Skocz do zawartości

Regeneracja amortyzatorów KYB AGX


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX ja Cię prosze....

Kupuję drugi zestaw Kayabów i chciałbym mieć coś w rezerwie, gdybym...no wiesz co... wpadł mocniej w dziurę :wink:

EDIT. Wczoraj porównywaliśmy amory z Abt. Wyszło, że jeden mój PPP jest gorszy od reszty. Z tyłu PT mam urwaną regulację twardości, ale amor pracuje normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, AGXy są dostępne w ciągu 24h

Wiem, ale zdarzają się sytuacje krytyczne, kiedy trzeba szybciej. Tak jak napisałem amory z wyjątkiem jednego są OK i gdyby istniała profi firma, która sie specjalizuje w tym modelu to oddałbym to przeglądu/ naprawy.

Ze względu na budowę i elementy charakterystyczne tylko dla AGX.

No własnie wiem. Ciekawe, czy firma KYB ma jakiś autoryzowany serwis w Polsce, czy gwarancyjne amory wysyła do sprawdzenia za granicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy firma KYB ma jakiś autoryzowany serwis w Polsce, czy gwarancyjne amory wysyła do sprawdzenia za granicę

 

Po dopełnieniu procedury reklamacja jest rozpatrywana (zależnie od "układu") u przedstawiciela lub dystrybutora. "Układ" polega na tym, że przy jakiś tam obrotach dystrybutor nabywa praw do rozpatrzenia reklamacji. Jednakże najważniejsze jest jasne określenie powodu reklamacji i jego udokumentowanie.

 

A serwis chyba najbliżej w Antwerpii mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...