Skocz do zawartości

jaki tlumik bedzie pasowac do GT98 z przelotem


szymu

Rekomendowane odpowiedzi

chce wymienic tlumik koncowy w moim GT - za bardzo halasuje i nie da sie wytrzymac na dluzszych trasach. mam pelny przelot (chyba 2,5 cala) i puszke z tylu o srednicy lufy czolgowej, ktora jest zrobiona tylko po to, zeby halasowac. w zwiazku z tym pytanie, czego szukac? serii od STi? ScoobySporta (ale do GT czy do WRX/STi)? robionego na zamowienie cichszego przelotu? tlumik ma ladnie gadac, wiem ze nie bedzie cichy (w koncu to przelot) ale ma byc znosny w dluzszym uzytkowaniu. aha, i fajnie by bylo jakby przebijala sie przez niego muzyka we wnetrzu ;)

 

czy taki tlumik podejdzie:

http://allegro.pl/item251526663_tlumik_subaru_wrx.html

chodzi mi glownie o mocowania i ilosc brandzlowania konieczna do zamontowania tego ustrojstwa. poza tym czy nie zadlawie mojego wydechu? prezentowany tlumik ma wlot 6cm, wylot ok 4cm. nie rozwali go cisnienie?

 

prosze o rady wszystkich znajacych tematyke, z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze tlumi komorowy stlumi nie tylko dzwiek ale i auto ;)

 

tak jak Ci pisalem kup supersprinta fajnie gada i nie jest tak restrykcyjny

poza tym slyszalem, ze jesli cala rura jest przelotowa to komorowy i tak rozp***li :)

 

mam na oku supersprinta, jutro jade go ogladac. jak on wyglada? ma podobno owalna koncowke? to ten o ktorym mowisz? ile cos takiego moze koszcic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie głośniejszy i z większymi jajami :wink: Zresztą słyszałeś go u mnie nieraz.

slyszalem ale probuje sobie zbudowac wyobrazenie o tym jak moze grac SS bo przeciez nie dmuchne w niego tak mocno zeby go uslyszec :) a po montazu juz troche za pozno na narzekania...

a jak w stosunku do tych dwoch bedzie grac devil z drugiego watku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie głośniejszy i z większymi jajami :wink: Zresztą słyszałeś go u mnie nieraz.

slyszalem ale probuje sobie zbudowac wyobrazenie o tym jak moze grac SS bo przeciez nie dmuchne w niego tak mocno zeby go uslyszec :) a po montazu juz troche za pozno na narzekania...

a jak w stosunku do tych dwoch bedzie grac devil z drugiego watku?

 

SS mniej bulgocze, ale też jest ok. Nie wiem jak sam końcowy Devil, Carfit ma w STI kompletny i jest boski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie głośniejszy i z większymi jajami :wink: Zresztą słyszałeś go u mnie nieraz.

slyszalem ale probuje sobie zbudowac wyobrazenie o tym jak moze grac SS bo przeciez nie dmuchne w niego tak mocno zeby go uslyszec :) a po montazu juz troche za pozno na narzekania...

a jak w stosunku do tych dwoch bedzie grac devil z drugiego watku?

 

SS mniej bulgocze, ale też jest ok. Nie wiem jak sam końcowy Devil, Carfit ma w STI kompletny i jest boski.

tia ale jak sie z nim widzialem to mowil, ze jest glosniejszy od mojego ;) jak cena bedzie dobra za tego SS jutro to pomysle nad tematem, jak nie to zamieniam sie na devila o ile ta podmiana wypali. thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...