Skocz do zawartości

Od czego zacząć zabawe z rajdami?


killerhdd

Rekomendowane odpowiedzi

- niedoszły wurc - Celica ST205

Nie zrobisz jej chyba tego???

 

Komu, Toyocie? Toyota nie jest strasznie zwinna, ale ladnie chodzi bokami, wiec na KJS nie wygra, ale przynajmniej sie publika nie bedzie nudzic.

Albo sie czterolapa wezmie. Tez nie wygra, ale sensacja za to sie zrobi. Kazushito?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łódzkiego KJS-u (23-03-2003r) to było bardzo fajnie, tylko troche mało sobie pojeździłem.... w połowie rajdu zostałem wykluczony... :( jak się później okazało niesłusznie :!: . Ale co sobie pojeździłem to sobie pojeździłem! Następny KJS 12-04-2003r więc już niedługo, mam nadzieję że tym razem będzie lepiej.

 

Pozdrawiam.

killerhdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykluczenia to organizator przyznał się do błędu i następne wpisowe mam gratis.

Zdięcia są jakieś, ale bardzo mało (około 4szt) i raczej nic ciekawego nie przedstawiają... z następnego startu na pewno będzie więcej!

A jeżeli chodzi o czasy to nie były najgorsze, choć na pewno dało się pojechać szybciej. Na razie, niestety, ogranicza mnie samochód którym startuje (PF126p) ale może w niedalekiej przyszłości uda się coś poprawić w tej "kultowej" rodzimej konstrukcji :) .

 

Pozdrawiam

killerhdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...