Jump to content

Wydech do Forestera

Recommended Posts

W dniu 14.08.2019 o 13:49, LukaszRzyy napisał:

Dziś siadł magnex. Katy i środkowy został. Jest bardzo przyjemny bass a w trasie jest też spokój. Kotek mruczy.  

No ładnie :D 

• Like 1
  • 2 months later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

w weekend zalozylem "3-calowy cat-back Godsnow (oryginalnie chyba dedykowany do Imprezy; wczesniej jezdzil w Forku SH) czarne puszki sa cichociemne i fajnie pasuja do kolorystyki auta  

20180926_180734.mp4 20180926_180734.mp4 20190410_162523(1).mp4 VID-20190508-WA0011.mp4 VID-20180926-WA0003.mp4   Dodam że teraz forek jeździ o wiele lepiej niż na tym filmiku z licz

Posted Images

W dniu 23.04.2019 o 12:15, jasiem napisał:

Pytanie mam, bo przeszukuje internety i forum i nie mogę znaleźć - DP od Imprezy GT podejdzie p&p do Forka xt '03? W sensie czy nie będzie o coś wadzić, gdzieś nie pasować itd? Dokładnie takie:

DP.jpg

I jak rozwiązałem ten temat? Udało się? 

1 godzinę temu, Artur Wróbel napisał:

I jak rozwiązałem ten temat? Udało się? 

Nie rozwiązałem, tzn. nie kupiłem tego ze zdjęcia więc dalej nie wiem czy pasuje.

• 2 weeks later...

Witam, ktoś pytał o dźwięk wydechu EL-TEC - obecnie firma EL-TEC produkuje wydechy z regulacją głośności, więc można taki wydech dostroić i indywidualnych oczekiwań Klienta od bardzo głośnego do bardzo cichego ( jak seria ) i w zależności od potrzeb - potem to przestawiać. Polecam. Więcej info: Facebook.com/wydechy lub Youtube kanał el-tec s.c. pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
W dniu 30.04.2018 o 13:07, klev napisał:

Bulgot będzie tu :yahoo: po majówce jadę montować

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

A wiecie może czy do FXT SG będzie pasować ?

• 4 weeks later...

Czy ma ktoś ostatni tłumik Prodrive na pełnym przelocie?

Zastanawiam się czy zmiana końcowego wyciszy mi wydech.

Szybkie pytanie - idzie do mnie przelotowy center. Chciałbym sam się zabrać za wymianę, kupiłem nowy pierścień, śruby i uszczelkę do tłumika. Pytanie, czy daje się gdzieś jeszcze pastę uszczelniającą ? Czy po prostu wszystko skręca ? 

• 5 weeks later...
W dniu 27.01.2020 o 08:22, Mike-m napisał:

czy daje się gdzieś jeszcze pastę uszczelniającą ? Czy po prostu wszystko skręca ? 

odp krótko - skręca!

• Like 1
W dniu 30.04.2018 o 13:07, klev napisał:

Bulgot będzie tu :yahoo: po majówce jadę montować

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Cześć,

Dałbyś radę wystawić jakiś filmik jak to gada w Twoim Forku?

55 minut temu, Gacu Gac napisał:

Cześć,

Dałbyś radę wystawić jakiś filmik jak to gada w Twoim Forku?

Dodam że teraz forek jeździ o wiele lepiej niż na tym filmiku z licznikiem.... wtedy to było "w trakcie strojenia"

Edited by klev
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Robi robote:ok:

Zastanawiam się jeszcze jaka jest różnica między produktem RM, a MG oba wyglądają bardzo podobnieb wiec ciekawe z czego wynika 400 PLN różnicy w cenie....

P.S.. bardzo fajny dzwiek BOV, co to:) ?

53 minuty temu, Gacu Gac napisał:

Robi robote:ok:

Zastanawiam się jeszcze jaka jest różnica między produktem RM, a MG oba wyglądają bardzo podobnieb wiec ciekawe z czego wynika 400 PLN różnicy w cenie....

P.S.. bardzo fajny dzwiek BOV, co to:) ?

20200111_101744.jpg

https://allegro.pl/oferta/blow-off-subaru-forester-i-00-02-177km-properfekt-8944589036

Ja za wydech płaciłem jeszcze 1600zł w ciągu ostatniego roku cena wzrosła o 900zł (grzyb wie czemu tak nagle i o tyle)

Wydech jest 1 klasa - nigdzie nie rdzewieje, nie śniedzieje, nie przecieka... nic :)

Ogólnie wspieram polskie produkcje jak sie tylko da :)

Edited by klev
  • 4 weeks later...
W dniu 27.02.2020 o 11:29, klev napisał:

Dodam że teraz forek jeździ o wiele lepiej niż na tym filmiku z licznikiem.... wtedy to było "w trakcie strojenia"

Co zrobiłeś przed strojeniem oprócz wydechu ?

Ja ze względu na niechęć użerania się z diagnostami podczas przeglądów chcę wydech z katalizatorem. Rozmawiałem nawet z RM-Motors na temat możliwości dodania do ich wydechu katalizatora i zrobienia go na 2-ie sondy lambda. Są bardzo dobrze nastawieni do klienta, można podstawić do nich auto i zrobią tak jak sobie klient życzy. Zapewne gdybym miał do nich bliżej to, ten wydech wylądował by u mnie. Ostatecznie znalazłem coś trochę droższego, ale dokładnie taki jak chciałem. https://xforce.com.au/product/e4-sw15-mp02b-tbs/

Niestety nie jest dostępny w europie, ale przecieram szlaki i być może będzie można go kupować w Polsce. Jak tylko paczki dotrą z Australii to dam znać.

Subaru_WRX_OVAL_Single_Pro_R_Spec_1-3.jpg

Subaru_WRX_OVAL_Single_Pro_R_Spec_2-1.jpg

Polecam OZparts jako dystrybutora tej galanterii na Polskę.

Mam w tej chwili w kartonie wydech Invidia N1. Nie moge się doczekać powrotu do domu i montażu.

Kwarantanna będzie intensywna:D

Edited by Subary
  • 1 month later...

Mam pytanie do znawców tematu, czy downpipe przelotowy z imprezy gt/forestera s-turbo będzie pasował kształtem i długością do forestera sg 2.0xt?

Posted (edited)
23 godziny temu, siwy2000 napisał:

Mam pytanie do znawców tematu, czy downpipe przelotowy z imprezy gt/forestera s-turbo będzie pasował kształtem i długością do forestera sg 2.0xt?

Z tego co mi wiadomo to z s-turbo różni się nieco względem sg. 

Edited by Bartosz Wiśniewski
Posted (edited)
23 godziny temu, siwy2000 napisał:

bedzie pasował jak center dlugi wstawisz ... 

Edited by yaro
Godzinę temu, Bartosz Wiśniewski napisał:

Z tego co mi wiadomo to z s-turbo różni się nieco względem sg. 

Dzięki Bartosz.

Ma ktoś założony tłumik peśla do SG 2.0 NA 125KM?

https://allegro.pl/oferta/tlumik-koncowy-subaru-forester-ii-2-0-02-08r-125ps-9039580274?utm_medium=app_share&utm_source=facebook jak to gada?

Kolektor bulgot założony,  oryginalny końcowy z końcówką wm sport, dźwięk przyjemny mruczący, ale taki trochę bez tego charakterystycznego bulgotu. Nie chcę żeby to wyło i było męczące w trasie. Na YouTube jest jeden filmik z tym tłumikiem ale w sf s-turbo i to by mi odpowiadało.