Skocz do zawartości

Hołek doznał kontuzji kręgosłupa


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

To musiała być niezła hopa.

 

to znalazłem na o2 ,wypowiedz Hołka

 

"Niestety, podczas podjazdu pod jedną z wydm zorientowaliśmy się, że jest ona dość mocno ścięta. Spadek, przy sporej prędkości z jaką podróżowaliśmy, mógł zakończyć się poważnym wypadkiem. Dlatego postanowiłem przyspieszyć i spróbować przeskoczyć na kolejną wydmę. Plan nie był zły, ale lądując dość mocno uderzyliśmy podwoziem w zbocze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec mial taka akcje - jak byl jeszcze w wojsku to robili hope skotem i wlasnie mial takie kompresyjne uszkodzenie kregoslupa (skot nie jest wogole amortyzowany poza tym mial siedzonka takie drzewniane )- do dzisiaj ma 2 kregi blizej siebie niz powinny byc i jakos to tam rehabilitowal bo mu noga cierpla od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę Cię, Paweł, nie strasz tak ludzi...

 

vero nie chce nikogo straszyc ale ta kontuzja to normalka niestety.

 

 

Kompresyjne uszkodzenie kregoslupa grozi wszystkim, ktorzy sporo jezdza samochodami ...

 

Kregoslup po prostu drga w pozycji gora-dol i niestety na dluzsza mete tego nie wytrzymuje - glownie przez to ze miesnie podtrzymujace sa slabe - bo niestety wiekszosc z nas jezdzi caly czas samochodem a nie chodzi (naturalny ruch) .....

 

Tak wiec jedyne lekarstwo to parkowanie kilometr od pracy - ja osobiscie dziekuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...