Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem właśnie całkiem przyjemny artykulik w gazecie Auto Świat pod tytułem "Magia trzech liter". Główny bohater: Impreza WRX STI. W jedny, z akapitów autor rozpisał się na temat aktywnego, centralnego mechanizmu różnicowego. Niestety, w zamieszczonej obok ramce /dane techniczne/ czytamy: Nape - przedni :shock: No ta... I chyba jednak jeszcze jedna ciekawostka tym razem na temat spalania - średnie 10,3 l/100km. Podają co prawda że to dane fabryczne, ale może w fabryce jechali 50 km w jedną stronę, a w drugą przywozili na lawecie żeby sie oponi nie niszczyły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tabelki są niezłe.

"Napęd przedni."

"Konkurencyjne auta z silnikami diesla": Evo X, Lexus IS F Audi S3 :mrgreen:

 

I zdziwiło mnie to, że polecają jednak kupić WRX`a bo lepszy do codziennej jazdy... nie napisali tylko, że nie ma go gdzie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jakimś starszym "czasopiśmie" o Foresterze nowym - test zrobiony na WĘGRZECH przez WĘGRÓW (nie stać ich zrobić test w POLSCE) i chwalą super nawigację :roll:

 

pomijam Motor (którego kiedyś nagminnie kupowałem) i porównanie modeli dla ruchu lewo i prawostronnego. Zdjęcie jakiegoś chyba Opla na deskę rozdzielczą i czym się różnią te wersje. Bardzo nieudany photoshop. Kiedyś lubiłem znajdywać fotki, do których tylko wstawiali polskie tablice (a zapominali np. naklejek na przedniej szybie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba jednak jeszcze jedna ciekawostka tym razem na temat spalania - średnie 10,3 l/100km.

 

Akurat patrząc na wyniki uzyskiwane przez dwa forumowe nowe STI to jest to bliskie prawdy.

Trochę zawyżone dane podali w tej gazecie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiło mnie to, że polecają jednak kupić WRX`a bo lepszy do codziennej jazdy... nie napisali tylko, że nie ma go gdzie kupić

 

Kupić możesz u mnie.... :wink: ...a jak jesteś miłośnikiem SEDANA :!: WRX to dla odmiany.......również u mnie go kupisz.. :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić możesz u mnie.... :wink: ...a jak jesteś miłośnikiem SEDANA :!: WRX to dla odmiany.......również u mnie go kupisz.. :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Ja jestem miłośnikiem kąąąbi. A takiego u Pana nie kupię :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, obawiam się zę mam kandydatów na wszystkie 3 miejsca

 

1. Szymański

2. Tomaszek

3. Kozłowski

 

:twisted:

 

szkoda tylko, ze ten ostatni już nie śmiga antykiem :wink:

 

 

niewiele się pomyliłeś :mrgreen: tylko na 3 miejsce Berlin wskoczył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...