito :)

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki wszystkim za udanego spota! Super sprawa jak zajmujemy prawie pół parkingu :) Pewien gościu na rolkach przyjechał mazdą i zapytał "ale nie obrazicie się że tu zaparkowałem?" :D

Kolega Kriss zainspirował mnie bulgotem... Skrzynia skończona to teraz może wydech by się nie nudziło.

 

Oczywiście czekam na białego spota... A może by tak jeszcze mikołajkowy spot gdzieś walnąć?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której skończyliście? Bo jak dłubałem przy amorku, tak gdzie mnie więcej o 15.12 słyszałem z kierunku A-4 ryczący wydech Subaru. Jakieś dobre 3 kiloski ale pięknie niosło. :):thumbup:

 

jesli między rondem mikołowskim a MMcarsem to mogłem byc ja :D - spieszyłem się ciut.... skuli sklerozy musiałem obrócić na 3 stawy raz jeszcze na cito :)

By się zgadzało. Odgłos oddalał się od spota w kier. Wrocka, a ja go słyszałem na Giszowcu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...