Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Apal, 5* tureckich to - jak zapewne wiesz - nie to samo, co 5* "europejskich" (tak, wiem, że formalnie Turcja jest w Europie), ale powinnaś być zadowolona.

 

Tak w Turcji, jak i Egipcie, hotele potrafią leżeć pośrodku nikąd, ale dopóki masz all inclusive i jedziesz tylko na tydzień, możesz to radośnie ol... tj. zignorować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25, fajny wóz. Teraz tylko otwórz zakład fryzjerski dla gwiazd i pójdź na solarium :mrgreen:.

 

I do... TombaTomba (TT) :mrgreen::twisted:

 

czepiacie się :) mam juz kolejke koleżanek czekajacych na test drive :)

więc to jakies plotki że to gejowski pojazd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiszpan25, fajny wóz. Teraz tylko otwórz zakład fryzjerski dla gwiazd i pójdź na solarium :mrgreen:.

 

I do... TombaTomba (TT) :mrgreen::twisted:

 

czepiacie się :) mam juz kolejke koleżanek czekajacych na test drive :)

więc to jakies plotki że to gejowski pojazd :P

 

Do TT masz kolejkę do WRX/STI miał byś stada!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TT masz kolejkę do WRX/STI miał byś stada!!! :twisted:

 

TTka znacznie lepiej działa.

 

tez uważam, że TT lepiej działa na wabika... na GT/WRX/STi poznaja się tylko nieliczne "zorientowane", TTka poprostu ładniejsza od "taxi ze skrzydłem" ;)

Ale nie o to chodzi co sie komuś podoba... dla mnie ważniejszy jest mój wybór i to, że podoba mi sie jak TT jeździ... Kto wie? może kiedyś zamienie je na WRXa tak z 2005r bo potem to już jakies takie niefajne te Subaraki sie zrobiły :mrgreen:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: złamałem kluczyk do Kąąbi.

Teges: w kieszeni spodni, a nie w stacyjce

Nieteges: 90 km od domu

Teges: Kolega pożyczył mi swoją służbówkę

Nieteges: Combolot 1.3 "w klekocie"

Teges: z klimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges. Dzisiaj rano zepsuła mi sie brama - raz się otwierała potem się zamykała, tak sama! Wezwałem fachowców. Przejrzeli układy elektryczne i jak to przy takiej diagnostyce zaczęli eliminować po kolei. już prawie wszystko przejrzeli pozostał tylko odbiornik radiowy. Rozkręcili sprawdzili i nic, aż jeden z fachowców zajrzał na drugą stronę płytki drukowanej i patrzy, a tam mrowisko! :shock: Mrówki były raczej martwe ale przy tej wilgoci stanowiły przewodnik...

Teges. Łatwo i tanio udało się naprawić i jescze się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, 5* tureckich to - jak zapewne wiesz - nie to samo, co 5* "europejskich" (tak, wiem, że formalnie Turcja jest w Europie), ale powinnaś być zadowolona.

 

Tak w Turcji, jak i Egipcie, hotele potrafią leżeć pośrodku nikąd, ale dopóki masz all inclusive i jedziesz tylko na tydzień, możesz to radośnie ol... tj. zignorować :).

 

Więc już wiem, ze zdecydowanie 5* tureckich nie jest równe innym 5* tureckim - jak dobrze, że już w środę wracam, a 3 dni pobytu zamienilam na wycieczki :twisted: :wink: .

 

Pozdrawiam upalnie :mrgreen:

 

ps. nie chcę wiedzieć jak wyglądają 4* tureckie :roll: , tym bardziej 3 :shock: :lol: .

 

[ Dodano: Nie Lip 05, 2009 2:16 pm ]

nieteges:

- Airbus'em

to też nieteges :wink:

tak na moje oko jakieś 3*

aż tak źle to nie jest :shock: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...