Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze i pojawił sie w katalogu olej 10W60 :razz: :?: czyżby jednak można było taki wlewac ? mimo że w instrukcji jest inny :?: :twisted:

i jak to sie ma do tego :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... &start=450

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze i pojawił sie w katalogu olej 10W60 :razz: :?: czyżby jednak można było taki wlewac ? mimo że w instrukcji jest inny :?: :twisted:

i jak to sie ma do tego :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... &start=450

 

:mrgreen:

 

tez chcialem napisac cos w tej sprawie... ale pomyslalem, ze nie bede wzniecac ugaszonego ognia :mrgreen:

 

ale skoro masz taka chec... :razz:

 

tak jak i pisalem: olej 5W40 (w STi :!: :razz: ) jest dla normalnych uzytkownikow, a 15W50 i 10W60 dla nalogowych upalaczy :razz: :mrgreen::lol:

 

 

takze pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Samopoziomowanie reflektorów + spryskiwacze to nie wynalazek polskich ustawodawców, lecz wymagania homologacji unijnej. Wymagania wynikają w pierwszym rzędzie z niebezpieczeństwa oślepiania innych uzytkowników drogi.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polatalem dzis STI 08 i jak dla mnie to, to auto slabiej idzie niz obecny. Moze to dlatego, ze nie dotarty. Autko jest bardziej miekkie, ale trzyma sie drogi b. dobrze. Jak dla mnie to nie widze sensu wymieniac samochodu. Obecny STI 06 jedzie tak samo i dalej mi sie podoba wiec chyba zostane przy obecnym.

 

Przod nowego sti - wymiata

Tyl - sredni

Osiagi - raczej to samo co sti 06

Prowadzenie - jak dla mnie prawie to samo

Srodek - Ladniejszy niz w 06 ale duzo plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzialem dzis na zywo to cudo... czerwone, w wersji top

(kto mogl kupic czerowne STI :?: :shock: jak dla mnie, to zagadka... :mrgreen: )

 

powiem tyle: moze to autko jezdzi super, ma nowy lepszy silnik ( :lol: ), blah blah blah, ale ogolnie auto wyglada jak Lanos na sterydach... imho, ci, co twierdza, ze na zywo auto wyglada lepiej niz na fotkach, nie sa do konca szczerzy :neutral:

 

jak wiadomo sa gusta i gusciki, ale do mnie to auto nie przemawia kompletnie..................

 

 

p.s. chwile przed obejrzeniem nowego STI, widzialem czarnego hawk-aja na zlotych Leggerach, i nawet to auto wyglada lepiej! :mrgreen:

 

p.p.s. wiem wiem, straszny maruda jestem :lol:

 

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 10:02 am ]

picture015xp8.jpg

 

picture016pe6.jpg

 

picture017vl1.jpg

 

picture018ej0.jpg

 

picture019ta4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy fajne, a z samym autem w tym kolorze - hmm.. jak dla mnie nie ma tragedii. :roll:

 

ps. o tym że ci się nowe STI nie podoba możesz poinformować jeszcze np. w TVP1 po Wiadomościach (może ktoś ci taniej czas antenowy załatwi) bo może jeszcze nie wszycy o tym wiedzą.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy fajne, a z samym autem w tym kolorze - hmm.. jak dla mnie nie ma tragedii. :roll:

 

ps. o tym że ci się nowe STI nie podoba możesz poinformować jeszcze np. w TVP1 po Wiadomościach (może ktoś ci taniej czas antenowy załatwi) bo może jeszcze nie wszycy o tym wiedzą.

 

:mrgreen:

TVP1? nie da rady, nie ogarne... :oops:

 

natomiast postaram sie, aby Jeremy przy okazji powiedzial kolejnych kilka cieplych slow o nowym STI... :razz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

p.s. jakas dedykacja ma byc? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proba nawrocenia tych, ktorym sie GR nie podoba ;)

 

 

UWAGA!!! DUZE ZDJECIA!!!

 

 

high.jpg

 

100_0447.jpg

 

dyno.jpg

:arrow: fajna czerwona kreska 8)

 

TRZ1-vi.jpg

 

DSC_0154_sm.jpg

 

DSC04877.jpg

 

DSC06681.jpg

 

mattwideanglesmall.jpg

 

IMG_4001small.jpg

 

IMG_3928small.jpg

 

CIMG2924.jpg

 

2402244412_61b422550f_b.jpg

 

CIMG2835.jpg

 

DSCF0108.jpg

 

a tu GH:

 

JPG_crop.jpg

 

ph_details8_01.jpg

 

hatch2.jpg

 

i ciekawostka na koniec:

 

08AMRTBE2.jpg

ps wszystkie fotki wziete z nasioc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada wciaz zle. ja sie nie przekonam.

+1 (a jakze inaczej! :mrgreen: )

 

to jak z brzydka dziewczyna... mozna ja ubrac w drogie markowe ciuchy, nalozyc kilo szpachli, zrobic uczesanie, etc.

moze bedzie lepiej wygladala niz wczesniej, ale i tak (pomimo wszystkich swych wewnetrznych zalet :mrgreen: ) nie bedzie miala tego czegos, co sprawia, ze faceci ogladaja sie idac ulica... :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z brzydka dziewczyna... mozna ja ubrac w drogie markowe ciuchy, nalozyc kilo szpachli, zrobic uczesanie, etc.

moze bedzie lepiej wygladala niz wczesniej, ale i tak (pomimo wszystkich swych wewnetrznych zalet ) nie bedzie miala tego czegos, co sprawia, ze faceci ogladaja sie idac ulica...

 

nie do konca.... jak dziewczyna bedzie miala duzy dekolt podkreslajacy wielkie cyce, krotka mini, zgrabne cialo to nawet i twarz Agaty Wrobel nie zmieni , ze sie za nia chociaz z ciekawosci obejrzysz.

Tak samo z nowym STI, ma poszerzone blotniki, wloty, szpojlery i kazdy fan motoryzacyjny (ewentualnie duzego biustu) tak czy siak rzuci na niego okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z brzydka dziewczyna... mozna ja ubrac w drogie markowe ciuchy, nalozyc kilo szpachli, zrobic uczesanie, etc.

moze bedzie lepiej wygladala niz wczesniej, ale i tak (pomimo wszystkich swych wewnetrznych zalet ) nie bedzie miala tego czegos, co sprawia, ze faceci ogladaja sie idac ulica...

 

nie do konca.... jak dziewczyna bedzie miala duzy dekolt podkreslajacy wielkie cyce, krotka mini, zgrabne cialo to nawet i twarz Agaty Wrobel nie zmieni , ze sie za nia chociaz z ciekawosci obejrzysz.

Tak samo z nowym STI, ma poszerzone blotniki, wloty, szpojlery i kazdy fan motoryzacyjny (ewentualnie duzego biustu) tak czy siak rzuci na niego okiem

...z niesmakiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...