Jump to content

nadkole / przewody podciśnienia


Iceman
 Share

Recommended Posts

Mam 2 proste pytania

1) W turboantyku nadkole (plastikowe) jest mocowane na 4 śrubach / wkrętach (w tej chwili nie pamiętam) oraz na kilku plastikowych zatrzaskach. Te zatrzaski się u mnie urwały w ten sposób że w nadkolu zrobiły się większe dziurki tak że zatrzask juz go nie bedzie trzymać, a same zatrzaski też się połamały. Może macie jakiś dobry sposób co wsadzić zamiast tych zatrzasków ? Myślałem żeby wkręcić odpowiednio grubsze blachowkręty, albo dopasować jakaś śrube i "wkręcić" ją na poxipolu... ale może jest jakiś lepszy patent ? ;)

2) Może macie namiar na sklep gdzie dostanę przewody SAMCO 6mm i 4mm (kiedyś widziałem chyba w nie-ASO ale teraz patrzylem i nie ma... ) ?

Z góry dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

1) W turboantyku nadkole (plastikowe) jest mocowane na 4 śrubach / wkrętach (w tej chwili nie pamiętam) oraz na kilku plastikowych zatrzaskach. Te zatrzaski się u mnie urwały w ten sposób że w nadkolu zrobiły się większe dziurki tak że zatrzask juz go nie bedzie trzymać, a same zatrzaski też się połamały. Może macie jakiś dobry sposób co wsadzić zamiast tych zatrzasków ? Myślałem żeby wkręcić odpowiednio grubsze blachowkręty, albo dopasować jakaś śrube i "wkręcić" ją na poxipolu... ale może jest jakiś lepszy patent ?

 

Odpowiedniej szerokości podkładka pod seryjny zatrzask.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...