Skocz do zawartości

Forester 2008 / MY09


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś się orientuje do kiedy będzie można kupować nowego Forestera w obecnej wersji?

 

Podobno od kwietnia.

W kwietniu u mnie maja byc ponoc podwyzki... szkoda, ze nie starcza nawet na dywaniki do nowego Forka =(

 

Btw. Saab najpierw podpierdziela WRXa, a teraz caly projekt nowego Forka:

FR_Saab_9-4X_Biopowe_42091g.jpg

FR_Saab_9-4X_Biopowe_42094g.jpg

FR_Saab_9-4X_Biopowe_42095g.jpg

FR_Saab_9-4X_Biopowe_42090g.jpg

FR_Saab_9-4X_Biopowe_42093g.jpg

 

No nie dziwne, ze potem FHI musialo cos skrobnac na kolanie i im nie wyszlo.

http://www.dziennik.pl/foto/article1058 ... Saaba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Saab najpierw podpierdziela WRXa, a teraz caly projekt nowego Forka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

No nie dziwne, ze potem FHI musialo cos skrobnac na kolanie i im nie wyszlo.

http://www.dziennik.pl/foto/article1058 ... Saaba.html

 

A możesz wytłumaczyć co ma wspólnego nowy Forester z 9-4X ?? Czyżby nowy Forester był na płycie 9-3/Vectra tzw. Epsilon ??

A tak poza tym , to świetnie wygląda ten Saab :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wowczas Saab "podpierdzielil" WRXa wynikalo z tymczasowej przynaleznosci Subaru do GM. Nowy Forys z tym czyms, ztcw, ma tyle wspolnego co z kazdym innym autem w tej klasie :)

 

Czyżby nowy Forester był na płycie 9-3/Vectra tzw. Epsilon ??

 

patrz kilka postow wyzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wowczas Saab "podpierdzielil" WRXa wynikalo z tymczasowej przynaleznosci Subaru do GM. Nowy Forys z tym czyms, ztcw, ma tyle wspolnego co z kazdym innym autem w tej klasie :)

 

Czyżby nowy Forester był na płycie 9-3/Vectra tzw. Epsilon ??

 

patrz kilka postow wyzej ;)

 

TJ , każdy chyba wie że nowy Forester jest na tej samej płycie co nowa Impreza :wink: .

Ale niektórzy za wszystko i za wszelką cenę , chcą obwiniać albo Niemców/Rosjan/GM . Niepotrzebne skreślić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz wytłumaczyć co ma wspólnego nowy Forester z 9-4X ?? Czyżby nowy Forester był na płycie 9-3/Vectra tzw. Epsilon ??

A tak poza tym , to świetnie wygląda ten Saab :).

No wlasnie to.

 

@Than_Junior

A ironie panial? =P

 

p.s. @Than_Junior

 

Kiedys tak nakarmilem swojego chomika czekolada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, od 1. kwietnia
:lol:

 

Gdyb to mogła być prawda. :grin:

 

Pytałem o tą datę (wprowadzenia nowego modelu), bo planowałem jeszcze w tym roku dokonać zakupu Forka i zdecydowanie wolałbym kupić obecny model. A ponieważ nie wiem kiedy dokładnie będę w stanie zrealizować transakcję, jest dla mnie ważne do kiedy zakup obecnego modelu będzie możliwy.

 

Jakkolwiek, z tego co zrozumiałem z poprzednich wpisów, nikt jeszcze na 100% nie wie, jak nowy Forek będzie w Europie wyglądał w realu. Może więc będzie jednak bliższy poprzedniemu modelowi bardziej niż Outlanderowi. :?: Chociaż po nowej Imprezie nie można chyba być optymistą. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc będzie jednak bliższy poprzedniemu modelowi bardziej niż Outlanderowi.

 

Nie przypominam sobie, zeby w jakimkolwiek Subaru byly jakies wieksze roznice pomiedzy wersjami japonskimi, a europejskimi (jesli chodzi o wyglad) ;)

 

Kiedys tak nakarmilem swojego chomika czekolada

 

sugerujesz, ze mnie ktos tak nakarmil? :P Akurat marchewka byla dobra i nie moglem sie oprzec pokusie zjedzenia jej na jeden raz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior

Nie przypominam sobie, zeby w jakimkolwiek Subaru byly jakies wieksze roznice pomiedzy wersjami japonskimi, a europejskimi (jesli chodzi o wyglad)

 

Jeśli tak to fatalnie. :!:

 

Postanowiłem sprawę dostępności obecnego Forysia sprawdzić u źródła, czyli u jednego z dealerów. Z tego co mi powiedziano, obecnie nie planują już żadnych nowych dostaw aktualnej wersji Forestera! Czyli to co mają na magazynie jest do sprzedania (a podobno nie ma tego dużo :sad: ), a potem już tylko nowy model! Buuuuuuu :???: :sad:

 

Pan dealer twierdzi co prawda, że nowy model jest w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach ale będzie można to zweryfikować na żywo dopiero w kwietniu!

 

No i mam problem. $ się dopiero organizuje i nie wiem czy zdążę z zakupem obecnego modelu. A nie ma żadnych gwarancji, że nowe wcielenie będzie mi się podobać. Czyżbym miał być skazany na second hand :?: Fatalnie się złożyło. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan dealer twierdzi co prawda, że nowy model jest w rzeczywistości ładniejszy niż na zdjęciach ale będzie można to zweryfikować na żywo dopiero w kwietniu!

a co ma mówić :lol:

Dopytaj o to co maja na Stocku i spróbuj zaliczkowac jak cos ci podejdzie :) a odbiór to juz łatwiejsza sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior - owszem, rozmawiałem z Panem dilerem. :smile:

 

Niestety w tej chwili nie za bardzo może mi pomóc. Nie odłoży mi przecież samochodu, bo nie dam mu 100% gwarancji kupna w I półroczu 2008. A jak twierdził samochody sprzedają mu się jak przysłowiowe "ciepłe bułki" więc tym bardziej nie ma zbyt dużego pola manewru.

 

No chyba, że wprowadził mnie w błąd i tym samym chce mnie nakręcić na szybszy zakup Forysia. :twisted: Ale jak dotąd miałem z nimi dobre kontakty i raczej nie wpuszczali mnie w maliny.

 

Nie mogę też wykluczyć (choć szansa jest na to niewielka), że jak zobaczę nowego Forysia to spodoba mi się bardziej niż obecny. :oops:

 

Generalnie do mojej obecnej sytuacji pasuje tytuł jednego z postów Fido: "Cierpienia młodego Wertera". :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, ja bym poczekal az pojawi sie nowy Forys w PL. Podejrzewam, ze w kwietniu ciagle jeszcze beda do kupienia jakies demowki, ktore (wg mojej wiedzy) za zwyczaj sa w dobrym stanie z niewielkim przebiegiem.

 

A moze kupno na raty byloby jakims wyjsciem*?

 

*nigdy nie kupowalem i nie wiem szczerze mowiac jak to wyglada w praktyce, to tylko taka mysl :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tak nakarmilem swojego chomika czekolada

 

sugerujesz, ze mnie ktos tak nakarmil? :P Akurat marchewka byla dobra i nie moglem sie oprzec pokusie zjedzenia jej na jeden raz :twisted:

Chomikowi tez czekolada smakowala (a co mu tam nie smakowalo? Slownik gramatyczny rowniez =), ale jazda byla, jak mu sie w tych worach zaczynala rozpuszczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior - dzięki za rady. Może rzeczywiście poczekam i zobaczę jak się sytuacja rozwinie.

Będę monitorował temat na bieżąco i oczywiście dam znać na The Forum o końcowych efektach.

 

A jeśli chodzi o zakup ratalny, to ja o takim zakupie właśnie myślę (właściwie o leasingu). Tyle, że zbieram na pierwszą wpłatę. Na początku roku zawsze jest dużo innych ważniejszych wydatków niż samochód, stąd brak $ na pierwszą wpłatę + ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknijcie na ładne foty:

http://www.leftlanenews.com/subaru-forester.html

 

Powiem Wam, że ten nowy Forek coraz bardziej mi się podoba, wydaje się, że będzie fajną furą, choć szkoda że już nie jest to kombi ale bardziej SUV :roll:

 

Czy wiadomo kiedy wejdzie do sprzedaży w PL i ile będzie kosztował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...