Skocz do zawartości

[ŁÓDŹ] Spełniamy marzenia, czyli prośba o przysługę


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W tym odcinku do kolegów z Łodzi, o czym za chwilę.

 

Takie apele pojawiały się na tym forum co czas jakiś i zawsze spotykały się z nad podziw wielkim i życzliwym odzewem. Stąd moja niezachwiana wiara, że i tak będzie w tym odcinku. Do rzeczy, jednakowoż.

 

Mam w mieście Łodzi kolegę - jest mocno niepełnosprawny. Jego choroba posuwa się bardzo mocno i w tej chwili tak naprawdę zachował władzę tylko nad dwoma palcami prawej reki oraz w bardzo niewielkim zakresie nad ręką lewą. Od wielu lat jest przykuty do wózka, szczerze mówiąc bez większych szans na cokolwiek. Mogę powiedzieć tyle - jest to wyjątkowy człowiek. Niezwykle promienny, szczerzy, uczynny, pracowity, o żelaznej woli walki o siebie i innych. Bardzo utalentowany - wyobraźcie sobie, że ten człowiek, Michał, projektuje i wykonuje naprawdę ładne strony www, co jest jego jedynym, prócz renty inwalidzkiej, źródłem utrzymania. Nie zgłębiając się głębiej w jego sytuację rodzinno - życiową, nie jest mu lekko, zapewniam.

 

I teraz po co to wszystko piszę. Kolega ten miał ostatnio urodziny. Od wielu lat ma jedno, niespełnione marzenie.

 

Wsiąść na prawy do Subaru Imprezy i poczuć to coś.

 

Moja prośba jest taka: czy ktoś z Łodzi lub okolic, dysponujący czymś klasy WRX lub STI znalazłby w najbliższą sobotę chwilę czasu w okolicach godziny 16? Chodzi mi o to, żeby wsadzić kolegę na prawy, przywiązać pasami i przewieść go naprawdę szybko po jakiś dróżkach czy też gdzie tam wam wygodnie. Czy jest coś takiego możliwe?

 

Oczywiście - jeżeli będzie więcej, niż jedno auto - to tylko lepiej. Jeżeli ktoś ma zbędny gadżet subarowy - to wdzięczność Michała będzie ogromna.

 

Będę bardzo, bardzo zobowiązany, jeżeli znajdziecie chwilę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin, to byłoby cudowne, gdyby można było komuś tak wyjątkowemu jak On zrobić tak wspaniały prezent urodzinowy.

Moja przyjaciółka na skutek wypadku jest w podobnej sytuacji, i doskonale wiem jak bardzo cieszą ją takie gesty, ot po prostu... spontaniczne spotkanie, wyjazd za miasto, ognisko i takie tam...

 

Niestety, nie mogę pomóc w sprawie WRX czy STI :neutral: , ale gdyby zapadła decyzja o jakiejś forumowej składce na upominek z np. naszego Sklepiku, zgłaszam swoją gotowość.

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mi cos takiego zorganizowano, tylko na wieksza skale..."pamietam"-nigdy nie zapomne! moze nie bylo widac mojej radosci bo bylem chory i mialem 40stopni goraczki ale cale dnie potrafilem gadac jaki to bok byl, jak hamuje, jak mrrrrrrruczy stojac i drze lwi pysk jak rusza, jak parska, jakie ma piekne zegary...eh... :wink: sam jestem w takiej sytuacji i wiem ze takim ludziom jak my Wasze codzienne rzeczy od ktorych osoby takie jak my jestesmy odcieci czasem z roznych powodow, potrafia dawac 10krotna radosc :wink: Postarajcie sie, sam chetnie bym cos pomogl ale nawet w polsce nie bede w najblizszym czasie zebym mogl cos wyslac... Jestem calym sercem przy tym!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zbędny gadżet subarowy - to wdzięczność Michała będzie ogromna.

 

Podjadę dziś do salonu i kupię smycz dla Michała :-) . Devlin daj mi znać gdzie ją przesłać.

 

 

 

 

Pamietam jak mi cos takiego zorganizowano, tylko na wieksza skale..."pamietam"-nigdy nie zapomne!

 

Ja nie zapomnę jak ekipa forumowa przyszła do mnie pod szpital pomachać przez okno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym odcinku do kolegów z Łodzi, o czym za chwilę.

 

....

 

Kolegę wsadzić w auto i na niedziele przywieść do TYCH ! Będzie mógł wybierać jakim kolorem chce być przewieziony ogniem ! :P

 

No i oczywiście namówić na zalogowanie się na Forum ! :)

 

P.S. Czy kolega potrzebuje dużego zaplecza do transportu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na dzień dzisiejszy jest taki:

 

- w sobotę jazda z samochodzikiem

 

- jeżeli się uda, to wyjazd w niedzielę do Tychów na imprezę cztery kompresor czy coś takiego.

 

Z gadżetów mam brelok od Aza oraz smycz od WuRCa.

 

Intak - transport nie jest problemem, zwykłe auto osobowe z bagażnikiem na wózek wystarcza w zupełności, właśnie organizuję transport i opiekuna - będę relacjonował.

 

Na forum na pewno się pojawi, dzięki serdeczne - jesteście niezawodni!

 

imgw - tutaj jest link do strony Michała, tam też jest kontakt do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, że dopiero teraz znalazłem ten wątek, niestety jutro nie dam rady - wymaganego auto co prawda nie posiadam, ale mógłbym posłużyć za kierowcę w czyimś bolidzie :twisted:

Tak na poważnie jeśli jest jakaś zrzutka na prezent czy coś w tym stylu dajcie szybko znać.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,

 

dziękuję bardzo za wszystko Wszystkim (samochodzik ma fajny samochodzik), zrobiliście mi frajdę, że hej, oczywiście mógłbym dziękować bez końca, ale w końcu admin by mnie wykasował, a lepiej co by się to nie przytrafiło za pierwszym razem.

 

Jako, że nie wypowiedziałem kiedyś życzenia do końca, a miała być niespodzianka, wkradła się mała nieścisłość – nie biegało o konkretny model auta – tak więc posiadacze innych autek niech nie pomyślą, że nie podobają mi się ich autka.

 

Sorki, że tak późno, ale miałem kilka spraw zaplanowanych.

 

Jeszcze raz dziękuję bardzo bardzo :grin:

 

no i do zobaczenia jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...