Jump to content

Co robicie drodzy Forumowicze?

Recommended Posts

Zastanawialem sie z kumplem czy jest jakas regula a propos zawodow ludzi jezdzacy subarakami. Ostatnio slyszelismy opinie, ze wiekszosc z nich to fani rajdow, ewentualnie ludzie majacy warsztaty samochodowe :?: :!: :?:

Koles ma WRX i jest lekarzem, ja z kolei jezdze Forysiem i jestem grafikiem.

Ciekaw jestem czym Wy sie zajmujecie (oprocz "testowania boksera", no i w przypadku niektorych posiadaczy Foresterow - polewaniem bolsa :twisted: )?

czym Wy sie zajmujecie i w przypadku polewania bolsa :twisted: )?

Ogolnie to zwracam baczno uwage co by nie rozlewac poza naczynie. W Bolsie jes to zajencie nie nastrenczajonce wiela trudnosci, bo so stosowane dozowniki. Inne napoje nalezy spozywac drogom podawania se naczynie zbiorczego 0,7 z renki do renki, zeby obrusa nie poplamic......... jezdem z Krakowa i taki hejnal gram co dziennie. Forys mie lubi bo tez jes pijoncy, w zwionzku z czem nasza przyjaz jes nie w kij dmuchal.

Mamusia

Witam

Ja aż tak niesamowitym fanem rajdów nie jestem. :wink:

Nie mam też warsztatu. :wink: :wink:

Póki co, to subaru też jeszcze nie mam :? Ale wiem jakie chciałbym mieć i mieć będę. :!: :!:

Co do zawodu - elektronik (ale nie samochodowy 8) )

Pozdrawiam

M

Ogolnie to zwracam baczno uwage co by nie rozlewac poza naczynie.

Te Krakusy to fajne chlopaki.

Znaczy sie ........tyz lubisz ryja zmoczyc ? No to jezdes przyjenty do RODZINY. Dostaniesz szczegolowo informacje kiedy sie zlotamy.

Mamusia

Jestem zapalonym fanem wyscigow samochodowych, rajdy mnie nie kreca. Poza tym jestem socjologiem, trenuje gong fu i oczywiscie przemieszczam sie subarka acz ostatnio tez AR 33

A ja uwielbiam sie scigac. Czasem na prawym fotelu, jak jakis sponsor sie znajdzie to i na lewym. Ostatnio zaczynaja mnie krecic tez wyscigi i chyba do kolekcji dolacze licencje "W". A na codzien?? Dostawca uslug internetowych, a od niedawna zjmuje sie malym hotelikiem w Krakowie.

Bolsa szanuje, nie rozlewam na obruss, ale tez od soplicy nie stronie.

Znaczy sie ........tyz lubisz ryja zmoczyc ? No to jezdes przyjenty do RODZINY. Dostaniesz szczegolowo informacje kiedy sie zlotamy.

Chetnie - zawsze musi byc ten pierwszy raz (nie chodzi o moczenie ryja a o "zlotanie")

A ja pracuję w firmie produkującej sprzęt oświetleniowy (oprawy oświetleniowe). Od czasu do czasu uda nam się :wink: zakonstruować jakąś oprawę, żeby było jaśniej na drogach i parkingach na przykład. Nie mam warsztatu samochodowego (niestety); jestem umiarkowanym fanem rajdów (chociaż żona twierdzi inaczej) a wolnych chwilach wskakuję do "Golfstroma" i poniewieram się po mazurskich (i warmińskich też) szutrach.

; jestem umiarkowanym fanem rajdów (chociaz˙ z˙ona twierdzi inaczej) a wolnych chwilach wskakuje˛ do "Golfstroma" i poniewieram sie˛ po mazurskich (i warmin´skich tez˙) szutrach.

Patrzac na Golfstroma to chyba jednak twoja kobitka ma troszku racji.

(Dawaj znac kiedy bedziesz sie "poniewieral" - zebysmy sie gdzies w lesie nie spotkali :wink: - jestem z Olsztyna)

Oooo!! No a jutro i w niedzielę we Frączkach pod Olsztynem są dwie eliminacje okręgu w wyścigach szutrowych. Właśnie się tam wybieram :D

pzdr

• 2 weeks later...

student pedagogiki na krakowskiej AP, jeszcze nie doszły technik architekt, muzyk gitarzysta.nie mam pojęcia o rajdach i nawet mnie to nie interesuje ale jak wygram w totka to sobie kupie Subaru Impreze i naucze się nią jeździć :wink:

Prowadzę sklepik komputerowy, co do ścigania to ..... hmm owszem, wczoraj renówką testowałem mietka 1,9 118 KM - no i walka była zacięta - wreszcie godny przeciwnik, no bo dla Subarka u nas brak zawodników.