Skocz do zawartości

Rajd Żubrów 2007


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart szczególnie o ostatnich edycjach może poczytać, co nie :) dramat w automobilklubie jeśli chodzi o aktualizację :/

 

Jeśli start jest w Myślenicach to czy trasy też się zmieniają? Swoją drogą trochę lipa z tą zmianą startu :/ Ciekawe kto i dlaczego to wymyślił... że niby jak nie ma zajezdni to nie ma gdzie próby robić w KRK? Mam nadzieję, że Lanckorony nie ruszali... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, jeden z "naszych" Forumowiczów będzie startował. Sam pewnie powie, a mnie nie upowaznił do ujawnienia tego faktu.Ja też od lat szykuję się na Żubry :mrgreen:

EDIT; Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym, który od wielu lat staruje w Żubrach oską i stwierdził, że w tym roku prawdopodobnie wypożyczy cos od Steców. Z roku na rok poprzeczka sie podnosi, a regulamin regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart szczególnie o ostatnich edycjach może poczytać, co nie :) dramat w automobilklubie jeśli chodzi o aktualizację :/

 

Jeśli start jest w Myślenicach to czy trasy też się zmieniają? Swoją drogą trochę lipa z tą zmianą startu :/ Ciekawe kto i dlaczego to wymyślił... że niby jak nie ma zajezdni to nie ma gdzie próby robić w KRK? Mam nadzieję, że Lanckorony nie ruszali... :evil:

 

ja startuję

o ile pojdzie dobrze, to jedzie tez Stefan i Shodan

zmiana startu wg mnie jest spowodowana korkami podczas wyjazdu z Krakowa - w zeszłym roku dojazd na PKC2 to był koszmar, tylu przepisów na raz to chyba nigdy nie złamałem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...