Skocz do zawartości

piątek u Emila - 5.10.2007 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mordki Wy moje najsłodsze :lol: To gdzie skopać Wam tym razem dupska ? Jestem na uczelni w piątek i kończę o 17:55 więc na 18 się nie wyrobie, ale powiedzcie tylko słowo, a pojawi się dupsko moje. A właściwie dupska Nasze, więc może owoc nie będzie miał planu mnie podszczypywać... :twisted: nawet w myślach :wink: opony mam letnie, ale powietrze należy już wymienić, więc zgłaszam gotowość. :cool: Jeżeli plan jest inny to moja gotowość nie ulega zmianie, ale uprzedzam, ze na gokartach mogą się zdziwić jak im gumę zdejmę... :shock: Guma bez skojarzeń.

:razz: I zasadnicze pytanie. Czy są bonusowe punkty za ukończenie jazdy na feldze... :twisted: bo ostatnio jakoś dziwnie nie otrzymałem... :cry:

 

Buziaki Wy moje normalnie masakratory... :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było fajne, prawda, że ludziów maławo, ale wszelkie braki zostały nadrobione na torze. Mam nadzieje, że forum sie nie wyalienowało, i mała frekfencja była wypadkiem przy pracy... :wink: Niestety nie mogłem zostać długo z przyczyn o których na forum pisać nie będę, ale emocje pospotkaniowe tyż sięgały ZENITU.... :twisted: "tato było strasznie fajnie tylko okropnie mnie teraz dupa boli... :mrgreen::lol: "

 

Więc co by nie napisać, to DO NASTĘPNEGO, mam nadzieje, że już na śniegu :shock: :twisted:

 

a niebawem jadem SmoczycA'e ponaumiać na gokartach co by Nam Wszelakim bestyjom pośladki na torze wyuzdała do czerwoności... :cool:

 

papa modry Wy moje - jak to się ostatnio mawia... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...