Jump to content

VIII Eliminacja SuperOES toru Kielce - 20.10.2007

kebabudaniela
 Share

Recommended Posts

Widzę że nie wielu chętnych jest...

PS. Daniel mam pytanie do Ciebie, czy mój kuzynek Wełniacz dawał Ci film który kręciłem jak byliśmy w kwietniu w Kielcach na SuperOSie?? Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale po tym OSie odwoziłeś mnie do domu i jeszcze mamy do Ciebie z moją dziewczyną wpaść na kebaba :) Obiecaliśmy i tak zrobimy!

Witam, właśnie wróciłem z Toru w Miedzianej Górze. Po porannym szoku pogodowym zbyt pośpiesznie zmieniłem opony na zimowe ale kto pomyślałby że się rozpogodzi. No a co na torze ? Z tego co się orientuje to wygrał niezawodny Zbyszek w niezawodnym EVO V. Witkowi podło sprzęgło a mógł walczyć o trzecie miejsce z Januszem Dudkiem (forumowy - Jonny) w klasyfikacji generalnej sezonu. Jonny mimo złego stanu zdrowia jechał świetnie (bardzo mi sie podoba jego styl jazdy). Miło było spotkać Jurka (najszybsze sandały rzeczypospolitej) zmienił samochód na STi i znakomicie sobie radził. Jak zawsze jestem zadowolony z kieleckiej imprezy i polecam wszystkim, zwłaszcza że został podniesiony poziom organizacyjny ( np. wyniki prawie na żywo).

PS. Daniel mam pytanie do Ciebie, czy mój kuzynek Wełniacz dawał Ci film który kręciłem jak byliśmy w kwietniu w Kielcach na SuperOSie?? Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale po tym OSie odwoziłeś mnie do domu i jeszcze mamy do Ciebie z moją dziewczyną wpaść na kebaba Obiecaliśmy i tak zrobimy!

Otzrywiście że Was pamietam i czekam aż wpadniecie na kebaba. Niestety nie mam żadnego filmiku z tamtej imprezy.

Pozdrawiam Daniel

kebabudaniela, Ty tu nie pisz o Zbyszku w niezawodnym EVO tylko napisz jak Tobie i carfitowi poszło :grin:

pozdr. matt

No co mam powiedzieć .... trzy BMW mnie wyprzedziło i Clio ... więc co sie tu chwalić .... ale następny sezon nie odpuszcze ... kupuje dobre opony i zobaczymy. Jurek gratulacje za trzecie miejsce, prześlij mi na PW swój nr tel.!!!!

Carfit jako największy dystrybutor opon w Sączu nie mógł sobie pozwolić na zaniedbanie swoich klientów w krytycznej sytuacji (opadu śniegu). A że zarobił na tych okolicznościach to tylko chwała dla Niego i duma dla Nas że za te zarobione pieniążki doda sobie parę koni w Swojej BESTII !!!!

Jak wpadniemy do Ciebie na kebaba to przyniosę Ci płytkę z filmami, tylko będzie się trzeba umówic na konkretny dzień i godzinę kiedy będziesz w knajpie. Ja mam teraz krakowską masakrę piłą mechaniczną na uczelni, jak się sytuacja ustabilizuje, to się umówimy konkretnie i wpadniemy, obiecuję! Tak mi dopomóż Bóg :)