Jump to content

Fotki z Rajdu Francji

michal
 Share

Recommended Posts

...

Dodam tylko, ze jak raz dmuchnelo, to myslalem ze nasz helikopter spanie niczym cegla :neutral:

Dawaj kawiorowe! Takie są pospolite i nudne jak białe Imprezy... if You know what i mean?

edit: nie ma to jak jednomyślność...

Tu wolno.

Ale premier jest przekonany...

michal, more pictures of the peugeot 104 lady!

Mam ze dwa, ale nic wiecej nie widac. Poza tym "esteci" zamknieci :(

Ten sprzet moze namieszac w przyszlym roku.

http://kmh24.pl/kmh24_galeriaWideoWiece ... 4_WRC.html

http://kmh24.pl/kmh24_galeriaWiecej_102 ... 4_WRC.html

http://www.kmh24.eu/kmh24_newsWiecej_10 ... 4_WRC.html

SX4 - fajny wóz.

Jakby była jakaś cywilna wersja, taki cichociemny jak GT dziesięć lat temu, nie wiem, czy bym się nie zainteresował :twisted:.

Chociaż z drugiej strony temat Evo jest w zasadzie przesądzony... :roll: :twisted:

Chociaż z drugiej strony temat Evo jest w zasadzie przesądzony...

Nie wiem, czy zmiescisz butelke 1,5l w boczku drzwiowym i czy kije golfowe wejda do kufra. Przemysl to dobrze. Ja juz sie wpakowalem w te kabale...

Nie wiem, czy zmiescisz butelke 1,5l w boczku drzwiowym i czy kije golfowe wejda do kufra. Przemysl to dobrze. Ja juz sie wpakowalem w te kabale...

To, co będę chciał tam zmieścić, zmieści się wszędzie :mrgreen:.

PS Gratuluję zakupu 8).

To jak ty sobie poradzisz bez SI-Drive i trybu ekonomicznego?

Nie wiem. Ale ponizszych opcji z pewnoscia bym nie ogarnal:

Normal driving: SI-DRIVE (SPORT) + Multi-mode DCCD (AUTO) + Multi-mode VDC (NORMAL)

Fast/Circuit driving: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (AUTO -) + Multi-mode VDC (TRACTION)

Race/Motosports: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (MANUAL) + Multi-mode VDC (OFF)

Snow: SI-DRIVE (SPORT or INTELLIGENT) + Multi-mode DCCD (AUTO +) + Multi-mode VDC (NORMAL)

To jak ty sobie poradzisz bez SI-Drive i trybu ekonomicznego?

Nie wiem. Ale ponizszych opcji z pewnoscia bym nie ogarnal:

Normal driving: SI-DRIVE (SPORT) + Multi-mode DCCD (AUTO) + Multi-mode VDC (NORMAL)

Fast/Circuit driving: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (AUTO -) + Multi-mode VDC (TRACTION)

Race/Motosports: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (MANUAL) + Multi-mode VDC (OFF)

Snow: SI-DRIVE (SPORT or INTELLIGENT) + Multi-mode DCCD (AUTO +) + Multi-mode VDC (NORMAL)

Ogarnąłbyś. Subaru o tym pomyślało. Chodzą słuchy, że już w MY06 przy szybszej jeździe DCCD "nie wyrabia" i się zacina. Ponieważ w MY08 jest znacznie więcej elektroniki, będzie działać tylko tryb INTELLIGENT, który inteligentnie obniży prędkość do takiej przy której komputer będzie "wyrabiać'. 12 sek do 0-100km/h, v max 110 km/h (na śliskim 1/4 z tego) a na pocieszenie imponujące spalanie, tylko 12l/100km. :mrgreen: