Skocz do zawartości

Wyscig na 1/4 mili


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

jakie czasy wykreciles? I czy masz seryjne auto?

 

Ja tam startowalem seryjnym sti 06. Startowalem w czyms takim 1 raz i jechalem tylko 3x. Najlepszy moj czas to 13.700 ale wiem, ze mozna szybciej. Zreszta nie bylem przygotowany do tego startu bo mialem jechac tylko ogladac a nie startowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh, a co to za smiechy z wujka Milka ;)

 

Kuba, jestem pod ogromnym wrazeniem jak jezdzi twoj WRX :shock: Az sie nie chce wierzyc w taki czas. Odejmujac RT od calego przejazdu wychodzi wrecz rewelacja. Kurde, przeciez seryjny WRX MY06 wykreca 14.6s (dane wedlug testow) a Twoj o prawie sekunde lepiej. Na pewno jest seryjny? A moze jakas specjalna nawierzchnia byla? Z tego co widze koles z Si chyba mocno zagapil sie na starcie

 

Kalixt, tak to odpowiednik CTR, cos takiego

img3273ft6.th.jpg

 

Malolatki? :twisted:

crw0944bq6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujku Milku - Kali przez pewien czas mial w avatarze M5 i zbesztal wszystkich, ze jezdza syfami i ze M5 zamiecie wszystkich po kolei lub naraz....pozniej sie okazalo, ze wcale nim nie jezdzi i ze nie jest wogole jego.... :?:

 

No to tyle na temat Kaliego - mnie tez zbesztal, zebym spadal z forum VU bo za duzo mu tu spamuje....ogolnie milo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, nastepca Twojego GTka czyli WRX01 niby wykreca 14.9 wiec i GT powinno robic cos w tych granicach aczkolwiek jak widac Kuby Impreza i to w dodatku kombi, zrobila trzynastke :shock: Takze nigdy nic nie wiadomo

 

Kalixt, no narobil strasznej wiochy Kali widze :shock: Jakis czas temu wszedlem na forum i tak jakos w oczy mi sie to rzucilo

 

Edit: heh, Wojtek a co na to zona? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...