Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronce http://www.bezwypadkowy.net można sie zarejestrować i admin sprawdza wpisy w carfaxie za friko, dołącza także zdjęcia, które umieszczają firmy ubezpieczeniowe na aukcjach.

Można zobaczyć jakie to "przystanki" bezwypadkowe śmigają z usa po Polsce....

przykładowo http://www.bezwypadkowy.net/forum/113-u ... 623g506128

Faktycznie ,zarejestrowałem się ,wieczorem napisałem prośbe o spr i rano juz miałem odp. :) także rewelacja stronka.

Ale i tak chyba kupie na allegro sprawdzenie w carfax żeby mieć cały raport.

RaSH wielkie dzięki za podpowiedź, masz piwko ode mnie jak spotkamy się na jakimś zlocie ;) oczywiście jeśli zakupie tego outbacka :lol: bo innym autem jak przyjadę to mogę "delikatnie" do Was tam nie pasować :lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce http://www.bezwypadkowy.net można sie zarejestrować i admin sprawdza wpisy w carfaxie za friko, dołącza także zdjęcia, które umieszczają firmy ubezpieczeniowe na aukcjach.

Można zobaczyć jakie to "przystanki" bezwypadkowe śmigają z usa po Polsce....

przykładowo http://www.bezwypadkowy.net/forum/113-u ... 623g506128

Faktycznie ,zarejestrowałem się ,wieczorem napisałem prośbe o spr i rano juz miałem odp. :) także rewelacja stronka.

Ale i tak chyba kupie na allegro sprawdzenie w carfax żeby mieć cały raport.

RaSH wielkie dzięki za podpowiedź, masz piwko ode mnie jak spotkamy się na jakimś zlocie ;) oczywiście jeśli zakupie tego outbacka :lol: bo innym autem jak przyjadę to mogę "delikatnie" do Was tam nie pasować :lol::lol::mrgreen:

 

Raport z bezwypadkowy.net i ten z allegro niczym się nie różni oprócz kasy :) jeden jest za free drugi za kasę :)

 

-- So maja 28, 2011 10:05 pm --

 

masz 3 posty wyżej, spróbuj na www.bezwypadkowy.net , skoro jest taka możliwość że sprawdzają carfax. Można za kasę też w autocheck. Darmowy jest carfax airbag, wynik poniżej :

 

Oba źródła podają te same dane tylko inaczej zapisane więc nie warto kupować obu. Carfax i Autocheck to tylko pośrednicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło tak:

VIN: JF1SG63656H703780

Year/Make/Model: 2006 SUBARU FORESTER 2.5X

Body Style: 4 Dr. Wagon/Sport Utility

Engine Type: 2.5L H4 SFI SOHC 16V

Manufactured In: JAPAN

Search Results: ALERT! Airbag Deployment Records Found

IMPORTANT! The CARFAX database contains 13 important vehicle history records on this 2006 SUBARU FORESTER 2.5X that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

 

Czy to oznacza, że moje poduszki były wystrzelone??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam, zobaczymy co w trawie piszczy.

Dzięki za radę. :)

 

-- Śr cze 01, 2011 5:20 pm --

 

Czy ktoś z Was potrafi to rozszyfrować:

Historia wypadkowa

Numer Data zdarzenia Lokalizacja

1 2009-10-14 CA

 

 

Raport problemow

Insurance loss title or probable total loss record(s)

Odometer problem title record(s)

Salvage title or salvage auction record(s)

 

 

Historia stanu licznka w milach

Data odczytu Stan licznika

2005-08-10 35

 

 

Historia pojazdu

Rekord z dnia Szczegoly

2005-08-10 ODOMETER READING FROM DMV

2005-08-23 REGISTRATION EVENT/RENEWAL

2005-08-30 TITLE(Lien Reported)

2008-08-12 REGISTRATION EVENT/RENEWAL

2008-08-15 REGISTRATION EVENT/RENEWAL

2009-04-07 TITLE(Lien Reported)

2009-04-17 TITLE(Leased Vehicle) NOT ACTUAL MILES SALVAGE POSSIBLE TOTAL LOSS - VEHICLE TITLED/REGISTERED TO AN INSURANCE COMPANY

2009-05-27 VEHICLE EXPORTED TO GERMANY

2009-10-14 ACCIDENT REPORTED, Event Date is date reported

 

Będę bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie auto zostalo potraktowane przez zaklad ubezpieczen jako calkowicie zniszczone z racji tego ze m.in nie ma przebiegu na liczniku co moze wskazywac na mooocny dzwon. 3 uszkodzenia w usa, potem export do niemcoow i potem znowu jakies zdarzenie drogowe. Nie ma zdjec ? Zawsze przy rejestracji total loss wrzucaja zdjecia....

Kiedys ogladalem pieknego forka w Olsztynie, po sprawdzeniu vina sie okazalo ze auto bylo total loss, na zdjeciu autko nie wygladalo na forestera tylko na bardzo obnizona impreze...

Jezeli to dane Twojego autka to wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w ogóle nie gra mi z tym co podaje Carfax, bo dzwon jest zarejestrowany w Californi, a niby wcześniej było eksportowane do Niemiec, więc chyba coś w datach namieszali. Auto było uderzone w prawe koło, wymieniany był błotnik i przednie drzwi, wszystko jest dobrze zrobione, muszę jeszcze tylko sprawdzic czy mam poduszki. Wg mojego mechanika - a Subaru ma w małym palcu - zawieszenie ma wzorowe, silnik również, wszystko pracuje bez zarzutu. Z raportu Carfax nie mam zdjęc, bo wzięłam opcję darmową. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ktoś mi powiedział, że w USA do total loss kwalifikują auta, których koszt naprawy przekracza 75% wartości auta. Sama już nie wiem co o tym wszystkim myślec, w każdym razie blady strach mam w oczach i nie napiszę brzydko jaka jestem zła. :evil:

W sumie mogę winic tylko siebie, że sprawę kupna tego auta zaczęłam od dupy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszego forestera (którego ostatecznie nie wziąłem), juz praktycznie kupilem, ale na szczescie jeszcze postanowilem sprawdzic, bo cos mi sie nie podobal blotnik. Na bezwypadkowych sie zalogowalem i poprosilem o sprawdzenie. Byly zdjecia, byl przebieg, bylo kilka "title". Auto sie okazalo ze bylo robione na Litwie, naprawa byla tragiczna na tyle ze od razu cos zauwazylem jak zeskrobalem paste polerska, ktorej wszedzie bylo full. Przebieg 3x skrecony, zamiast 100k bylo ok 300k realnego przebiegu. Przód bokiem skasowany, wymieniona szyba, maska, blotnik, brak plastikowych elementow pod maska, rdza itp itd.

 

-- 2 cze 2011, o 15:46 --

 

viki50 no i sa juz "Twoje" zdjecia na stronce bezwypadkowy...

Poduchy 2 wyskoczyly, no i naprawa była... znaczna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli to możliwe prosiłbym o sprawdzenie nr vin jf1sg65624h743356

 

ponoć auto było lekko uszkodzone.

 

Nieaktualne , udało się znaleźć

 

UWAGA na Forestera WD78475 vin: JF1SG65624H743356 rok 2004

Auto cale lakierowane... I tona szpachli... Zdecydowanie odradzam zakup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-- 2 cze 2011, o 15:46 --

 

viki50 no i sa juz "Twoje" zdjecia na stronce bezwypadkowy...

Poduchy 2 wyskoczyly, no i naprawa była... znaczna :(

 

Widziałam, i jestem "trochę" zniesmaczona :twisted: , ale auto jest dobrze zrobione, trzeba tylko kilka szczegółów poprawić, pozostałe drobiazgi dopieścić i będzie gucio :). Mechanicznie jest super, silnik chodzi cichutko, właśnie wymieniliśmy wszystkie filtry i płyny oraz klocki hamulcowe. Myślę, że jak nic po zimie nie wyjdzie, to będzie dobrze :).

Fakt, że z poduszkami zostałam oszukana, bo sprzedawca zapewniał, że nie były wystrzelone, więc pozostaje mi tylko sprawdzić czy mam je zamontowane poprawnie i czy są aktywne, jeśli nie, to na pewno będę to robiła we własnym zakresie, a nad karą dla sprzedającego się zastanowię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy moge prosić kogoś o rozszyfrowanie numeru VIN:

 

JF1BP9LKB5G036622

 

Z góry dzięki

 

VIN: JF1BP9LKB5G036622

Marka: LEGACY (B13)

Region: Europe

Ster: LHD

Data: 2005/05/25

Rok modelowy: B ('05MY)

Applied model.: BP9BLSK

Kolor: BRILLIANT SILVER M (39D)

Kolor wyk..: OFF BLACK (D20)

Nadwozie: OUTBACK (OBK)

Silnik: 2.5L SOHC NA(252,253) (25#)

Naped: FULLTIME 4WD (4W)

Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT)

opis: 25I (25I)

zawieszenie: NORMAL SUSPENSION (N/S)

przeznaczenie: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN 4S4BP61C787329941

 

czy ktos mógłby mi pilnie sprawdzic historie tego auta? VIN jakis dziwny mi sie wydaje, moze tam JF brakuje?

nie nie brakuje JF :) , JF to Japan a ten jest z USA ma więc 4S...historii to Ci nie sprawdzę, ale zaloguj się na bezwypadkowy.net tam amerykańce sprawdzają.

 

VIN: 4S4BP61C787329941 Мarka: LEGACY (B13) Region: USA Ster: LHD Data: 2007/09/05 Rok modelowy: D ('08MY(C5:'09MY INC)) Applied model.: BP9DYSL Kolor.: HARVEST GOLD M (A9K) Kolor wyk.: IVORY (D80) Nadwozie: WAGON OUTBACK (WOBK) Silnik: 2500CC EMPI SOHC NA (253) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 4SP-AUTOMATICTRANSMISSION (4AT) OPis: 25I (25I)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mógłbym prosić o pomoc w sprawdzeniu numeru VIN: jf1bp5lk45g019309

Czy to możliwe, że jest to wersja amerykańska? Wg VIN kraj produkcji to Japonia, ale ramka tylnej rejestracji kwadratowa.

Z góry dzięki za info!

 

pozdr,

floyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o pomoc w sprawdzeniu numeru VIN: jf1bp5lk45g019309

Czy to możliwe, że jest to wersja amerykańska? Wg VIN kraj produkcji to Japonia, ale ramka tylnej rejestracji kwadratowa.

Z góry dzięki za info!

 

pozdr,

floyd

VIN: JF1BP5LK45G019309 Мarka: LEGACY (B13) Region: Europe Ster: LHD Data: 2004/06/17 Rok modelowy: B ('05MY) Applied model.: BP5BL4K Kolor.: ARCTIC WHITE PEARL (36J) Kol.wykonczenia.: OFF BLACK (D20) Nadwozie: WAGON (W) SIlnik: 2.0L SOHC NA (202) Naped: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) Opis: 20I (20I) Zawieszenie: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

raczej nie możliwe żeby to był US, silnik 2.0 tylko Europa

 

-- 4 lip 2011, o 11:43 --

 

Mogę prośić o sprawdzenie mego numeru VIN JF1BD7LR5RG003799

głównie chodzi mi o przebieg czy jest realny

Subaru nie ma centralnej bazy ewidencji przeglądów, czy czegoś w tym rodzaju, więc nie ma możliwości sprawdzenia przebiegu. Jeżeli był serwisowany w ASO, pozostaje uzyskanie informacji w ASO które czynności serwisowe wykonywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...