Jump to content

piątek u Emila - 5.10.2007 r.

misha
 Share

Recommended Posts

Zbiórka ok. 18, 18.15 wyjazd na miejsce zabawy. Do zobaczenia .

ja jestem za tym, żeby miejscem "zabawy" były Czyżyny! Już wkrótce zima, więc Kjtek znowu pokaże, jak się sukcesywnie zmienia opony na zimowe :mrgreen:

Witam mordki Wy moje najsłodsze :lol: To gdzie skopać Wam tym razem dupska ? Jestem na uczelni w piątek i kończę o 17:55 więc na 18 się nie wyrobie, ale powiedzcie tylko słowo, a pojawi się dupsko moje. A właściwie dupska Nasze, więc może owoc nie będzie miał planu mnie podszczypywać... :twisted: nawet w myślach :wink: opony mam letnie, ale powietrze należy już wymienić, więc zgłaszam gotowość. :cool: Jeżeli plan jest inny to moja gotowość nie ulega zmianie, ale uprzedzam, ze na gokartach mogą się zdziwić jak im gumę zdejmę... :shock: Guma bez skojarzeń.

:razz: I zasadnicze pytanie. Czy są bonusowe punkty za ukończenie jazdy na feldze... :twisted: bo ostatnio jakoś dziwnie nie otrzymałem... :cry:

Buziaki Wy moje normalnie masakratory... :grin: :mrgreen:

Spotkanie było fajne, prawda, że ludziów maławo, ale wszelkie braki zostały nadrobione na torze. Mam nadzieje, że forum sie nie wyalienowało, i mała frekfencja była wypadkiem przy pracy... :wink: Niestety nie mogłem zostać długo z przyczyn o których na forum pisać nie będę, ale emocje pospotkaniowe tyż sięgały ZENITU.... :twisted: "tato było strasznie fajnie tylko okropnie mnie teraz dupa boli... :mrgreen::lol: "

Więc co by nie napisać, to DO NASTĘPNEGO, mam nadzieje, że już na śniegu :shock: :twisted:

a niebawem jadem SmoczycA'e ponaumiać na gokartach co by Nam Wszelakim bestyjom pośladki na torze wyuzdała do czerwoności... :cool:

papa modry Wy moje - jak to się ostatnio mawia... :razz: