Skocz do zawartości

Legacy - co usprawnić plus system naglosnienia (krakow)


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Welcome. W ramach odreagowywania roznych frustracji nabylem legacy spec b 2004. Niby fajne, ale jakos tak ... cos bym zmienil. Moje typy:

 

a. definitywnie system naglosnienia - czy mozecie mi kogos polecic z krakowa, co ma o tym pojecie (o ile wiem, ten system jest wyjatkowo popieprzony, lacznie z jakimis filtrami na radio odcinajacymi dolne czestotliwosci)

b. cb - again, kto w krakowie

c. system hamowania? w sti jest lepszy :)

d. inne idea?

 

pozdrawiam

 

v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a. zmien na ten z MY07 ;) Jest znacznie lepszy! Ja jedyne co chce zrobic, to wygluszyc drzwi czy jak to sie mowi, bo troche wibruja.

 

nt reszty sie nie wypowiadam.

 

Powiedz mi jeszcze jaki kolor masz? Wizualnie swietnie wygladaja delikatnie przyciemnione szyby! No i koniecznie zmien grill na czarna siatke :)

 

I ostatnia rzecz: wydech prodrive :twisted: Nie znam osoby, ktorej by sie nie podobal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno bedziesz zadowolony z efektu ich pracy

 

No nie wiem :roll:

ja bylem, wprawdzie sprzet musialem sam sobie dostroic pod wlasne wymagajace ucho i pogubili mi polowki mocowan kondensatora i przykrywki zwrotnic ale mimo to sa (byli 2005r) OK. Naprawede fajnie i czysto to w Hondzie zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to "znacznie lepszy" na czym polega? bo jak tak sobi eobejrzalem, to znacznie lepszy nie jest

 

system audio nie jest od tego, zeby go ogladac ;) Nie wiem w czym rzecz, ale ten w moim gra naprawde przyzwoicie, na pewno lepiej niz w poprzednich rocznikach. Generalnie wszyscy ktorzy go sluchaja, maja b dobre zdanie. Jedyne co to juz mowilem, drzwi brzecza jak sie glosno slucha np muzyki elektronicznej.

 

Przypominam jednak, ze nie jestem audiofilem i na pewno zaraz znajdzie sie ktos kto powie, ze toto wogole nie gra i ze u niego jest lepiej. Byc moze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem, wprawdzie sprzet musialem sam sobie dostroic pod wlasne wymagajace ucho i pogubili mi polowki mocowan kondensatora i przykrywki zwrotnic ale mimo to sa (byli 2005r) OK. Naprawede fajnie i czysto to w Hondzie zrobili.

 

U mnie musiał ktoś inny popoprawiać ale nie będę pisał na forum co i jak. Poprostu, zrobią dobrze jak się będzie ich pilnować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...