Skocz do zawartości

STI..jaki zawias założyć???


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry kawiorowy gwint do STi...przychodzi mi od razu do głowy Proflex :cool: ale mało kogo na to stać bez sponsora :sad:

D2 to hamulce mają jeszcze w miarę, ale o zawiasie nic dobrego nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit,jakie problemy były z D@? i skąd twoje niezadowolenie?...Wiem,że sie wylewaja często ale mam człowieka ,co ogarnął ten problem..Czerwone GT w Tychach jechało na D2 i trzymanie sie miał rewelacyjne !!! :wink:

 

Słuchaj na torze sie zgodze , było ok, natomiast na co dzień niestety dla mnie porażka, to zawieszenie jest za wolne , słabo wybiera nierówności i tracisz szybko przyczepność, na naszych polskich drogach, jeździłem wolniej jak na seryjnym zawieszeniu.

 

P.S. dokładnie jak mówi KUBA , tak zrobiłem w swoim + sprężyny PRODRIVE i jest dla mnie super, i póki co nic nie bede zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,czyli krotko i zwiezle....co to mam załozyc i gdzie kupic te stabilizatory? i te sprężyny ?stabilizatory rozumiem że trzeba zmienic na inne.. a sprężyny na twardsze . Kurcze,super by było żeby pogodzić asfalt i szutry w jednym zawiasie,ale mysle,że twarde zrobie na tor i płaskie,a orginał STI zostawie na szutry i zime... i co myslicie o TEINIE? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...