Skocz do zawartości

Szkolenia - Tommi Makinen


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

bedac w Finlandii, udalo mi sie nawiazac kontakt ze szkola TMR (Tommy Makinen Racing). Szkolenie obejmuje dwa dni treningu N-ka po drogach szutrowych lub sniegu, w sumie 150 km.

 

Cena: 19250 EUR + 5000 EUR depozytu.

 

Dla zainteresowanych wiecej szczegolow na PW. Wymagany jest wczesniejszy udzial w rajdach na poziomie krajowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue - masz może namiary na szkołę lub firmę organizującą w zimie w skandynawii jazdy samochodami (własnymi lub ich) po zamrźniętych jeziorach na długich kolcach .

Można by zebrać jakąś grupę i wybrać sie tam np. przy okazji Rajdu Szwecji w lutym 2008 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue - masz może namiary na szkołę lub firmę organizującą w zimie w skandynawii jazdy samochodami (własnymi lub ich) po zamrźniętych jeziorach na długich kolcach .

Można by zebrać jakąś grupę i wybrać sie tam np. przy okazji Rajdu Szwecji w lutym 2008 :roll:

 

 

dobrze gada, polać mu :!:

 

byłbym chętny, nawet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jednoznacznie powiedziane. Tommi jest okreslany jako Supervisor, co oznacza ze moze delegowac kogos do szkolenia.

 

"Our teachers have many years experience of rallying in World Championship level, and they are ready to help you to improve your skills as a rally driver. Tommi Mäkinen himself

operates as a supervisor."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, sprobuje cos znalezc, ale najlatwiej mi szukac w Finlandii. TMR nie pasuje? Mozna tez wlasnym samochodem :twisted:

 

Jestem za, tym bardziej że od stycznia do maja przyszłego roku będę mieszkał w Finlandii i mam zamiar jakieś szkolenia tam znaleźć :mrgreen::twisted:

 

edit: no w zasadzie to do czerwca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jakiejś firmie oferujacej przygotowany tor na zamarźniętym jeziorze i samochody typu Volvo 240, stare BMW 5 itp (na kolcach) - wtedy koszt napewno będzie akceptowalny.

 

Poza tym powinni pozwolić pośmigać własnym samochodem, ale boję się o koszt nowych zderzaków, progów, halogenów, itp.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś namiary na taką fimę to prosze wkleić.

Z chęcią bym to połączył z wyjazdem na Rajd Szwecji w lutym 02.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

wystarczy wejsc na stone Tomiego i wszystko poczytac.

Takie szkolenie to typowa akcje dla naprawde juz konkretnie jezdzacych kierowcow ,

ktorzy mysla o karierze rajdowej.

Z tego co wiem kilku naszych czolowych rajdowcow bylo na tego typu szkoleniach i to nie 2 dniwych :twisted:

Na zamarznietych jeziorach to w Norwegii nawet autobusy jezdza, a co do kosztow zabaw musze kumpla spytac. Nie jest to jakas mega kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan, przykro mi ze pisze w jezyku ojczystym, ze nawiazalem kontakt (majac na mysli maila). Nastepnym razem po prostu napisze wprost, ze wyslalem maila. Nie jest to zadna filozofia, ale nie zauwazylem zeby ktos (a w szczegolnosci Ty), sprobowal zrobic cokolwiek, zeby umozliwic innym zapoznanie sie z oferta. Zreszta cennika na stronie TMR (ani szczegolowej oferty co wchodzi w zakres szkolenia) tez nie znalazlem :roll:

 

Na przyszlosc daruj sobie takie komentarze, a jak znajdziesz cos ciekawego, to wrzuc na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan, przykro mi ze pisze w jezyku ojczystym, ze nawiazalem kontakt (majac na mysli maila). Nastepnym razem po prostu napisze wprost, ze wyslalem maila. Nie jest to zadna filozofia, ale nie zauwazylem zeby ktos (a w szczegolnosci Ty), sprobowal zrobic cokolwiek, zeby umozliwic innym zapoznanie sie z oferta. Zreszta cennika na stronie TMR (ani szczegolowej oferty co wchodzi w zakres szkolenia) tez nie znalazlem :roll:

 

Na przyszlosc daruj sobie takie komentarze, a jak znajdziesz cos ciekawego, to wrzuc na forum.

 

 

morda ty moja nie nerwujsjia :twisted:

 

shodanek taki jest chetnie pojedzie ale sam dupska nie ruszy to tak jak wiekszosc forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...