Jump to content

Automatic

RoniN_
 Share

Recommended Posts

motorówkom mówimy nie :mrgreen: dla mnie to nuda a poza tym gorsza kontrola nad samochodem. Sorry :oops: ale takie jest moje skromne zdanie i wiem że wielu będzie się nie zgadzało

Kurcze nie kumam dlaczego kazdy kto pyta o moja kluske kiwa znaczaco glowa, natomiast gdzy dowiaduje sie ze to automat , zdziwiona mina i "automat??!!" kurcze czy automat jest gorszy od manuala??

tak mowia pewnie dlatego, ze w starszych Subaru (nie wiem jak jest w nowszych, pewnie tak samo :neutral: ) automat powoduje, ze samochod przez wiekszosc czasu (tj. w normalnych warunkach) de facto jest tylko zwyklym FWD...

Kurcze nie kumam dlaczego kazdy kto pyta o moja kluske kiwa znaczaco glowa, natomiast gdzy dowiaduje sie ze to automat , zdziwiona mina i "automat??!!" kurcze czy automat jest gorszy od manuala??

tak mowia pewnie dlatego, ze w starszych Subaru (nie wiem jak jest w nowszych, pewnie tak samo :neutral: ) automat powoduje, ze samochod przez wiekszosc czasu (tj. w normalnych warunkach) de facto jest tylko zwyklym FWD...

Już tak nie jest. Też było w wątku o automatach.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...