Jump to content

Subaru Impreza WRC Rally of Great Britain 2001

kriskristoffers
 Share

Recommended Posts

Jako "etatowy" modelarz forum staram się Was koledzy nie zawodzić oraz dbam o dobre imię marki wśród modelarzy. I tym razem zrobiłem co w mojej mocy:

Gratulacje, furka wygląda super :!:

pewnie I miejsce zdobył jakiś patafian co zrobił model Evo :twisted::mrgreen:

KrisKristoffers napisał/a:

błagam pliss, nie dobijaj mnie

przepraszam :oops: mam pomysł....zbuduj sobie większe :mrgreen: :wink:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dla takich zapalencow jak ty subaru powinno byc za darmo.

załatwisz? :wink:

Na razie Szanowna Dyrekcja to nawet nie zechciała zasponsorować mi japońskiego wyciągu do oparów farb za marne 150 Euro :wink: Tzn. nie wiem czy nie chciała bo nie dostałem odpowiedzi na list.

A jak byś załatwiał te Subaru to wystarczy mi zwykły wolny ssak 97-2000 najlepiej w kolorze blue i z klimą.

Na razie Szanowna Dyrekcja to nawet nie zechciała zasponsorować mi japońskiego wyciągu do oparów farb za marne 150 Euro :wink:

No to teraz może dostaniesz choinkę zapachową albo jakieś fajne naklejki lub kolorowe foldery :wink:

Gratulacje!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dzięki za ciepłe słowa.

Może ktoś wpadnie za miesiąc do Kłodzka na konkurs modelarski i pokaże mi jakiegoś GT-ka z bliska? Mogę liczyć na Was? Jeśłi tak, to zacznę szykowac śliniak i pampersy :grin:

Jak pogoda dopisze, to zrobię galerię w terenie swoich dotychczasowych modeli - bo na konkursie miałem 5 Imprezek :mrgreen:

ksiaz06.jpg

ksiaz07.jpg

ksiaz08.jpg

ksiaz04.jpg

Ciężko powiedzieć, może ty pomyśl o cenie. Tylko że Hołek jeszcze 10 listopada musi pojechac do Kłodzka na konkurs, bo startuje w kategorii "obiekty w barwach polskich". A może wpadniesz do Kłodzka, to zobaczysz moje wszystkie Subarki na żywo.

tak sie tylko zastanawiałem.

A może wpadniesz do Kłodzka, to zobaczysz moje wszystkie Subarki na żywo.

chętnie nawet,tylko kiedy to i dokładniej gdzie? nie wiem czy będe we wrocku akurat.mam nareszcie jakieś normalne auto na dojazdy,MY76 spędzi pierwszą swoją zimę w garażu :wink:

• 2 weeks later...