Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

JF1SG5LE58G140143 :roll:

VIN: JF1SG5LE58G140143 Маrka: FORESTER (S11) Region: Europe Ster: LHD Data: 2007/06/04 Rok modelowy: F ('08MY) Applied model.: SG5FL2E Kolor: DARK GRAY M (61K) Kolor wykoń.: BEIGE (C50) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 2.0L EMPI DOHC NA & LPG (204) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: AUTOMATIC TRANSMISSION (AT) Opis: 2.0X (20X) Zawieszenie: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

Dzieki piekne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będę wdzięczny za rozkodowanie VIN: JF1GH3LW48G020770

 

w różnych miejscach dziwne wyniki; na rosyjskiej nie wchodzi głębiej, na innych pokazuje invalid :cry:

 

Auto jest z Luksemburga, stoi w Elblągu do kupienia; można sprawdzić historię jego bezwypadkowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za rozkodowanie VIN: JF1GH3LW48G020770

VIN: JF1GH3LW48G020770 Маrka: IMPREZA (G12) Region: Europe Ster: LHD Data: 2007/11/19 Rok modelowy: A ('08MY) Applied model: GH3AL3W Kolor: SATIN WHITE PEARL (37J) Kol. wykoń.: OFF BLACK (G30) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 1500CC EMPI DOHC NA (154) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) OPis: 15R (15R) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

wypadkowości - systemowo nie ma możliwości

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za rozkodowanie VIN: JF1GH3LW48G020770

VIN: JF1GH3LW48G020770 Маrka: IMPREZA (G12) Region: Europe Ster: LHD Data: 2007/11/19 Rok modelowy: A ('08MY) Applied model: GH3AL3W Kolor: SATIN WHITE PEARL (37J) Kol. wykoń.: OFF BLACK (G30) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 1500CC EMPI DOHC NA (154) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) OPis: 15R (15R) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

wypadkowości - systemowo nie ma możliwości

 

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę późno ale małe sprostowanie się przyda na przyszłość :)

 

Prawdopodobnie auto zostalo potraktowane przez zaklad ubezpieczen jako calkowicie zniszczone z racji tego ze m.in nie ma przebiegu na liczniku co moze wskazywac na mooocny dzwon. 3 uszkodzenia w usa, potem export do niemcoow i potem znowu jakies zdarzenie drogowe. Nie ma zdjec ? Zawsze przy rejestracji total loss wrzucaja zdjecia....

 

Auto miało jedno (1) uszkodzenie w USA: 1 Accident record(s) reported through accident data sources

2009-04-17 TITLE (Leased Vehicle) NOT ACTUAL MILES SALVAGE POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

 

Co do zdjęć ma je tylko ubezpieczyciel + ewentualnie ale już własne sprzedawca np. portal aukcyjny gdzie na potrzeby aukcji robione są zdjęcia.

 

Coś w ogóle nie gra mi z tym co podaje Carfax, bo dzwon jest zarejestrowany w Californi, a niby wcześniej było eksportowane do Niemiec, więc chyba coś w datach namieszali. Auto było uderzone w prawe koło, wymieniany był błotnik i przednie drzwi, wszystko jest dobrze zrobione, muszę jeszcze tylko sprawdzic czy mam poduszki. Wg mojego mechanika - a Subaru ma w małym palcu - zawieszenie ma wzorowe, silnik również, wszystko pracuje bez zarzutu. Z raportu Carfax nie mam zdjęc, bo wzięłam opcję darmową. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ktoś mi powiedział, że w USA do total loss kwalifikują auta, których koszt naprawy przekracza 75% wartości auta. Sama już nie wiem co o tym wszystkim myślec, w każdym razie blady strach mam w oczach i nie napiszę brzydko jaka jestem zła. :evil:

 

CARFAX czy AutoCheck nie mają zdjęć wiec jak ktoś mówi że ma carfax ze zdjęciami to kłamie :) więc nie dać się nabrać !!

Zdjęcia są dostępne jedynie u ubezpieczyciela albo z aukcji, ofert sprzedaży.

 

Masz rację w USA total loss oznacza szkody powyżej 75% ceny rynkowej.

 

Oznaczenie TITLE oznacza wpis do wydziału motoryzacji np. w tym przypadku są to informacje o tym że auto było kupione w kredycie i potem po spłacie wypisane jako zastaw:

 

A loan/lien is the legal right to take and hold or sell the vehicle of a debtor as security or payment for a debt. Normally, a vehicle will have a lien due to a loan or unpaid repair bill against the vehicle. Check with the seller to ensure that the lien has been satisfied.

 

Pewnie dla tego:

The vehicle has been reported as used as a fleet, rental, and/or lease vehicle.

 

Czyli leasing i auto pracowało w wypożyczalni albo jakiś pracodawca kupił na firmę.

 

Co do zapisu:

10/14/2009 CA State Agency ACCIDENT REPORTED, Event Date is date reported

 

To pewnie mieli burdel w papierach i po czasie dopiero wysłali raport do wydziału komunikacji, czasami im się tak zdarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki VIN da się sprawdzić?? JF1SG9LT56G077924, bo cosik mi nie wychodzi

 

VIN decoder information

 

Model: [s11] FORESTER

Release date: 11/2005

Engine: 2.5L EMPI DOHC TURBO

Execution: LHD

Equipment: 2.5XT

Body: WAGON

Suspension: NORMAL SUSPENSION

Drive: FULLTIME 4WD

Transmission: SPORT SHIFT

Color: 32J

Trim code: C2

Region: Europe

 

Informacja o przebiegu w Danii

 

Type: SUBARU

Model: FORESTER

Date of technical examination: 2010.05.25

Licence Plate Number: UJ91830

Odometer: 104 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić ten VIN: JF1GDBLH34G053586.

 

VIN: JF1GDBLH34G053586 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2004/02/12 Rok modelowy: D ('04MY(E2:'05MY INC)) Applied model.: GDBDLEH

Kolor: WR BLUE MICA (02C) Kol,wykończenia: OFF BLACK (B20) Nadwozie: SEDAN (S)

Silnik: 2000CC DOHC H-POWER TURBO (207) Napęd: FULLTIME 4WD (4W)

Skrzynia: 6SP MANUAL TRANSMISSION (6MT) Opis: STI (STI)

Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie głównie ten fragment: E2:'05MY INC.

gdyż wg.Applied Model 4 znak to rok modelowy , w tym przypadku jest to D, a to oznacza MY05.

Zapis E2 : to opis systemu dekodera

 

Dlaczego te dwa wpisy się różnią ? , nie wiem. Podejrzewa się, wersje wyposażenia modelu MY04 zgodną z wersją MY05. Dlatego ten wpis jest w applied.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś sprawdzić za darmo historię (bez)wypadkową samochodu po numerze VIN JF1SG63614G746712?

Czy pozostaje płatny raport CarFax?

 

www.bezwypadkowy.net - Sprawdź historię auta i zobacz czy nie było wrakiem.

www.automo.pl - Sprawdź VIN auta, jego wyposażenie, przebieg, historię wypadkową od ręki bez czekania.

 

Czytaj z uwagą co jest napisane na forum :)

 

Lista możliwych problemów z pojazdem

Salvage title or salvage auction

 

Informacja o przebiegu pojazdu

Data odczytu Stan licznika

2004-03-15 5 mil = [8 km]

2005-02-04 18,479 mil = [29,566 km]

2010-12-03 123,096 mil = [196,954 km]

 

Lista zdarzeń

Data zdarzenia Opis zdarzenia

2004-03-15 title

2010-11-20 Collision with another vehicle

2010-12-03 Reported at auto auction

2010-12-27 Auction announced as salvage , extent of damage unknown

2011-03-21 title salvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby sprawdzic to auto?

JF1SHHLZ3BG229067

 

Zadne wyszukiwarki z postu nie dzialaja, nic nie pokazuja. Moze cos nie tam mam z przegladarka....

 

Dzieki wielkie

 

Dodam ze chodzi mi o takie dane jak wyposazenie, rok produkcji, miejsce produkcji, dane silnika, skrzyni itd. Oczywiscie na ile to mozliwe.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbuję znaleźć po VINie min rocznik i wersję Imprezki (znaczy wina nie piłem, żeby nie było :mrgreen: ) i coś nic z tego nie wychodzi, oprócz bardzo ogólnych danych, typu kolor, rodzaj nadwozia itp. Podobno ma to być WRX UK.

VIN: JF1GC8KD3VG021989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN: JF1GC8KD3VG021989

 

VIN: JF1GC8KD3VG021989 Маrka: IMPREZA (G10) Region: Europe Ster: RHD

Data: 1997/04/15 Rok modelowy: E ('97MY) Applied model.: GC8EK8D Kolor: DARK BLUE MICA 2 (52D) Kol.wykończenia: OFF BLACK (720) Nadwozie: SEDAN (S) Silnik: 2000CC DOHC NORMAL TURBO (EJ20G) Napęd: F/T 4WD (F4WD) SKrzynia: MANUAL TRANSMISSION (MT) Opis: GT(KA:WRX MT) (GT) Zawieszenie: NOMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: AUST(FROM 95MY),GEN&EUR (G&E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...