Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siedzę już dwie godziny i nie mogę rozszyfrować vinu. Proszę o pomoc bo szlag mnie zaraz trafi :wacko:

JF1SG5LT55G047418

VIN: JF1SG5LT55G047418   Маrkа: FORESTER (S11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2004/09/01   Rok modelowy C ('05MY)   Applied.: SG5CL5T   Option.: EC : 1R   Kolor: PREMIUM SILVER M (01G) Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2.0L EMPI DOHC TURBO (205)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: AUTOMATIC TRANSMISSION (AT)   GRADE: 2.0XT (20XT)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

Witajcie.

Czy rozkodowalibyście mój VIN ? 

JF1GG9LW46G027778

 VIN: JF1GG9LW46G027778   Маrka: IMPREZA (G11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2005/10/17   Rok modelowy: F ('06MY)   Applied.: GG9FL6W   Option: EC  : AT   Kolor.: PREMIUM SILVER M (01G)  Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2000CC EMPI DOHC NA (204)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT)   GRADE: 20R (20R)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

Witam.Prosił bym jakąś mądrą głowę o rozkminienie vin z góry bardzo dziękuję

JF1BP9LLA5G035556

Dodam że samochód jest z Włoch i ma fabrycznie zamontowaną instalację gazową JTG V generacji

  VIN: JF1BP9LLA5G035556   Маrka: LEGACY (B13)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2005/04/22   Rok modelowy: B ('05MY)   Applied.: BP9BLSL Option.: EC .: FY   Kolor.: BRILLIANT SILVER M (39D)  Kolor wykoń: OFF BLACK (D20)   BODY: OUTBACK (OBK)   ENGINE: 2.5L SOHC NA(252,253) (25#)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: 4SP-AUTOMATICTRANSMISSION (4AT)   GRADE: 25I (25I)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH

Również proszę o rozkodowanie Vin -  JF1GF8LR5WG053508

  VIN: JF1GF8LR5WG053508   Маrka: IMPREZA (G10)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 1997/07/23   Rok modelowy: F ('98MY)   Applied.: GF8FL5R       Kolor.: BRIGHT RED 2 (559) Kolor wykoń: LIGHT GRAY (810)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2000CC EMPI SOHC NA (EJ20E)   TRAIN: F/T 4WD (F4WD)   MISSION: AUTOMATIC TRANSMISSION (AT)   GRADE: GL (GL)   SUS: NOMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: GCC(FROM 95MY),GEN&EUROPE (G&E)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  Subarofanatoholik!

Z tych informacji wynika ze mam 205 KM? , a w dowodzie jest 175KM

- drugie pytanie jak mogę znaleźć kod silnika?

imho 2.0 xt 2005 ma coś około 177KM

na tabliczce znamionowej powinien być kod silnika

Edytowane przez okeyten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeyten

 

Jako nadworny kryptolog możesz mnie to zdekodować? ;)

 

JF1BH5LJ41G043315

a proszę Cię bardzo

 

 VIN: JF1BH5LJ41G043315   Маrka: LEGACY (B12)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2001/03/15   Rok modelowy: C ('01MY)   Applied.: BH5CL4J   Option.: EC  67   Kolor: GRAY M (09V)   Kolor wykoń.: GRAY (010)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2000CC EMPI SOHC NA (EJ201)   TRAIN: FULLTIME 4WD (F4WD)   MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT)   GRADE: GL(KA:GX) (GL)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Proszę o pomoc:

dostalem od sprzedawcy nastepujacy numer

1F1GD9LJ31G009539

niestety nic nie moglem znalezc...

przekombinowalem - JF1GD9LJ31G009539

i na ruskiej stronce znalazlem informacje, czy moge jeszcze jakies dodatkowe otrzymac?  :)

 

inna sprawa gdzie jeszcze moge sprawdzic informacje o tym samochodzie,

mam VIN mam rejestracje i date pierwszej rejestracji... sprawdzam w historii pojazdow i za cholerke nic nie znajduje cos namataczone... 

bede musial dokladniej sie przyjrzec dokumenta od sprzedawcy na miejscu...

 

pozdrawiam

 

@edit

Dzieki @Pitrex za informacje lecz nic nowego sie nie dowiedzialem, sprawdzalem samochod na stronie Ministerstwa lecz któraś z danych się nie zgadza - wspomnialem o tym wyzej. W sobote dokladnie sprawdze dokumenty sprzedawcy i wtedy sie przekonam w czym problem i o co chodzi.

Edytowane przez CeLeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Proszę o pomoc:

dostalem od sprzedawcy nastepujacy numer

1F1GD9LJ31G009539

niestety nic nie moglem znalezc...

przekombinowalem - JF1GD9LJ31G009539

i na ruskiej stronce znalazlem informacje, czy moge jeszcze jakies dodatkowe otrzymac?  :)

 

inna sprawa gdzie jeszcze moge sprawdzic informacje o tym samochodzie,

mam VIN mam rejestracje i date pierwszej rejestracji... sprawdzam w historii pojazdow i za cholerke nic nie znajduje cos namataczone... 

bede musial dokladniej sie przyjrzec dokumenta od sprzedawcy na miejscu...

 

pozdrawiam

Zerknij sobie tutaj:

http://www.motocorner.pl/numer-vin-co-oznacza-i-dlaczego-jego-zgodnosc-jest-taka-wazna/

 

We wpisie masz informacje na co jeszcze możesz zerknąć. Jeśli masz numer vin możesz sprawdzić historię samochodu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Wpisując numer oraz datę pierwszej rejestracji możesz zyskać wiele informacji. Czyli liczbę przejechanych kilometrów, ilość dotychczasowych włascicieli  czy też ważnośc ubezpieczenia OC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje malej pomocy....

cos nie zgadza mi sie w dokumentacji...

czy to możliwe?

 

Historia pojazdu: 

https://historiapojazdu.gov.pl/strona-glowna?p_auth=9Wq7srca&p_p_id=historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet__facesViewIdRender=%2Fviews%2Findex.xhtml - link nie dziala w zalaczniku screen

 

sprawdzenie VIN na autodna.pl

http://www.autodna.pl/vin/1F1GD9LJ31G009539

Ford impreza US????

 

Na ruskim - http://www.subaru-sale.ru/vin/ z tym vinem nic nie wyszukuje jak zmienie 1 na poczatku na J znajduje o co chodzi...?

 

Zapomnialem dodac VIN: 1F1GD9LJ31G009539

Edytowane przez CeLeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poproszę nadwornego sprawdzacza o rozcyfrowanie VINu otrzymanego od sprzedawcy:

 

JF1SG5LK45G051194

 

z góry dziękuję

J

  VIN: JF1SG5LK45G051194   Маrka: FORESTER (S11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2004/11/17   Rok modelowy: C ('05MY)   Applied.: SG5CL1K   Option: EC .: 87   Kolor.: PREMIUM SILVER M (01G)   Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2.0L EMPI SOHC NA (201)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT)   GRADE: 2.0X (20X)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

Potrzebuje malej pomocy....

cos nie zgadza mi sie w dokumentacji...

czy to możliwe?

 

Historia pojazdu: 

https://historiapojazdu.gov.pl/strona-glowna?p_auth=9Wq7srca&p_p_id=historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=1&_historiapojazduportlet_WAR_historiapojazduportlet__facesViewIdRender=%2Fviews%2Findex.xhtml - link nie dziala w zalaczniku screen

 

sprawdzenie VIN na autodna.pl

http://www.autodna.pl/vin/1F1GD9LJ31G009539

Ford impreza US????

 

Na ruskim - http://www.subaru-sale.ru/vin/ z tym vinem nic nie wyszukuje jak zmienie 1 na poczatku na J znajduje o co chodzi...?

 

Zapomnialem dodac VIN: 1F1GD9LJ31G009539

 

1F1 - to nie jest identyfikator dla Subaru,  jest babol w papierach, trzeba sprawdzić co jest fizycznie na tabliczce znamionowej

 

 VIN: JF1GD9LJ31G009539   Маrka: IMPREZA (G11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2001/03/16   Rok modelowy: A ('01MY)   Applied.: GD9AL5J   Option.: EC.: AG   Kolor: BLUE BLACK MICA (08V) Kolor wykoń: OFF BLACK (B20)   BODY: SEDAN (S)   ENGINE: 2000CC EMPI SOHC NA (201)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT)   GRADE: GX (GX)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! No nie będę oryginalny.Również bardzo proszę o sprawdzenie nr VIN  :  JF15G5LE56G085621     Tojest Subaru Forester z 2006r. 2,0benzyna +gaz 158KM.Sprzedajacy podaje,że ma tylko 96000km przebiegu. :) Dzięki

Edytowane przez ketiw100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...