Jump to content

Sprawdzenie nr VIN

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jest rok modelowy oraz data produkcji, daty pierwszej rejestaracji w VIN nie ma, skąd producent ma wiedzieć kiedy ktoś zarejestruje furę  oki, dawno mnie nie było i tak sobie spamuje      Vin:

VIN: JF1SF5LD3YG072944   Маrka: FORESTER (S10)  Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2000/01/31   Rok modelowy: C ('00MY)   Applied.: SF5CL5D  Option.: EC  .: FS   Kolor: ROYAL SILVER M (792)   Kolor wy

Dziękuje!

Posted Images

W dniu 10.09.2020 o 12:38, Quasi napisał:

No to ładnie, a sprzedawany jest jako 2009.

Dziękuję bardzo za informację.

upewnij się kiedy wyjechał z fabryki, bo znajomy ma toyotę MR2 i rok produkcji jest wcześniejszy niż data kiedy wyjechał z fabryki i podany ma ten kiedy wyjechała (koniec roku produkcja, początek wyjazd), ale auto które wyjeżdża ponad rok, to coś nie halo :D

To, że u japończyków jest tak, że produkcja już nawet w listopadzie poprzedniego roku w modelowo to już rok następny to wiem.

ale tu jest większa różnica wychodzi: produkcja koniec 2007 a rzekomo rejestracja 2009 (chociaż sprzedający podaje rok produkcji własnie 2009)

Po za tym już właśnie w końcówce nawet 2006 roku wychodziły OBK poliftowe - przednie lampy nowsze. Tutaj tylne lampy są poliftowe ale przednie jeszcze nie.

sprzedający twierdzi, że szwajcar tak sobie skonfigurował - zamówił auto. Tylko wychodzi różnica dwóch lat od produkcji i to daje dużo do myslenia.

A może był dzwon przodem i wymieniony przód na starszy typ? ciekawe.Mi osobiście taki wygląd nie przeszkadza ale cena musiałaby być ze cztery koła niższa to warto byłoby się zastanowić.

Generalnie kubeł zimnej wody jest, lampka ostrzegawcza świeci z maksymalną mocą.

7 minut temu, Quasi napisał:

rzekomo rejestracja 2009 (chociaż sprzedający podaje rok produkcji własnie 2009)

W Niemczech czy Szwajcarii do dowodu wpisują rok pierwszej rejestracji, a nie rok produkcji i to pewnie dlatego ;)

8 minut temu, Quasi napisał:

sprzedający twierdzi, że szwajcar tak sobie skonfigurował - zamówił auto.

Nie ma takiej opcji 

8 minut temu, Quasi napisał:

Po za tym już właśnie w końcówce nawet 2006 roku wychodziły OBK poliftowe - przednie lampy nowsze. Tutaj tylne lampy są poliftowe ale przednie jeszcze nie.

Wyślij mi zdjęcia tego cuda to Ci powiem, czy to przed- czy po-lift 

• Thanks 1
7 minut temu, Oczkoo15 napisał:

W Niemczech czy Szwajcarii do dowodu wpisują rok pierwszej rejestracji, a nie rok produkcji i to pewnie dlatego ;)

o tym nie miałem pojęcia, widziałem na stronach z ogłoszeniami "data pierwszej rejestracji" zamiast produkcji. Teraz już wiem dlaczego, dobre info, może się kiedyś przyda!

21 minut temu, Quasi napisał:

chodziło mi o to, że lampy są nie ksenony, bez spryskiwaczy. Chyba, że była taka "przejścówka".

To jest pełnoprawny polfit :)

A to, że nie ma ksenonów to nic nie znaczy. Są wersje z ksenonami, jak i bez nich. 

Ale zaraz. Skoro rok produkcji to grudzień 2007 to musiał to być pełny i pełnoprawny polift. Więc może faktycznie było bum i ktoś odtworzył z części starszego typu.