Skocz do zawartości

Miałem Forestera... :(


KubaB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja żona do dzisiaj mi wypomina że sprzedałem Gt którego po prostu uwielbiała, SPRT strasznie nie lubiała jak siedziała z boku, ostatnio kilka razy poprowadziła i coś mi on częściej znika z garażu a ja muszę jeździć dieslopadłem. Aha i oczywiście oznajmiła, że jej kolejne auta to oczywiście będzie Subaru i ma mieć nie mniej niż 200 konni bo się fajnie tiry wyprzedza :shock: i jak tu jej nie kochać :mrgreen:

 

ja jej dam,... diesla następnego dostanie i bez gadania

 

 

ale Forestera diesla to pewne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej nie podobał się Forester, chciała Rav4. Teraz już się podoba i to nawet bardzo.

I bądź tu mądry z kobietami ;)

Mojej do tej pory bardziej podoba się RAV4. Ale temat się skończył po jeździe próbnej... Właściwości jezdne RAV-ki, szczególnie na nierównym, to największe moje rozczarowanie z jazd próbnych. Moja połowa podziela opinię :).

 

Swoją drogą wróciła z wyjazdu i przez pół dnia mi opowiadała jak to świetnie się Forester prowadzi i że siedziała na ogonie swojego szefa szefów (jedna z firm konsultingowych wielkiej czwórki), który nie mógł jej odskoczyć na krętych mazurskich drogach. Szef jeździ BMW siódemką, średnia prędkość przemieszczenia mojej połowy to 170 km/h - bez komentarza :shock: . W nagrodę od szefa szefów dostała przy 300 pracownikach flaszkę winę :) . Tak, więc Forester się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, outlander fajna rzecz, jeśli subaru nie zacznie szybko sprzedawać dizla, stracą sporo klientów z segmentu małych suvów.

 

A już ten outlander z silnikiem 2.2 common rail to będzie ciacho :idea:

 

e tam ciacho ja bym wolal samochod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już ten outlander z silnikiem 2.2 common rail to będzie ciacho

Nie będzie. Silnik przyzwoity (lepszy niż VAG'a ;) ) ale cena auta dyskwalifikuje go z rynku niejako z automatu. Nawet w PSA najtaniej co się da to 150 tysi, więc umówmy się, że finansowo to konkurencja z Outbackiem czyli nie ta liga. Niemniej mnie też podoba się Outlander -to dobre auto, ja tylko czekam na coś benzynowego bo tym klekotem jeździ się nie za różowo ;)

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast czy też macie tak, że The Forum to jest the public enemy? Miałem taki okres w domu, ale teraz, po paru imprezach forumowych, ten etap minął :cool:

 

Never :cool: Ja poznałem Magdę jak byłem już na forum, więc widziały gały co brały :mrgreen: Ale narzekania sobie nie przypominam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never Ja poznałem Magdę jak byłem już na forum, więc widziały gały co brały Ale narzekania sobie nie przypominam

 

 

wszystko sie zgadza mój drogi, ale jak się poznaliśmy, to były to Twoje początki działania na forum i wtedy jeszcze nie wiedziałam czym to śmierdzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__, powiem tak: WRC fan do romantyków nie należy wiec za często kwiatów nie dostaje, do filharmonii też za często nie chodzimy, nieraz mnie wkurza, że ilekroć przyjdę do niego, to na pierwszym planie jest forum, jednakże wiem, że forum i WRC fan jest jak jedność, więc nie pozostaje mi nic innego jak polubic forum tak jak jego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...