Skocz do zawartości

nadkole / przewody podciśnienia


Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 proste pytania

1) W turboantyku nadkole (plastikowe) jest mocowane na 4 śrubach / wkrętach (w tej chwili nie pamiętam) oraz na kilku plastikowych zatrzaskach. Te zatrzaski się u mnie urwały w ten sposób że w nadkolu zrobiły się większe dziurki tak że zatrzask juz go nie bedzie trzymać, a same zatrzaski też się połamały. Może macie jakiś dobry sposób co wsadzić zamiast tych zatrzasków ? Myślałem żeby wkręcić odpowiednio grubsze blachowkręty, albo dopasować jakaś śrube i "wkręcić" ją na poxipolu... ale może jest jakiś lepszy patent ? ;)

2) Może macie namiar na sklep gdzie dostanę przewody SAMCO 6mm i 4mm (kiedyś widziałem chyba w nie-ASO ale teraz patrzylem i nie ma... ) ?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W turboantyku nadkole (plastikowe) jest mocowane na 4 śrubach / wkrętach (w tej chwili nie pamiętam) oraz na kilku plastikowych zatrzaskach. Te zatrzaski się u mnie urwały w ten sposób że w nadkolu zrobiły się większe dziurki tak że zatrzask juz go nie bedzie trzymać, a same zatrzaski też się połamały. Może macie jakiś dobry sposób co wsadzić zamiast tych zatrzasków ? Myślałem żeby wkręcić odpowiednio grubsze blachowkręty, albo dopasować jakaś śrube i "wkręcić" ją na poxipolu... ale może jest jakiś lepszy patent ?

 

Odpowiedniej szerokości podkładka pod seryjny zatrzask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...