Jump to content

Subaru Impreza STI 2008

Recommended Posts

[

jak dziewczyna bedzie miala duzy dekolt podkreslajacy wielkie cyce, krotka mini, zgrabne cialo to nawet i twarz Agaty Wrobel nie zmieni , ze sie za nia chociaz z ciekawosci obejrzysz.

Aż tak jesteś zdesperowany? :roll: :mrgreen::mrgreen:

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gryz1y zeby zademonstrowac wrx eatera konkretnie Intakowi to bedziesz musiał udać sie gdzieś w poszukiwaniu brakujących koników, inaczej nic z tego :wink:

A mnie się nadal podoba , szczególnie z tym siatkowym grillem .Chociaż do pełni szcześcia brakuje tylnego skrzydła jak w concept WRC ale mam nadzieję że będą takie dostępne kiedy zdecyduję się na zakup :cool:

to tylne skrzydło Ci potrzebne bardzo bo przecież w rodzinnym samochodzie musisz gdzieś malucha przebrać :mrgreen:

Mi już się nie chce gadać na temat nowego STI. Na tych fotach jest ładne, ale "łał factor" jest bardzo niski - sprawdzone empirycznie w Warszawie w piękny sobotni wiosenny klubowy wieczór 8).

[

jak dziewczyna bedzie miala duzy dekolt podkreslajacy wielkie cyce, krotka mini, zgrabne cialo to nawet i twarz Agaty Wrobel nie zmieni , ze sie za nia chociaz z ciekawosci obejrzysz.

wrxstiwy2.jpg

:razz: :mrgreen::lol:

owoc666, przestan biadolic ;) w kazda plotke wierzysz?

herrkam to rzeczywiście amator i na dokładkę plotkarz, oraz osoba kompletnie nie znająca się ani na jeździe, ani na subaru :mrgreen:.

Dużo pracy speców od fotoszopa....

tylko ze to akurat nie jest jak z babami, wiec ewentualnych zmarszczek, faldek i krzywych zebow nie usuneli ;)

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 11:06 am ]

Przemeq, tego nie powiedzialem 8) Jestem przekonany, ze ze wzgledu na inna charakterystyke nowej Imprezy, tak sie moglo wydawac...

Przemeq, tego nie powiedzialem 8) Jestem przekonany, ze ze wzgledu na inna charakterystyke nowej Imprezy, tak sie moglo wydawac...

Zwłaszcza ta migająca kontrolka od ESP :mrgreen: .

aczkolwiek w wersji oklejonej N14 wygląda słabo

a propos: jak Wam sie podoba ta wyscigowa pomaranczowo-czarna wersja, ktora wkleilem m.in. wyzej? Wg mnie jest super! Nawet jak wezmiemy pod uwage sam uklad kolorow...

Trzy punkty dla Than_Junior, za determinacje. Niestety ten woz nie daje rady w kategorii wyglad. Najgorsze jednak, ze w rajdach poki co tez kicha :( Za to na co dzien do jazdy po kartofle i poszalenia po torze jest bajkowy :)

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 12:01 pm ]

P.S.

Fruitella, kto Ci nagadal, ze ESP sie nie da wylaczyc?

Trzy punkty dla Than_Junior, za determinacje.

no, chociaz jeden docenia - dzieki! :mrgreen:

Fruitella, kto Ci nagadal, ze ESP sie nie da wylaczyc?

juppi! Mi to i tak nikt nie uwierzy, ale temu Panu moze... :D

[

Obrazek

:razz: :mrgreen::lol:

heh, Eddie to Ci sie udalo :mrgreen:

dzięki za fajne fotki :cool:

wyciągam nastepujące wnioski:

- do białego super pasują złote felgi

- do niebieskiego nie pasują srebrne...

- do czarnego - tylko srebrne :razz:

bardzo fajny grill z siatką :cool:

Komu? michalowi?

Wolicie nie wiedzieć, czym on jeździ. Zdradzę tylko, że telefon odbiera:

- "Tu traktor, słucham?"

I jak tu zaufać takiemu gościowi w jakichkolwiek sprawach dotyczących motoryzacji..? :roll:

:mrgreen:

Komu? michalowi?

Wolicie nie wiedzieć, czym on jeździ. Zdradzę tylko, że telefon odbiera:

- "Tu traktor, słucham?"

I jak tu zaufać takiemu gościowi w jakichkolwiek sprawach dotyczących motoryzacji..? :roll:

:mrgreen:

Traktor dobry. Z wiekiem docenisz pieknego, czarnego klocka z automatem, skorzanymi, podgrzewanymi fotelami, nawigacja i kamera cofania. Rewelacja.

P.S.

Nie chce mi sie wierzyc z tym ESP, bo mi ani razu w trybie off sie nie wlaczylo, ale to tylko elektronika. Wystarczy ze jest inny program i moze dzialac. Na pewno w trzech STI (STI EU, STI Type-20 i concept STI Type-25), ktorymi dalo sie odlaczyc ESP do spodu.

P.S.2.

W nowych Audi ESP mimo, ze jest calkowicie wylaczone zaingeruje w momencie depniecia w pedal hamulca.

Traktor dobry.

Czy to ten, w którym widziałem Panią Sekretarz Redakcji i Pana Z-ce Red. Nacza? Niebieski taki?

Nie. Wczoraj odebralem czarny ciagnik. Co prawda pojemnosc nie 2400, a 3200, ale reszta ze znanego utworu pasuje ;D

A mnie się nadal podoba , szczególnie z tym siatkowym grillem .Chociaż do pełni szcześcia brakuje tylnego skrzydła jak w concept WRC ale mam nadzieję że będą takie dostępne kiedy zdecyduję się na zakup :cool:

to tylne skrzydło Ci potrzebne bardzo bo przecież w rodzinnym samochodzie musisz gdzieś malucha przebrać :mrgreen:

Tylko coś ciągle nie mogę małżonki przekonać że hatchback ma pojemny bagażnik i jest świetnym autem rodzinnym a poza tym małżonka wie co oznacza skrót STI :lol:

Wygląda na to że skończy się na Forku ale czekam na Diesla .