Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałem się przywitać ponieważ jestem tu nowy.

Mam na oku imprezę GD i chciałbym prosić o pomoc w rozkodowaniu VIN-u: JF1GG5LK44G024135 Dzięki za pomoc :)

 

Witaj , i proszę :

 

VIN: JF1GG5LK44G024135 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2003/10/23 Rok modelowy: D ('04MY(E2:'05MY INC)) Applied model.: GG5DL4K

Kolor.: GRAPHITE BLACK MICA (18L) Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 1600CC EMPI SOHC NA (161) Napęd: FULLTIME 4WD (4W)

Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) OPis: TS (TS) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

a oficjalnie witamy się TUTAJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, a może ktoś wie czy za bezwypadkowe.net trzeba płacić? Bo bez kupienia punktów z VIN-u wyskakuje tylko:

Model Year: 2004

Make: Subaru

Country: JAPAN

Assy. Plant: Gunma

Production Seq. Number: 024135

Vehicle Type: Passenger Car

Transmission: 5 Speed Manual

Jeśli nie to jak można jeszcze dowiedzieć się czegoś więcej po VIN-ie?

Z góry dziękuję za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o rozkodowanie autka oglądałem je dzisiaj i widzę że nie wszysko jest w nim tak jak mówi sprzedawca.

JF1SG63614G721938

VIN: JF1SG63614G721938 Year/Make/Model: 2004 SUBARU FORESTER 2.5X Body Style: 4 Dr. Wagon/Sport Utility Engine Type: 2.5L H4 SFI SOHC 16V Manufactured In: JAPAN Search Results: GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.

coś jest nie tak z tym autem... mógłby ktoś dogłębniej to sprawdzić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, a może ktoś wie czy za bezwypadkowe.net trzeba płacić? Bo bez kupienia punktów z VIN-u wyskakuje tylko:

....

Jeśli nie to jak można jeszcze dowiedzieć się czegoś więcej po VIN-ie?

 

IMHO nie trzeba płacić, punkty dostajesz za logowanie, czy "cóś" w tym stylu. Zdaje się jest na The Forum ktoś z bezwypadkowe... :arrow: actchris :?: zagadaj :P

Po VINie czasami można się dowiedzieć więcej, np.o autach z Dani czy USA, ale jakiegoś centralnego rejestru Subaraków nie ma. Info szukaj na "bezwypadkowe".....

 

-- 10 paź 2011, o 06:57 --

 

Witam prosiłbym o rozkodowanie autka oglądałem je dzisiaj i widzę że nie wszysko jest w nim tak jak mówi sprzedawca.

JF1SG63614G721938

jeżeli chodzi o dekoder:

VIN: JF1SG63614G721938 Маrka: FORESTER (S11) Region: USA Ster: LHD Data: 2003/07/25 Rok modelowy: B ('04MY) Applied model.: SG9BY7J Kolor: SILVER M/GRAY (0J3) Kol. wykończenia.: GRAY (C10) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 2500CC EMPI SOHC NA (251) Napęd: FULLTIME 4WD (F4W) Skrzynia: MANUAL TRANSMISSION (MT) OPis: 2.5X (25X) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S)

 

o bez/wypadkowości szukaj na bezwypadkowe... albo płatnych raportach carfax lub autocheck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeyten

Ja widzę, że Ty tu robisz za forumowego kryptologa... :mrgreen::P

Może rzucisz okiem na mój VIN? :wink:

JF1GDBKH32G017726

THX :wink:

Jasne :mrgreen:

VIN: JF1GDBKH32G017726 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2002/01/16 Rok modelowy: B ('02MY) Applied model: GDBBKKH

Kultowy kolor :D WR BLUE MICA (02C) - prawie jak Forchester :mrgreen:

Kolor wykończenia: OFF BLACK (B20) Nadwozie: SEDAN (S) Silnik: 2000CC DOHC H-POWER TURBO (207) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 6SP MANUAL TRANSMISSION (6MT) OPIS: STI-PRO DRIVE (STIPRO) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeyten

Ja widzę, że Ty tu robisz za forumowego kryptologa... :mrgreen::P

Może rzucisz okiem na mój VIN? :wink:

JF1GDBKH32G017726

THX :wink:

Jasne :mrgreen:

VIN: JF1GDBKH32G017726 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2002/01/16 Rok modelowy: B ('02MY) Applied model: GDBBKKH

Kultowy kolor :D WR BLUE MICA (02C) - prawie jak Forchester :mrgreen:

Kolor wykończenia: OFF BLACK (B20) Nadwozie: SEDAN (S) Silnik: 2000CC DOHC H-POWER TURBO (207) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 6SP MANUAL TRANSMISSION (6MT) OPIS: STI-PRO DRIVE (STIPRO) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Dzięki jeszcze raz :mrgreen: :wink:

Kolor w rzeczy samej kultowy, choć na forku chyba robił większe wrażenie :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos sprawdzic to auto GC8068600

mam nadzieje ze nie ma problemu z rejestracja krotkiego vinu? To wychodzi ze jest to STI z Japoni?

 

VinCode -GC8068600

ModelCode - G10

BodyModel - GC8E27D

ColorCode - 74F

TrimCode - 830

BODY - 2C

ENGINE - EJ20K

TRAIN - F4WD

MISSION - MT

GRADE- WRXRVLTD

SUS - N/S

 

WRX R V-Limited 2 door ; Special edition 2 door RA

Power (PS) - 280 ;

MY98 - produkcja od 09/1997 do 03/1998 ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki OKEYTEN wlasnie udalo mi sie to tez znalesc a bardziej ta koncowke, okazuje sie ze to nie STI a WRX ? Moge się dowiedzieć gdzies czym to się rożniło i dlaczego akurat tak to wychodziło. Wiem ze jest to rzecziwscie limitowana wersja. Moc ta sama co STi gdzie jest roznica? Głownie chodzi o to czy cześci z np GT podejda do tego wrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki OKEYTEN wlasnie udalo mi sie to tez znalesc a bardziej ta koncowke, okazuje sie ze to nie STI a WRX ? Moge się dowiedzieć gdzies czym to się rożniło i dlaczego akurat tak to wychodziło. Wiem ze jest to rzecziwscie limitowana wersja. Moc ta sama co STi gdzie jest roznica? Głownie chodzi o to czy cześci z np GT podejda do tego wrx

 

generalnie to WRX RA leży blisko STI, WRX RA nie miało wygłuszeń, radia, elektryki szyb, inne siedzenia niż STI, nie było spojlera z tyłu, była lipa z zabezpieczeniem antykorozyjnym, a auto było dobrą bazą na rajdówki. Co do silnika, dysponował rzeczywiście taką samą mocą jak STi Version III. Do tego buda tego WRX jest 2 drzwiowa V - Limited więc może jest zabezpieczona przed rudą, trzeba by było konkretnie zaintersować się tą wersją limitowaną.

 

za wiki "

Also available was a WRX Type R V-limited, in version III. It has a WRX motor with no forged internals like the STI, and it misses out on the 4 pot front brakes as they are to be installed by rally teams. It has a roof vent and is lightweight, making a good base for a rally car.

"

 

edit: poczytaj też na "kresce" :arrow: Impreza -- od Homologation Speciala do Szybkiego Lanosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JF1GDBKH32G015981

 

VIN: JF1GDBKH32G015981 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe STER: LHD

Data: 2001/10/26 Rok modelowy: B ('02MY) Applied model.: GDBBKKH Kolor.: WR BLUE MICA (02C) Kol.wykończenia.: OFF BLACK (B20) Nadwozie: SEDAN (S)

Silnik: 2000CC DOHC H-POWER TURBO (207) Napęd: FULLTIME 4WD (4W)

Skrzynia: 6SP MANUAL TRANSMISSION (6MT) Opis: STI-PRO DRIVE (STIPRO)

Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S)

 

po VINku , zacne STI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie: JF1GDDLF37G072053

VIN: JF1GDDLF37G072053 Маrka: IMPREZA (G11) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2006/08/26 Rok modelowy: G ('07MY(E2 KS:08MY INC) Applied model.: GDDGL1F

Kolor: AQUA BLUE METALLIC (47W) Kol. wykoń: OFF BLACK (B20) Nadwozie: SEDAN (S) Silnik: 1500CC EMPI DOHC NA (154) Napęd: FULLTIME 4WD (4W) Skrzynia: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) Opis: 15R (15R) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

-- 20 paź 2011, o 12:43 --

 

cześć,

czy może mi ktoś sprawdzić te dwa numery VIN foresiów?

JF1 SF5 LD3 XGO 41774 (1999R)

JF1 SF5 LJ4 YGO 76879 (2001R)dzięki!

 

VIN proszę podawaj w całości...., IMHO 12 znak to nie O tylko 0. i dla takich VIN'ów mogę Ci podać jakieś info:

 

VIN: JF1SF5LJ4YG076879 Маrka: FORESTER (S10) Region: Europe Ster: LHD

Data: 2000/04/24 Rok modelowy: C ('00MY) Applied model.: SF5CL2J Kolor.: PURE WHITE/WARM GRAY (8K2) Kol.wykoń.: DARK GRAY (820) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 2000CC EMPI SOHC NA (EJ202) Napęd: FULLTIME 4WD (F4WD) Skrzynia: MANUAL TRANSMISSON (MT) Opis: BASE (BASE) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

 

VIN: JF1SF5LD3XG041774 Маrka: FORESTER (S10) Region: Europe Ster: LHD

Data: 1999/01/21 Rok modelowy: B ('99MY) Applied model: SF5BL5D Kolor: ROYAL SILVER M (792) Kol.wykoń.: DARK GRAY (820) Nadwozie: WAGON (W) Silnik: 2000CC EMPI DOHC TURBO (EJ205) Napęd: FULLTIME 4WD (F4WD) SKrzynia: MANUAL TRANSMISSON (MT) Opis: TYPE-S (S) Zawias: NORMAL SUSPENSION (N/S) Przeznaczenie: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...