Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Paulus napisał:

 

Trzeba się chwytać wszelkich metod i dostępnych narzędzi :biglol::biglol::biglol:

A tak serio, to niestety nie jadę bo, po pierwsze primo nie mam opon - na zimówkach nie jadę bo jazda po torze na takich oponach to katorga, a po drugie primo w sobotę mam zajęcia na uczelni. Z kolei w niedzielę zapowiedzieli się goscie w odwiedziny, także wszystko sie przysięga przeciwko mnie, a ja na znak focha - nie jadę!

 

Dzisiaj otrzymałem oficjalną informację, że wiatraki nie będą realizować usług serwisowych. Jedyną rzeczą jaka się będą nadal zajmować to sprzedaż części dla takich szaraków jak ja. :)

Jasne Ty nie masz opon ja sprawnego samochodu chociaż też mam zimówki lecz po suchym szkoda więc pozostaje że naszym reprezentantem na tor pozostaje Tomasz555 :D

Tomek pamiętaj aby nas godnie reprezentować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Paulus napisał:

Dzisiaj otrzymałem oficjalną informację, że wiatraki nie będą realizować usług serwisowych. Jedyną rzeczą jaka się będą nadal zajmować to sprzedaż części dla takich szaraków jak ja. :)

Kurczaki, Paulus jak Ty bierzesz części z 4 wiatraków to ja już się boję o rachunek :blink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

Kurczaki, Paulus jak Ty bierzesz części z 4 wiatraków to ja już się boję o rachunek :blink:.

No to prawda ceny mają jak byśmy posiadali samochody WRC :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Toście se reprezentanta wybrali :P Szczególnie, że oczywiście na sobotę załamanie pogody, śniegodeszcz, mróz... dobrze, że na letnie nie zmieniłem :P

 

Jechałbym ale to nie jest wina Adama tylko Paulusa że nie :angry:

Tomek uważaj na auta SJS-u:biglol::thumbup:

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sonny_86 napisał:

Pogoda godna Subaru ;)

Paradoksalnie na imprezach SJS-u kiedy był trudny warun mieliśmy najlepsze wyniki! Te samochody naprawdę coś w sobie maja , nie przegrałem z łoplem Adamem na śniegach tylko na czarnym ;)A jeśli tak nie było to nie wyprowadzajcie mnie z nieświadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sonny_86 napisał:

Pogoda godna Subaru ;)

Ale moich opon niestety nie. :P To zdecydowanie ostatni sezon Nokianów bo prowadzą się gorzej niż Focus na Dębicach.  

 

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Paradoksalnie na imprezach SJS-u kiedy był trudny warun mieliśmy najlepsze wyniki! Te samochody naprawdę coś w sobie maja , nie przegrałem z łoplem Adamem na śniegach tylko na czarnym ;)A jeśli tak nie było to nie wyprowadzajcie mnie z nieświadomości :D

Fakt, ja ogólnie wypadam lepiej jak warunki na torze są z pogranicza klęski żywiołowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Ale moich opon niestety nie. :P To zdecydowanie ostatni sezon Nokianów bo prowadzą się gorzej niż Focus na Dębicach.  

 

Fakt, ja ogólnie wypadam lepiej jak warunki na torze są z pogranicza klęski żywiołowej. 

Tomek potrzebujesz bagażnika? Mam teź 3 te slicki ! Gdybyś skombinował jeszcze jednego mógłbyś na nich pojechać? Teraz nie pa,iętam czy masz 18 czy 17 Fele , na suchym nie mają sobie równych a są dosyć świeże! Jak coś może,y być Twoim serwisem też ,a nie tylko kibicami ,zmiana kół we trójkę to już expres ,żabę też mogę dodatkową wziąć, może Red Bul teem to nie będziemy :P ale taki pół profesjonalny zespół rajdowy to już jak najbardziej :yahoo:jak coś daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek potrzebujesz bagażnika? Mam teź 3 te slicki ! Gdybyś skombinował jeszcze jednego mógłbyś na nich pojechać? Teraz nie pa,iętam czy masz 18 czy 17 Fele , na suchym nie mają sobie równych a są dosyć świeże! Jak coś może,y być Twoim serwisem też ,a nie tylko kibicami ,zmiana kół we trójkę to już expres ,żabę też mogę dodatkową wziąć, może Red Bul teem to nie będziemy :P ale taki pół profesjonalny zespół rajdowy to już jak najbardziej :yahoo:jak coś daj znać 

Ja mam 17tki, ale 18 spokojnie wejdzie. Tylko tak czy siak ciezko bedzie załatwić taką oponę na szybko szczególnie uzywaną zeby nie było różnicy w srednicy.

Inna kwestia, że pogoda raczej wskazuje na użycie zimówek dla pewności.

Zatem bagażnika raczej nie potrzebuję, narzędzia spokojnie spakuję do siebie. :)

Wolałbym też żeby obyło się bez serwisowania samochodu na miejscu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Ja mam 17tki, ale 18 spokojnie wejdzie. Tylko tak czy siak ciezko bedzie załatwić taką oponę na szybko szczególnie uzywaną zeby nie było różnicy w srednicy.

Inna kwestia, że pogoda raczej wskazuje na użycie zimówek dla pewności.

Zatem bagażnika raczej nie potrzebuję, narzędzia spokojnie spakuję do siebie. :)

Wolałbym też żeby obyło się bez serwisowania samochodu na miejscu. :P

Rozumiem, gdyby coś się zmieniło daj znac ,pewnie! lepiej pojeździć niż grzebać przy aucie i oczywiście oby nie było to potrzebne:)Tomek o której musielibysmy się spotkac na lotosie żeby na spokojnie dojechać?

 

16 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Pogoda godna Subaru ;)

Sonny dałbyś radę podjechać gdzieś do Katowic? ewentualnie możesz u mnie w garazu zostawić auto w Chorzowie to nie jest problem , Twojego wstawimy moim pojedziemy , bo chyba już nikt więcej się nie wybierze, jak masz kogoś kto chciałby jechać , ze znajomych to śmiało ich zabierz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Tomek o której musielibysmy się spotkac na lotosie żeby na spokojnie dojechać?

Myślę, że 6:00 żeby się nie gonić tym bardziej, że warunki drogowe mogą być średnie. Jak będzie wcześniej to zawsze można kawkę wypić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Sonny dałbyś radę podjechać gdzieś do Katowic? ewentualnie możesz u mnie w garazu zostawić auto w Chorzowie to nie jest problem , Twojego wstawimy moim pojedziemy , bo chyba już nikt więcej się nie wybierze, jak masz kogoś kto chciałby jechać , ze znajomych to śmiało ich zabierz:D

Pewnie, podjadę pod Ciebie, wezmę tego jednego kolegi co ostatnio ze mną pojawił się na spocie też choruje na Subaru ^^, o której mam być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Myślę, że 6:00 żeby się nie gonić tym bardziej, że warunki drogowe mogą być średnie. Jak będzie wcześniej to zawsze można kawkę wypić. :)

Dobra 6 na lotosie ,tam gdzie zawsze ;) 

 

5 godzin temu, Sonny_86 napisał:

Pewnie, podjadę pod Ciebie, wezmę tego jednego kolegi co ostatnio ze mną pojawił się na spocie też choruje na Subaru ^^, o której mam być ?

Supe! Sonny musielibyście być tak 5.30 w Chorzowie dacie radę,? Ul Świerkowa 1 mój nr tel 508-519-379 jak coś. Mieszkam zaraz na początku ulicy trzeba przejechać wzdłuż całego domu i skręcić zaraz za nim w lewo na niewielki parking prowadzący do garaży podziemnych, z resztą będę na Was już czekał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Supe! Sonny musielibyście być tak 5.30 w Chorzowie dacie radę,? Ul Świerkowa 1 mój nr tel 508-519-379 jak coś. Mieszkam zaraz na początku ulicy trzeba przejechać wzdłuż całego domu i skręcić zaraz za nim w lewo na niewielki parking prowadzący do garaży podziemnych, z resztą będę na Was już czekał :D

Będę jednak sam, kumpel mnie podrzuci bo w Subaraku mam letniaki i wole nie ryzykować hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co byście powiedzieli na wypad na Rajd Świdnicki-Krause ? Rok temu byliśmy z @Cherusek1 i było bardzo fajnie. Można by się zgadać ekipą ja jedno czy dwa auta i wyskoczyć na jeden czy dwa OS. :)

Termin 20-22 kwietnia. Potem 29 czerwca - 1 lipca jest Rajd Śląska i też można pojeździć po OS'ach skoro mamy je pod domem. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Panowie, co byście powiedzieli na wypad na Rajd Świdnicki-Krause ? Rok temu byliśmy z @Cherusek1 i było bardzo fajnie. Można by się zgadać ekipą ja jedno czy dwa auta i wyskoczyć na jeden czy dwa OS. :)

Termin 20-22 kwietnia. Potem 29 czerwca - 1 lipca jest Rajd Śląska i też można pojeździć po OS'ach skoro mamy je pod domem. :) 

 

Super pomysł! 21.kwietnia mi pasuje pozostałe dni średnio :blink: Powtórka mile  widziana miejsca w aucie będą ,jadymy! 

 

1 godzinę temu, Sonny_86 napisał:

Będę jednak sam, kumpel mnie podrzuci bo w Subaraku mam letniaki i wole nie ryzykować hehe ;)

Dobra bede czekał 5.30 do zobaczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Panowie, co byście powiedzieli na wypad na Rajd Świdnicki-Krause ? Rok temu byliśmy z @Cherusek1 i było bardzo fajnie. Można by się zgadać ekipą ja jedno czy dwa auta i wyskoczyć na jeden czy dwa OS. :)

Termin 20-22 kwietnia. Potem 29 czerwca - 1 lipca jest Rajd Śląska i też można pojeździć po OS'ach skoro mamy je pod domem. :) 

 

Jestem za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, pech, pech i jeszcze raz pech dzisiaj wczesnym rankiem przy prędkości ok 150 wyskoczyła mi sarna na drogę (Sonny rozmawialiśmy o tym wczoraj w aucie!:wacko:) za łodzią na tej autobanie ale nie autobanie ! Ściągnęło mnie w mocno w zaśnieżone pobocze , zdążyłem jeszcze wpierdolic gaz w podłogę (sam nie wiem czy dobrze) ale było już za późno ,przypierdolilem w barierkę dosyć ostro :( auto jest na chodzie , zderzaka prawie nie ma, drzwi ledwo się otwierają ale chyba dojadę do domu , siedzę i pije kawę żeby się trochę uspokoić w sumie to nie wiem czy się załamywać czy cieszyć ze żyję , auto super wyciągało z tego nieszczęścia gdybym wcześniej wcisnął ten cholerny gaz....może skończyło by się inaczej.....ech...:unsure:

IMG_0654.JPG

IMG_0656.JPG

IMG_0657.JPG

Wczoraj specjalnie nie jechałem z Tomkiem na zawody, pojechaliśmy. Sonnym grzecznie pokibicować,żeby nie rozwalić auta! To rozwaliłem je na prostej dwu pasmowej drodze!  I jechałe spotkac się z potencjalnym klientem!No szlag by kurwa! trafił...

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... :( Dobrze że Tobie nic się nie stało, to tak jak mówiliśmy, pewnych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a te ze zwierzętami należą do tych najgorszych :( 
Białas widzę, lub tak mi się wydaje że większych szkód nie odniósł, przy takiej prędkości bardzo dobrze go wyratowałeś, to są te umiejętności nabyte o których też rozmawialiśmy.
 

Edytowane przez Sonny_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyka. Ktoś, kto kupuje takie auto powinien mieć  tego świadomość. Jechałeś aż za łódź do potencjalnego kupującego?  Ja się już z takich układów wyleczylem.  

 

Pamiętam jak na jednym ze spotów mówiłeś, że ludzie nie chca kupować lanosow bo nie maja duszy. A mi sie akurat Twoje białe STI baaardzo podoba. Kiedyś sobie takie kupię;) ale dopiero jak będę w stanie pozwolić sobie na rozwalenie auta za 70k zł, nauczę się jeździć lub lanosy bardzo stanieją;) oby ostatnia opcja nie okazała się najszybszą :D

 

Aaa i co najważniejsze. Dobrze, że kierownik cały.

Edytowane przez Bros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...