Jump to content

Hołek doznał kontuzji kręgosłupa

Paweł C
 Share

Recommended Posts

To musiała być niezła hopa.

to znalazłem na o2 ,wypowiedz Hołka

"Niestety, podczas podjazdu pod jedną z wydm zorientowaliśmy się, że jest ona dość mocno ścięta. Spadek, przy sporej prędkości z jaką podróżowaliśmy, mógł zakończyć się poważnym wypadkiem. Dlatego postanowiłem przyspieszyć i spróbować przeskoczyć na kolejną wydmę. Plan nie był zły, ale lądując dość mocno uderzyliśmy podwoziem w zbocze"

moj ojciec mial taka akcje - jak byl jeszcze w wojsku to robili hope skotem i wlasnie mial takie kompresyjne uszkodzenie kregoslupa (skot nie jest wogole amortyzowany poza tym mial siedzonka takie drzewniane )- do dzisiaj ma 2 kregi blizej siebie niz powinny byc i jakos to tam rehabilitowal bo mu noga cierpla od tego

proszę Cię, Paweł, nie strasz tak ludzi...

przeciez on tak co jakis czas musi :mrgreen:

nie chciałem nikogo straszyć, dlatego dałem na końcu tematu znak zapytania :razz:

proszę Cię, Paweł, nie strasz tak ludzi...

vero nie chce nikogo straszyc ale ta kontuzja to normalka niestety.

Kompresyjne uszkodzenie kregoslupa grozi wszystkim, ktorzy sporo jezdza samochodami ...

Kregoslup po prostu drga w pozycji gora-dol i niestety na dluzsza mete tego nie wytrzymuje - glownie przez to ze miesnie podtrzymujace sa slabe - bo niestety wiekszosc z nas jezdzi caly czas samochodem a nie chodzi (naturalny ruch) .....

Tak wiec jedyne lekarstwo to parkowanie kilometr od pracy - ja osobiscie dziekuje :mrgreen: