Skocz do zawartości

VIII Eliminacja SuperOES toru Kielce - 20.10.2007


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie wielu chętnych jest...

PS. Daniel mam pytanie do Ciebie, czy mój kuzynek Wełniacz dawał Ci film który kręciłem jak byliśmy w kwietniu w Kielcach na SuperOSie?? Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale po tym OSie odwoziłeś mnie do domu i jeszcze mamy do Ciebie z moją dziewczyną wpaść na kebaba :) Obiecaliśmy i tak zrobimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wróciłem z Toru w Miedzianej Górze. Po porannym szoku pogodowym zbyt pośpiesznie zmieniłem opony na zimowe ale kto pomyślałby że się rozpogodzi. No a co na torze ? Z tego co się orientuje to wygrał niezawodny Zbyszek w niezawodnym EVO V. Witkowi podło sprzęgło a mógł walczyć o trzecie miejsce z Januszem Dudkiem (forumowy - Jonny) w klasyfikacji generalnej sezonu. Jonny mimo złego stanu zdrowia jechał świetnie (bardzo mi sie podoba jego styl jazdy). Miło było spotkać Jurka (najszybsze sandały rzeczypospolitej) zmienił samochód na STi i znakomicie sobie radził. Jak zawsze jestem zadowolony z kieleckiej imprezy i polecam wszystkim, zwłaszcza że został podniesiony poziom organizacyjny ( np. wyniki prawie na żywo).

 

PS. Daniel mam pytanie do Ciebie, czy mój kuzynek Wełniacz dawał Ci film który kręciłem jak byliśmy w kwietniu w Kielcach na SuperOSie?? Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz, ale po tym OSie odwoziłeś mnie do domu i jeszcze mamy do Ciebie z moją dziewczyną wpaść na kebaba Obiecaliśmy i tak zrobimy!

 

Otzrywiście że Was pamietam i czekam aż wpadniecie na kebaba. Niestety nie mam żadnego filmiku z tamtej imprezy.

 

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebabudaniela, Ty tu nie pisz o Zbyszku w niezawodnym EVO tylko napisz jak Tobie i carfitowi poszło :grin:

 

pozdr. matt

 

No co mam powiedzieć .... trzy BMW mnie wyprzedziło i Clio ... więc co sie tu chwalić .... ale następny sezon nie odpuszcze ... kupuje dobre opony i zobaczymy. Jurek gratulacje za trzecie miejsce, prześlij mi na PW swój nr tel.!!!!

 

 

Carfit jako największy dystrybutor opon w Sączu nie mógł sobie pozwolić na zaniedbanie swoich klientów w krytycznej sytuacji (opadu śniegu). A że zarobił na tych okolicznościach to tylko chwała dla Niego i duma dla Nas że za te zarobione pieniążki doda sobie parę koni w Swojej BESTII !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadniemy do Ciebie na kebaba to przyniosę Ci płytkę z filmami, tylko będzie się trzeba umówic na konkretny dzień i godzinę kiedy będziesz w knajpie. Ja mam teraz krakowską masakrę piłą mechaniczną na uczelni, jak się sytuacja ustabilizuje, to się umówimy konkretnie i wpadniemy, obiecuję! Tak mi dopomóż Bóg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...