Skocz do zawartości

Nieszczelne szyby


Lanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj myjąc auto poleciałem wodą pod ciśnieniem po szybach i lekko mi przykropiło żonę siedzącą w środku... :shock: Głównie sie leje przez jedną szybe ale zauważyłem że pod każdą szybę w drzwiach dostaje sie troche wody. Wydaje mi sie że szyby za lekko dociskaja do uszczelki. Jest możliwośc wyregulowania tego w jakiś sposób??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie na niektórych myjkach bezdotykowych potrafi ściągnąć lakier z nadwozia, więc tym bardziej nie widzę problemu jak się parę kropel do środka dostanie. Szczególnie, że są to drzwi bezramkowe i szyba jedynie dociska do uszczelki, a nie wchodzi w nią. Ja zawsze po dokładnym myciu ciśnieniówką miałem parę kropel na tapicerce od drzwi i na wewnętrznej stronie szyby. Także wszystko w normie.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest jakaś regualcja, w wolnej chwili rozbiore drzwi i zobacze. Jeżeli faktycznie da się wyregulowac to zrobie jakiś manual może :lol:

 

Musisz sciagnac boczki z drzwi. Sa tam dwie takie plastikowe szczotki na blaszanych prowadnicach, regulowane sruba, ktore odpychaja szybe.

 

ATB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...