Jump to content

Wyscig na 1/4 mili

rzymu
 Share

Recommended Posts

jakie czasy wykreciles? I czy masz seryjne auto?

Ja tam startowalem seryjnym sti 06. Startowalem w czyms takim 1 raz i jechalem tylko 3x. Najlepszy moj czas to 13.700 ale wiem, ze mozna szybciej. Zreszta nie bylem przygotowany do tego startu bo mialem jechac tylko ogladac a nie startowac.

W Hondzie jest tak samo jak w Imprezie. Niebieska jest szybsza od np. czarnej czy bialej. A np. taka czerwona to slyszalem ze wogole nie jedzie :razz:

Ja słyszałem, że czerwony Civic Si z Białegostoku jest najszybszy ze wszystkich! :mrgreen:

heheheh, a co to za smiechy z wujka Milka ;)

Kuba, jestem pod ogromnym wrazeniem jak jezdzi twoj WRX :shock: Az sie nie chce wierzyc w taki czas. Odejmujac RT od calego przejazdu wychodzi wrecz rewelacja. Kurde, przeciez seryjny WRX MY06 wykreca 14.6s (dane wedlug testow) a Twoj o prawie sekunde lepiej. Na pewno jest seryjny? A moze jakas specjalna nawierzchnia byla? Z tego co widze koles z Si chyba mocno zagapil sie na starcie

Kalixt, tak to odpowiednik CTR, cos takiego

img3273ft6.th.jpg

Malolatki? :twisted:

crw0944bq6.th.jpg

Wujku Milku - Kali przez pewien czas mial w avatarze M5 i zbesztal wszystkich, ze jezdza syfami i ze M5 zamiecie wszystkich po kolei lub naraz....pozniej sie okazalo, ze wcale nim nie jezdzi i ze nie jest wogole jego.... :?:

No to tyle na temat Kaliego - mnie tez zbesztal, zebym spadal z forum VU bo za duzo mu tu spamuje....ogolnie milo....

Janusz, nastepca Twojego GTka czyli WRX01 niby wykreca 14.9 wiec i GT powinno robic cos w tych granicach aczkolwiek jak widac Kuby Impreza i to w dodatku kombi, zrobila trzynastke :shock: Takze nigdy nic nie wiadomo

Kalixt, no narobil strasznej wiochy Kali widze :shock: Jakis czas temu wszedlem na forum i tak jakos w oczy mi sie to rzucilo

Edit: heh, Wojtek a co na to zona? ;)