Jump to content

Chce kupić Subaru za 150.tyś zł a tu taka niespodzianka !!!

Recommended Posts

Zadzwoniłem do Krakowa do Subaru i wszystko byłoby spoko a tu taka niespodzianka chce wydac 150.tys zł i wszystko ok ale co mnie zaskoczyło to :shock: :shock: :shock: niema radia w tej wersji chodzi o sedan ale jaja co za kiszka dla Subaru co za kraj

• Dyrekcja SIP

Domyślam się, że chodzi o Imprezą WRX.

Cena tego samochodu to 32.000 Euro, czyli przy aktualnym kursie (4.4) 140.800 zł.

Za 150.000 zamontujemy nie tylko radio, ale i zmieniarkę CD i kilka innych gadgetów :wink:

Pozdrowienia

A poważnie - wstyd. Taka kasa, a radia za 500 zł nie dadzą

A może lepiej, że nie ma niż by miało być radio za 500 zł. Tytułem przykładu - pug 307 - radio jest w std, ale jego jakość... o mój Boże... na allegro można takie dostać nowe za 200 zł :)

Mój kosztował więcej i też nie miał radia. I całe szczęście zresztą bo Subaru wsadza badziewie a tak to mam wreszcie w miarę porządny dźwięk. :-)

otóż to. radia firmowe tylko zawadzają :) /z wyjatkami coraz liczniejszymi/ masz wtedy psychiczny opór przed wyrzuceniem gada i zamianą na coś sensownego. A tak Subaru wie co czyni !!!!

v.

Tylko sie cieszyc, ze nie ma radia. Radia fabryczne w wiekszosci sa niskiej, zeby nie powiedziec bardzo niskiej, jakosci, a co gorsza coraz czesciej maja nietypowe wymiary. A tak mozesz sobie wlozyc swoje ulubione radio 1 DIN, badz nawet (w przypadku Imprezy) 2 DIN.

Zadzwoniłem do Krakowa do Subaru i wszystko byłoby spoko a tu taka niespodzianka chce wydac 150.tys zł i wszystko ok ale co mnie zaskoczyło to :shock: :shock: :shock: niema radia w tej wersji chodzi o sedan ale jaja co za kiszka dla Subaru co za kraj

Maniek - nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków. Chcesz kupić nowe Subaru przez telefon? Na rozmowie w "cztery oczy" na pewno zaproponują ci gratis dywaniki (niestety nie oryginalne) i radio z CD. To jest standardem przy zakupie samochodu, a jak dobrze pogadasz to dostaniesz jeszcze zniżkę na piwo i zostawisz w rozliczeniu starą gablotę. Jedynym problemem są słabe, montowane fabrycznie głośniki.

Moja rada - pojedź, pogadaj i zobaczysz na czym stoisz.

Powodzenia

Mój kosztował więcej i też nie miał radia. I całe szczęście zresztą bo Subaru wsadza badziewie a tak to mam wreszcie w miarę porządny dźwięk. :-)

Chyba mniej jednak kosztowal.

Moje radio Subaru jezdzi teraz w Mazdzie i gra duzo lepiej niz orgonalne (orginalne nie dzialalo wcale :lol: ).