Skocz do zawartości

części z imprezy do forestera?


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wielce Szanownie Zgromadzonych,

 

na forum technicznym odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem, więc....

 

Jakie części z imprezy można bezproblemowo zaadoptowac do forestera (2.5XT MY08)? Na ten moment chodzi mi o elementy we wnętrzu kabiny - deska rozdzielcza, fotele, panel środkowy, ewentualnie inne.

Gdyby jeszcze przy okazji wiedział ktoś gdzie (w Europie, o Polsce nie śmiem marzyc) są te elementy dostępne - oczywiście w wydaniu nieco lepszym od oryginału - będę niezmiernie zobowiązany.

 

Pozdrawiam[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym wymienić panel środkowy. Plastik z którego jest wykonany robi, przynajmniej na mnie, mocno średnie wrażenie - gdyby była wersja z materiału wyższej jakości (np. coś ala karbon) byłoby pięknie.

Następne w kolejności byłby fotele. Oryginalne nie są złe, ale... Świetnie gdyby można było założyć fotel (kierowcy) sterowany elektrycznie z pamięcią ustawień.

Deska rozdzielcza to zdecydowanie ostatnia sprawa, ale myślę że też mogłoby być piękniej...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja z tego jestem BARDZO zadowolony :smile:

Ale z racji skrzywienia zawodowego czasem czepiam się szczegółów na które inni nie zwracają uwagi :wink:

Po za tym wielokrotnie na tym forum czytałem, że w Subaru płaci się za to jak jeździ a nie za to jak wygląda. To jak jeździ mi się podoba, a jeśli się można, czemu nie poprawić tego jak wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, właśnie kupiłem nowego MY08 :mrgreen: ale na wersję ze elektrycznie sterowanymi fotelami w skorze, szyberdachem i nawigacją kasy mi nie starczyło - wszystko wydałem na silnik :wink:

z resztą zależy mi na fotelu sterowanym elektrycznie Z PAMIĘCIĄ ustawień, inna opcja nie ma dla mnie sensu

w dalszym ciągu pozostaje też kwestia konsoli środkowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z resztą zależy mi na fotelu sterowanym elektrycznie Z PAMIĘCIĄ ustawień

z tego co czytałem to akurat w MY08 była możliwość el. sterowanych foteli z pamięcią i chyba nawet 8 ustawień :razz:

Ha, właśnie kupiłem nowego MY08 :mrgreen:

Życzę miłego użytkowania samochodu i przerabiania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wielce Szanownie Zgromadzonych,

 

na forum technicznym odpowiedzi na to pytanie nie znalazłem, więc....

 

Jakie części z imprezy można bezproblemowo zaadoptowac do forestera (2.5XT MY08)? Na ten moment chodzi mi o elementy we wnętrzu kabiny - deska rozdzielcza, fotele, panel środkowy, ewentualnie inne.

Gdyby jeszcze przy okazji wiedział ktoś gdzie (w Europie, o Polsce nie śmiem marzyc) są te elementy dostępne - oczywiście w wydaniu nieco lepszym od oryginału - będę niezmiernie zobowiązany.

 

Pozdrawiam[/code]

 

Cześć Tomku,

 

 

Cieszę się bardzo, że jesteś zadowolony :smile:

 

W odpowiedzi na Twoje zapytanie, fotel w droższej wersji MY 08 Forestera 2.5 XT ma elektryczną regulację ale ez pamięci ustawień. Fotele z Imprezy możesz zaadaptować. Jeżeli chodzi o konsolę z Imprezy MY 07, pasować do Forka nie będzie. Witek K podał Ci bardzo ciekawego linka :mrgreen:

 

Deskę możesz wyflokować, podam Ci na PW namiary jak będziesz zainteresowany.

Kolejna sprawa, świetnie, że zarejestrowałeś się na forum, witaj wśród subaromaniaków :mrgreen:

Tutaj równiż zawsze służe Ci pomocą, w miarę mojej wiedzy oczywiście :wink: Jak nie ja, to inni tez pomogą :mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie

Raju

 

PS. Jak kawalerski się udał :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel w droższej wersji MY 08 Forestera 2.5 XT ma elektryczną regulację ale ez pamięci ustawień.

Raju to o co chodzi z tym?

fory081ur7.jpg

 

Deskę możesz wyflokować, podam Ci na PW namiary jak będziesz zainteresowany.

Tomasz jakbyś się zdecydował to z chęcią bym zobaczył jakieś foty jak to wyszło, bo może też bym się zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu Outback 2.5 RC/ 3.0 RE standardem jest elektrycznie ustawiany fotel z podwójną pamięcią ustawień (kierowca). Co do Forestera, na pewno jest brak na liście opcji pamięci ustawień fotela kierwocy. Myślę, że jest to błąd w katalogu. Wyobrażasz sobie osiem przycisków w fotelu kierowcy do zapamiętywania ustawień :roll: :shock: :?: :mrgreen:

 

Możliwe, że chodzi o zakres regulacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...