Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się nadal podoba , szczególnie z tym siatkowym grillem .Chociaż do pełni szcześcia brakuje tylnego skrzydła jak w concept WRC ale mam nadzieję że będą takie dostępne kiedy zdecyduję się na zakup :cool:

to tylne skrzydło Ci potrzebne bardzo bo przecież w rodzinnym samochodzie musisz gdzieś malucha przebrać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

jak dziewczyna bedzie miala duzy dekolt podkreslajacy wielkie cyce, krotka mini, zgrabne cialo to nawet i twarz Agaty Wrobel nie zmieni , ze sie za nia chociaz z ciekawosci obejrzysz.

 

Aż tak jesteś zdesperowany? :roll: :mrgreen::mrgreen:

 

wrxstiwy2.jpg

 

 

:razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy speców od fotoszopa....

 

tylko ze to akurat nie jest jak z babami, wiec ewentualnych zmarszczek, faldek i krzywych zebow nie usuneli ;)

 

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 11:06 am ]

Przemeq, tego nie powiedzialem 8) Jestem przekonany, ze ze wzgledu na inna charakterystyke nowej Imprezy, tak sie moglo wydawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy punkty dla Than_Junior, za determinacje. Niestety ten woz nie daje rady w kategorii wyglad. Najgorsze jednak, ze w rajdach poki co tez kicha :( Za to na co dzien do jazdy po kartofle i poszalenia po torze jest bajkowy :)

 

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 12:01 pm ]

P.S.

Fruitella, kto Ci nagadal, ze ESP sie nie da wylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitem jest niewyłączalne ESP.

 

owoc666, przestan biadolic ;) w kazda plotke wierzysz?

 

 

więc czekamy na zdementowanie tej plotki... :cool:

 

najlepiej tutaj http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117313 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juppi! Mi to i tak nikt nie uwierzy, ale temu Panu moze... :D

 

Komu? michalowi?

 

 

Wolicie nie wiedzieć, czym on jeździ. Zdradzę tylko, że telefon odbiera:

- "Tu traktor, słucham?"

 

I jak tu zaufać takiemu gościowi w jakichkolwiek sprawach dotyczących motoryzacji..? :roll:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juppi! Mi to i tak nikt nie uwierzy, ale temu Panu moze... :D

Komu? michalowi?

Wolicie nie wiedzieć, czym on jeździ. Zdradzę tylko, że telefon odbiera:

- "Tu traktor, słucham?"

I jak tu zaufać takiemu gościowi w jakichkolwiek sprawach dotyczących motoryzacji..? :roll:

:mrgreen:

 

Traktor dobry. Z wiekiem docenisz pieknego, czarnego klocka z automatem, skorzanymi, podgrzewanymi fotelami, nawigacja i kamera cofania. Rewelacja.

 

P.S.

Nie chce mi sie wierzyc z tym ESP, bo mi ani razu w trybie off sie nie wlaczylo, ale to tylko elektronika. Wystarczy ze jest inny program i moze dzialac. Na pewno w trzech STI (STI EU, STI Type-20 i concept STI Type-25), ktorymi dalo sie odlaczyc ESP do spodu.

 

P.S.2.

W nowych Audi ESP mimo, ze jest calkowicie wylaczone zaingeruje w momencie depniecia w pedal hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nadal podoba , szczególnie z tym siatkowym grillem .Chociaż do pełni szcześcia brakuje tylnego skrzydła jak w concept WRC ale mam nadzieję że będą takie dostępne kiedy zdecyduję się na zakup :cool:

to tylne skrzydło Ci potrzebne bardzo bo przecież w rodzinnym samochodzie musisz gdzieś malucha przebrać :mrgreen:

Tylko coś ciągle nie mogę małżonki przekonać że hatchback ma pojemny bagażnik i jest świetnym autem rodzinnym a poza tym małżonka wie co oznacza skrót STI :lol:

Wygląda na to że skończy się na Forku ale czekam na Diesla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...