Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.detali.ru/cat/su/su.mycat

 

działa mi to wschodnie coś całkiem nieźle, ale nie umiem doszukać się informacji o poduszkach powietrznych, mógłby mnie ktoś oświecić??

oto pacjent:

JF1GC8LD3TG047407

 

p.s.

czemu nie ma takiej strony polskojęzycznej??

Dyrekcjo?? - zadam pytanie we właściwym miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo proszę o info... tez coś nie umiem sobie poradzić z linkami z góry

W środę zamierzam kupić OBK z 2005 r. w salonie Subaru w Olsztynie a kupiony u Kopera w Warszawie i niestety mam tam 600 kilosów.

JF1BP9LKB6G047798

dZIĘKI!!

 

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 3:03 pm ]

cOŚ mam :

Стартовая VIN: JF1BP9LKB6G047798 Марка: LEGACY (B13) Регион: Europe Руль: LHD Дата: 2005/09/29 Модельный год: C ('06MY) Код компл.: BP9CLSK Код назн.: EC Главн. опц.код.: FY Внешн цв.: OBSIDIAN BLACK PEARL (32J) Внутр цв.: OFF BLACK (D20) BODY: OUTBACK (OBK) ENGINE: 2.5L SOHC NA(252,253) (25#) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: 25I (25I) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

To chyba w porzo :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej!

 

Czy ktos bylby tak mily is sprawdzil mi CarFax dla JF1SG63605H744722?

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 10:07 pm ]

Uklony dla Xbike, dzieki za ogromna pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A czy Carfax to dokładne/wystarczające źródło? Ja słyszałem, że tam wpisują tylko ci, którzy chcą wpisać.. zdarza się, że nie ma wpisu, że autko z powodzi itp.. :-( Nie ma jak mieć kogoś na miejscu + wizyta w ASO w US autkiem przed zakupem - ewentualnie solidna umowa z firmą, której w PL płaci się max. 10% a jeśli jest coś z autkiem nie tak po wizycie w ASO w PL to nie biorę i bye a kaska (zadatek) do zwrotu podwójny - ja tak miałem w umowie i koleś z własnej kieszeni dokupił roletę w wersji 7os bo w standardzie nie było a w umowie przeoczył :-) Dowodem dobrej woli było to, że 2 znalezione przeze mnie autka na cars.com sprawdzili i odrzucili (niezgodne z opisem w necie - dostałem ich fotki jako potwierdzenie). W US polecam bkcars.com - Polacy nawet tam pracują i niedaleko statku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronce http://www.detali.ru/cat/su/su.mycat rozkodowałem swój VIN (genialny katalog części :) ) i mam pytanie, czy wiecie co oznaczają te pozycje:

 

Главн. опц.код.: XL

Внутр цв.: OFF BLACK (D20)

SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

rozkodowałem vin: JF1GD9LJ35G058990

 

 

Стартовая VIN: JF1GD9LJ35G058990 Марка: IMPREZA (G11) Регион: Europe Руль: LHD Дата: 2004/08/07 Модельный год: E ('05MY(E2:'06MY INC)) Код компл.: GD9EL5J Код назн.: EC Главн. опц.код.: 71 Внешн цв.: WR BLUE MICA (02C) Внутр цв.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC EMPI SOHC NA (201) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: GX (GX) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

 

czyli:

Początek VIN: JF1GD9LJ35G058990 Marka: IMPREZA (G11) Region: Europa kierownica: LHD Data: 2004/08/07 Model Year: E ('05MY (E2: '06MY INC)) ustala kodu.: GD9EL5J purpos ID.: EC Home. opts.kod.: 71 Spot Color.: WR BLUE MICA (02C) kolor wewnętrzny.: OFF BLACK (B20) BODY: sedan (S) Silnik: 2000cc EMPI SOHC NA (201) pociąg: pełen etat 4WD (4W) MISJA: 5SP manualna skrzynia biegów (5MT) Ranking: GX (GX) SUS: NORMAL ZAWIESZENIE (N / S) destinat: LHD (LH)

 

czyli auto zostało wyprodukowane 2004/08/07 tak?

mam kupić to auto na dniach więc proszę o pomoc, bo właściciel mówi o roku produkcji 2005. reszta się zgadza. niebieska 2.0 N/A sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkodowałem vin: JF1GD9LJ35G058990

 

 

Стартовая VIN: JF1GD9LJ35G058990 Марка: IMPREZA (G11) Регион: Europe Руль: LHD Дата: 2004/08/07 Модельный год: E ('05MY(E2:'06MY INC)) Код компл.: GD9EL5J Код назн.: EC Главн. опц.код.: 71 Внешн цв.: WR BLUE MICA (02C) Внутр цв.: OFF BLACK (B20) BODY: SEDAN (S) ENGINE: 2000CC EMPI SOHC NA (201) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT) GRADE: GX (GX) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)

 

czyli:

Początek VIN: JF1GD9LJ35G058990 Marka: IMPREZA (G11) Region: Europa kierownica: LHD Data: 2004/08/07 Model Year: E ('05MY (E2: '06MY INC)) ustala kodu.: GD9EL5J purpos ID.: EC Home. opts.kod.: 71 Spot Color.: WR BLUE MICA (02C) kolor wewnętrzny.: OFF BLACK (B20) BODY: sedan (S) Silnik: 2000cc EMPI SOHC NA (201) pociąg: pełen etat 4WD (4W) MISJA: 5SP manualna skrzynia biegów (5MT) Ranking: GX (GX) SUS: NORMAL ZAWIESZENIE (N / S) destinat: LHD (LH)

 

czyli auto zostało wyprodukowane 2004/08/07 tak?

mam kupić to auto na dniach więc proszę o pomoc, bo właściciel mówi o roku produkcji 2005. reszta się zgadza. niebieska 2.0 N/A sedan.

 

Wyprodukowane tak jak piszesz, model 2005.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w sumie nie stoi na przeszkodzie chyba, by pierwsza rejestracja byla 3 lata od daty produkcji, ale z drugiej strony nieco podejrzane.

Poza tym nie pamietam jak to w koncu jest w Ire - na tablicy nie powinna byc data produkcji?

Czy to gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w IRL, jest to auto ktore mnie zainteresowało i jest w belgii.

Jakby sie okazało to był totalny szok bo auto ma 20.000tys przebiegu.Gosc powiedzial mi,ze to auto bardzo bogatej znajomej i jest to jej 3 auto i uzywała go sporadycznie,pelen servis,zadnych rys,wgnieceń,ocena auta "jak nowe".

Zadzwonie jutro do niego jeszcze raz i zapytam kiedy był wyprodukowany,a nie zarejstrowany.Moze ja żle zrozumiałem :oops: Choc wyrażnie powiedział 2006 model 2005 i tak samo jest w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania i tomek, ja mam forka po VIN grudzień 2000, model MY01, stał dwa lata w ASO sprzedany w Szwajcarii z zerowym przebiegiem jako nowy w styczniu 2003.

W dokumentach mam datę produkcji 2003.

 

[ Dodano: Wto Gru 08, 2009 1:35 am ]

Gdzie w foresterze znajdują się numery VIN żeby sprawdzić czy auto nie było przerabiane ?

Załóżmy , że ktoś pofatygował się mocno i przeszczepił blachę z numerem VIN.

Masz dwie blachy, a nr VIN jest wybity na przegrodzie, pod przednią szybą, stojąc od przodu samochodu, po lewej stronie, nad turbiną (jeżeli jest). Często jest zasłonięty tempomatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania i tomek, ja mam forka po VIN grudzień 2000, model MY01, stał dwa lata w ASO sprzedany w Szwajcarii z zerowym przebiegiem jako nowy w styczniu 2003.

W dokumentach mam datę produkcji 2003.

 

W nastepny poniedzialek jade do niemiec ma na oku 2 szt forestera XT (my04 i 05) z przebiegami po lekko ponad 100 tys.Ten stoi w beglii jest sporo drozszy jak te dwa sie okaza "marne" to pojade po tego z 20.000km przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
VIN JF1SHDLZ39G035045

www.autobaza.pl

kraj pochodzenia-- japonia

producent - subaru & fuji

typ pojazdu - passenger car

model - forester

układ sterowniczy - lhd - lewostronny ukĺad kierowniczy

typ napedu - full time end single range

 

albo tu: www.cars101.com/subaru/vin.html#forester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...