Jump to content

Nieszczelne szyby


Lanek
 Share

Recommended Posts

Witam

Dzisiaj myjąc auto poleciałem wodą pod ciśnieniem po szybach i lekko mi przykropiło żonę siedzącą w środku... :shock: Głównie sie leje przez jedną szybe ale zauważyłem że pod każdą szybę w drzwiach dostaje sie troche wody. Wydaje mi sie że szyby za lekko dociskaja do uszczelki. Jest możliwośc wyregulowania tego w jakiś sposób??

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja też mam mgiełkę na 3 drzwiach a przez jedne się troch leje...Jade dzisiaj na wymiane osłony przegubu to przy okazji mi zajrzą do tego. Myślałem że jest jakiś magiczny sposób regulacji :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ciśnienie na niektórych myjkach bezdotykowych potrafi ściągnąć lakier z nadwozia, więc tym bardziej nie widzę problemu jak się parę kropel do środka dostanie. Szczególnie, że są to drzwi bezramkowe i szyba jedynie dociska do uszczelki, a nie wchodzi w nią. Ja zawsze po dokładnym myciu ciśnieniówką miałem parę kropel na tapicerce od drzwi i na wewnętrznej stronie szyby. Także wszystko w normie.

 

pzdr

Seb@

Link to comment
Share on other sites

Podobno jest jakaś regualcja, w wolnej chwili rozbiore drzwi i zobacze. Jeżeli faktycznie da się wyregulowac to zrobie jakiś manual może :lol:

 

Musisz sciagnac boczki z drzwi. Sa tam dwie takie plastikowe szczotki na blaszanych prowadnicach, regulowane sruba, ktore odpychaja szybe.

 

ATB

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...