Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pablito - masz spaloną żarówkę prawy tył.

Wiem wiem, już żona mi esa pisała jak wyjeżdżałem z domu :) .

Dzięki wielkie za spota, fajnie było pogawędzić, następnym razem trzeba znaleźć jakieś ustronne miejsce... i zrobić grilla :D .

Pozdrawiam.

Ps. mam nadzieję że jeszcze w tym roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam sprawną wanne :) mam nadzieje że podjadę i ja na spota, ale się jeszcze nie wpisuje bo nie wiem co rodzinka szykuje, czy nie będzie jakiegoś wyjazdu.

No to zadziałaj i zadbaj by w tym czasie nie było wyjazdu ;) Właśnie o tym wspomniałem na spocie, że zaplanowanie spota z dużym wyprzedzeniem daje ten komfort, że z góry dany termin jest zablokowany i nic innego w to miejsce nie wcisnę. :) Bo 2 tygodnie to dla mnie nie jest już "wyprzedzenie" ;)

 

Zastanówcie się tylko czy spot akurat 11go to dobra opcja. We wtorek pewnie większość normalnie do roboty idzie. Tzn. dla mnie spot na 1-2 godzinki wieczorem to żaden problem, ale jak ma to być coś grubszego z kiełbachą to lepiej np.: 10ty listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz 555 znajac zycie to 10 jest niedziela i beda wymowki imieniny cioci czy tesciowej,obiad u mamy, wyjazd do rodziny itd,a tak 11go to poniedzialek o godz 12 chocby spadl snieg to zawsze cieplej niz wieczorem, mozemy zrobic go ponizej Reala tam na 3 stwach zaraz skrecjac za Servisem ktory jest po lewej stronie a Real o prawej sa duze parkingi gdzie spoko zmiesci sie kupe Subarek a nawet mozna cos pojechac na serpentynie :P ogien mozna zrobic na jakims przenosnym grilu (i straznicy sie nie czepia )kielbase kazdy wezmie ile chce ,termos z kawa, piwo w Realu obok i bedzie ciacia jak macie inne miejsce i inny pomysl zawsze mozna przemyslec ,dojazd jest super bo z autobany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moga tysz wpasc na spota? wprawdzie jeszcze subarynki ni mom, ale jestek na etapie szukania wiec moze mi cosik doradzicie :D

apropo 11-tego, supermarkety w tym dniu som pozamykane bo to swieto, takze na parkingu bydzie pusto :)

Ale ja mowie o parkingu ponizej na wolnym powietrzu,co do grila przenosnego kto ci sie doczepi na wolnym placu? natomiast do ogniska jakis nadgorliwiec zawsze sie znajdzie

 

1.Shadowaty

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kto chetny wpisywac sie tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew masz dylemat????????? to brac oba :biglol:

 

moga tysz wpasc na spota? wprawdzie jeszcze subarynki ni mom, ale jestek na etapie szukania wiec moze mi cosik doradzicie :D

apropo 11-tego, supermarkety w tym dniu som pozamykane bo to swieto, takze na parkingu bydzie pusto :)

Mozesz spoko wpasc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...