Skocz do zawartości

Szampański Forester [FOTO]


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wpadłem na to że chodziło ci o kolorek a nie korek i szkoda że nie mam czasu, bo pewnie bym napisał jakiś dłuższy wywód na temat KORKA w tym Foresterze.

 

Posiwiały, od szukania na zdjęciu korka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jak ze mi przykro i zal dupe...ehem...znaczy dusze sciska w związku ze straconym czasem Sz.P.Waldemara. Za błąd przepraszam (juz porawiony) wszystko przez ten alkohol 8)

 

Ps. Obiecójem rze wiencej błendóff nie popełniem :D

 

Pozrawiam: Rafał Korek Alkoholik pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Fliperze, jeżeli robiłeś osobiście te zdjęcia, to cóś mi się wydawa że masz szlaban na zaglądanie do wnętrz samochodów, bo...... brak takich fotek. Mnie tam ganc legal, ponieważ już kilka razy byłem w salonie i narkotyzowałem się zapachem wnętrza. Jednak jak na fotoreportarz, to bardzo oszczędnie obchodzisz się z filmem. AMEN

 

SIWY NIEDOSYCONY

PS.Jeżeli robił ktoś inny, to znaczy że nie potrzebnie się wysilałem. SORRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zdjecia wykonał jeden z zatrudnionych u nas studentów.

Nie było w planie fotografowanie wnętrza, albowiem jest ono takie samo, jak w innych XT - chodziło o przedstawienie koloru lakieru :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwencji tweórczej studenta nie powinno ograniczyć żadne polecenie szefa. Moją inwencję, szefowowie próbowali utopić, ponieważ bywała uciążliwa. Wiedzieli że wyłącza się powyżej 0,7 litra na 1 gąbczastą, szarą masę - GSM. Ponowne uruchomienie wiązało się z kilkudniowym równoważeniem elektrolitów.

 

Siwy

PS. Pozdrowienia dla studentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampanski kolorek jest generalnie przyjemny, ale jak kazde dziwo szybko sie znudzi. Generalnie wersje turbo wygladaja genialnie z ta pomalowana listwa. Samochod nabiera masywnosci.

Zdecydowanie mniej podobaja mi sie kolory w stylu "top heavy" czyli np. ciemna zielen z jasna listwa. Sprawia to nieciekawe wrazenie, ze i tak juz plaski Foresterek jest jeszcze bardziej plaski. Podobnie sie ma z zielonym. Jedyna rada, kupic zwykla wersje i prysnac u lakiernika listwy. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper wyrazy współczucia. Musiałeś sobie dobrze nagrabić. Ale przypuszczam że w niedługiej przyszłości, ból będziem ci mieli jednaki, ponieważ negocjując cenę nowego auta, nie zachowałem umiaru, że o kulturze nie wspomnę. Słowo Dyplomacja, obiło mi się co prawda o uszy, ale zajęcia z tego tematu odbywały się równolegle z Juwenaliami ( w tych zajęciach uczestniczyłem najpilnmiej a nawet można by powiedzieć że byłem adiunktem ), to niby jak mam się znać na dyplomacji. Szło się do rektora, a on się pytał :

-diplom mata ?

- mata

- no to beecie Diplomata................ no i było zaliczone.

Teraz to wstyd się w salonie pokazać. Auta z wiaduktu oglądam.

 

Siwy Połączony w bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafałku, zauważ że :

Po pierwsze - mowa o Foresterze

Po drugie - przeczytaj moją wypowiedź sześć razy ( tam są tylko dwa zdania...... które pasują do siebie jak garbaty do ściany )

Po trzecie - ...............czy ja kurde, muszę wstawiać buźki.Trochę wyrozumiałości dla starego, siwego i ślepego.

 

Siwy ITD ( to znaczy" i tak dalej" a nie " turbo disel na wtrysku" .......... chociaż......wtrysk ? ....hmmmmmm, coś mi się skojarzyło ......idę do knajpy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Macieju, Kolor to kwestia gustu i kultura wymaga żeby o tym nie dyskutować. No chyba że ktoś faktycznie kupi tego ochydnego zielonego.

 

Siwy

Szampanski to wspanialy kolor -> wypowiedz kulturalna wg Waldemara.

 

Szampanski kolorek jest generalnie przyjemny, ale jak kazde dziwo szybko sie znudzi -> wypowiedz niekulturalna wg Waldemara.

 

Ali ukrasc komus krowe... -> bardzo poprawnie

 

Przewodnia sila narodu...-> wyjatkowo poprawnie

 

Waldus, ty maly dyktatorku...

-----------

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...