Skocz do zawartości

Ceny używanych na www.subaru.pl


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego używane Imprezy na stronie szczególnie GT maja takie dziwne ceny. Często są droższe od WRXów z tego samego rocznika. Na model na który ceny wywoławcze zwykle opiewają na 60-70tys. na stronie SIP ceny opiewają na 90tys. Czy to niejest dziwne? Jest conajmniej jedno GT z 2000 roku które widzę od conajmniej paru miesięcy i ciagle z chorą cena powyżej 100tys. Czy te ogłoszenia rzeczywiście maja na celu sprzedaż tych aut?

 

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Strona jest udostępniona dla wszystkich, więc nie mamy wpływu ani na ceny wywoławcze, ani na ich realność. Ceny na GT powyżej 100.000 istotnie są mało realne - byc może niektórzy potencjalni sprzedawcy maja zbyt dobrze w pamięci czasy, gdy samochód używany (np. 125 albo wręcz 126 !) był droższy od nowego.

Inna mozliwość, to przypadek, gdy w samochód zostało zainwestowane mnóstwo pieniędzy w wyposażenie dodatkowe - tek fakt powinien byc jednak odnotowany w opisie auta.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria jest taka - ktoś wcale nie chce sprzedać samochodu, jeździ nim i jest zadowolony, jednak wystawia go z ceną mocno astronomiczną i może akurat trafi się jakiś maniak subaru gotowy zapłacić za takie akurat auto 150% ceny rynkowej..- wtedy z "pocałowaniem ręki" sprzeda i finansowo na tym najgorzej nie wyjdzie. Ogłoszenia na subaru.pl są przecież bezpłatne.

Pewien własciciel warszawskiego auto-komisu opowiadał mi niedawno, że czasem ludzie wyjeżdżając na dłużej (np.na miesiac do Acapulco :) ) wstawiają auto do komisu z ceną "kosmiczną". Nie muszą płacić za parking, a o auto ktoś dba itd. Jakież jest ich zdziwienie, gdy po powrocie czekają na nich pieniądze zamiast auta, w którym nawet zostawili ulubione płyty i mape nie licząc sie w ogole z mozliwoscią sprzedaży.

pozdr

Szerlok H. z Wielkoplski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opowieść jest jak najbardziej oparta na faktach poza wątkiem Acapulco (pierwsze, co mi przyszło do głowy, chodziło o jakiś wyjazd zagraniczny). Własciciel był tak zadowolony, że nie tylko nie domagał się zwrotu rzeczy z samochodu, ale i dorzucił sprzedawcy do marży 500 zł "za fatygę".

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem pewien, czy powinno byc dozwolone wpychanie tam ogloszen samochodow nie-szesciogwiazdkowych. :? W koncu to strona SUBARU i dlatego nazywa sie SUBARU.PL i SUBARU to wszystko, co sie tu uprawia! A nie jakies Passaty....

 

No ale to moje zdanie,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Drogi Than !

 

Ogłoszenia o "obcych" markach na naszej stronie są zazwyczaj wynikiem planowanej zmiany posiadanego samochodu na Subaru. Czyż istotnie nie powinniśmy pomagać przy realizacji tak szlachetnego celu :D

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowna Dyrekcjo, jeżeli zamówiłem Forestera a mam do sprzedania skuter i mieszkanie, to mogę skorzystać ze strony SIP ?

Sprzedaje mieszkanie bo mi brakło na auto.

Spoko kochani...... mam przyczepę campingową.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ogłoszenia o "obcych" markach na naszej stronie są zazwyczaj wynikiem planowanej zmiany posiadanego samochodu na Subaru. Czyż istotnie nie powinniśmy pomagać przy realizacji tak szlachetnego celu :D

 

Czyli jak ktoś sprzedaje Subaru, to szanowna Dyrekcja powinna przeszkodzić w tak nieszlachetnym zamiarze, bo delikwent może kupić inną markę.

 

W sumie to co ja bredze, kto by chciał... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A czy szanowna dyrekcja mogłaby usunąć moją Subarynkę z tej strony, czuję się trochę niezręcznie, bo Marek Adamski mi już go spredał. TO ta SI My1999 SW Niebieska 2.0 130kM :-) Byłbym dosgonnie wdzięczny :-). Widać także która to po moim avatarku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...