Jump to content

ALSDS - II stopień - 11.10 czwartek

matt
 Share

Recommended Posts

info od AL-a:

Zostały ostatnie 3 miejsca na ten czwartek na szkolenie II stopnia Acceleration Sport Driving School w Kielcach.

Cena: 300 zł

rezerwacja i więcej info: 501 175 919

www.alsds.eu

Serdecznie zapraszamy!

P.S. ja siem wybieram potestować nowego sprzęta :twisted:

pozdr. matt

wstrzymam z pojezdzawkami do czasu wymiany amortyzatorów... :roll:

A ja hamulców :roll: :mrgreen:

:shock: znowu? :) Jeszcze pamiętam jak wymienialiście z domestosem przy 20k ...

Jaki masz przebieg?

http://picasaweb.google.pl/barteksti/KielceALSDS tak było, ale nim impreza się rozkręciła to "cyfrak" zrobił mi brzydkiego psikusa i się zepsuł.... :evil:. Choć i tak większymi pechowcami są Lezo (awaria auta już na początku szkolenia a namęczył się ze zmianą 4 kół) oraz kursantka, której w drodze powrotnej do KRK w Renówkce 21 uległo uszkodzeniu lewe tylne zawieszenie (koło wpadło do nadkola)...

Było naprawde super, fajne ćwiczenia, czasówka, pogoda dopisała, i cieszy wiadomość że Andrzej bedzie organizował szkolenia w Poznaniu na torze :cool:

Przy okazji wyszedł problem że po rozgrzaniu STI nie skręca, podobnie jak miał Przemeq

.... oj się działo :mrgreen: .... czekałem na ten dzień upalania już sam nie wiem ile, odkąd ostatni raz byłem malarem w kielcach czyli z 1,5 roku?? .... co do testu auta to jestem zszokowany, nie sądziłem że to auto jest w stanie mi dać tyle frajdy z jazdy .... miód malina jak to carfit mówi :twisted: ....

jeszcze raz dzięki dla lolka & carfita za pomoc przy kupnie, ten kielecki wyjazd w pełni mnie utwierdził w słuszności dokonanego wyboru :grin:

pozdr. matt

Dawid, przetarł sie przewód (trójnik) który jest koło intercoolera i turbo (podobno sam z siebie :roll:) i była mała nieszczelność, która powodowała dostawanie się kropelek oleju na turbo, przez co biały dymek spod maski zaniepokoił mnie i po konsultacji z Carfitem - wtedy niewiadomo było dokładnie co się stało, lepiej było nie ryzykowac... Także musiałem spokojnie wracac do domu prosto na serwis. Rurka zamówiona, musze poczekać na nią jeszcze chwile...

Ale zapowiadało się super, tor był suchy, pogoda fajna, ale było ciekawie ślisko jak zawsze i można ładnie slajdem było iść zwłaszcza na sławnym łuku :):) Także tymbardziej nie mogę się doczekać kolejnego wypadu!!